Start 5km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Zaparty Madgalena Rumia Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
2 Chachowska Martyna Rumia Start 5km paid on-line
3 Świat Anna Gdynia Start 5km Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia paid on-line
4 Świat Beata Gdynia Start 5km paid on-line
5 Mączkowska Wioletta Reda Start 5km JAtrenuje paid on-line
6 Reseman Sylwia Żukowo Start 5km Face Nordic Walkin Team paid on-line
7 Kutniewska Maria Żukowo Start 5km Face Nordic Walking Team paid on-line
8 Kopczyńska Irena Borkowo Start 5km Elite Team paid on-line
9 Baranowski Mikołaj WEJHEROWO Start 5km Miki
10 Derheld Dorota Gdynia Start 5km paid on-line
11 Januszkiewicz Jarosław Rumia Start 5km paid on-line
12 Ciesek Tadeusz Reda Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
13 reiter piotr Bolszewo Start 5km paid on-line
14 Cichoń Aleksandra Reda Start 5km paid on-line
15 Gelo Patryk Reda Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
16 Żywicka Natalia Reda Start 5km Decathlon Przymorze paid on-line
17 Ceynowa Izabela Ceynowa Reda Start 5km paid on-line
18 Kasprzycki Filip Rumia Start 5km paid on-line
19 Potrykus Magdalena Reda Start 5km paid on-line
20 Myk Natalia Rumia Start 5km
21 Naczk Wiktoria Lębork Start 5km LKB .im Braci Petk paid on-line
22 Tora Malwina Rumia Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
23 Leszczyńska Milana Gdańsk Start 5km paid on-line
24 Kozioł Joanna Kozioł Rumia Start 5km paid on-line
25 Blumkowska Karolina Rumia Start 5km Run_with_Blumcia paid on-line
26 Stencel Hanna Wejherowo Start 5km paid on-line
27 Meyer Anna Lębork Start 5km
28 Deik Elżbieta Przyjaźń Start 5km paid on-line
29 Pałasz Edmund Rumia Start 5km paid on-line
30 Szymerowska Joanna Rekowo Górne Start 5km Drużyna Słonecznego Poranka paid on-line
31 Trzcinska Olga Skowarcz Start 5km paid on-line
32 Gruchała Marek Skowarcz Start 5km paid on-line
33 Trzcinska Monika Trzcinska Skowarcz, Start 5km paid on-line
34 Potrykus Kacper Kębłowo Start 5km paid on-line
35 Konopczyńska Jagoda Rumia Start 5km paid on-line
36 Jaffke Patrycja Łebcz Start 5km Team Jaffke paid on-line
37 Szopa Marek Gdynia Start 5km Runeda paid on-line
38 Szopa Małgorzata Gdynia Start 5km Runeda paid on-line
39 Zimna Agnieszka Tczew Start 5km Reebok Run Crew Tczew paid on-line
40 Betlejewska Oliwia Częstochowa Start 5km ROZBIEGANI z PCz paid on-line
41 Schwan Agnieszka Rumia Start 5km paid on-line
42 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa Start 5km ROZBIEGANI z PCz paid on-line
43 Glogowska Maja Gdynia Start 5km
44 Rydlewicz Justyna Tuchom Start 5km paid on-line
45 Kurpiewski Piotr Skarbimierzyce Start 5km BBKTS paid on-line
46 Szladewski Konrad Elbląg Start 5km
47 Michałowska Gosia Olsztyn Start 5km
48 Danielewska Magdalena Stary Targ Start 5km Aktywnie z Molkami paid on-line
49 KURPIEWSKA MONIKA KURPIEWSKA GDAŃSK Start 5km paid on-line
50 Herzberg Przemysław Toruń Start 5km NB Team paid on-line
51 Klass Marta Gościcino Start 5km paid on-line
52 Semerling Weronika Rumia Start 5km paid on-line
53 Semerling Anna Rumia Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
54 Duszyńska Karolina Gdańsk Start 5km paid on-line
55 Szatkowski Tomasz Olsztyn Start 5km Team Duszka paid on-line
56 Duszyński Marek Gdańsk Start 5km Team Duszka paid on-line
57 Duszyńska Anna Gdańsk Start 5km Team Duszka paid on-line
58 Leśkiewicz Filip Gdańsk Start 5km Klub Biegaczy JYSK paid on-line
59 Grubba Krzysztof Wejherowo Start 5km paid on-line
60 Freitag Rafał Luzino Start 5km paid on-line
61 Kuźma Mateusz KOWALE Start 5km paid on-line
62 Cieślukowska Agata Gdynia Start 5km paid on-line
63 Pajor Kasia Gdynia Start 5km paid on-line
64 Hintzke Julia Gdańsk Start 5km paid on-line
65 Szladewski Oskar Gdańsk Start 5km paid on-line
66 Popek Natalia Gdynia Start 5km SP 43 Gdynia paid on-line
67 Popek Irina Gdynia Start 5km paid on-line
68 Hincka Marzena Gnieżdżewo Start 5km Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
69 Mach Dawid Wejherowo Start 5km One Person Team paid on-line
70 Czaplińska Daria Wejherowo Start 5km paid on-line
71 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Start 5km paid on-line
72 Lachowicz-Pianka Anna Nidzica Start 5km Nidzica biega paid on-line
73 Górniak Jarosław Pogórze Start 5km paid on-line
74 Kuchler Małgorzata Gdynia Start 5km paid on-line
75 Czoska Anna Pogórze Start 5km paid on-line
76 Czoska Przemysław Gdynia Start 5km paid on-line
77 Heinowska Maja Gdynia Start 5km paid on-line
78 WDOWIAK MONIKA NIDZICA Start 5km Nidzica biega paid on-line
79 Idziaszek Agnieszka Olsztyn Start 5km
80 Kostrzewska Marta Rumia Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
81 Kasprzyk Katarzyna Gdynia Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
82 Grądzka Justyna Piaseczno Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
83 Meńko Michał Rumia Start 5km Jumpcity paid
84 Bieganska Sandra Gdansk Start 5km paid on-line
85 Leśniak Maciej Gdynia Start 5km Jumpcity paid
86 Krupnik Szymon Gdańsk Start 5km Jumpcity paid
87 Nowakowski Paweł Rumia Start 5km paid on-line
88 Lachowicz Adrian Gdynia Start 5km Jumpcity paid
89 Nowakowska Aleksandra Rumia Start 5km paid on-line
90 Grzegorek Kamil Gdynia Start 5km Jumpcity paid
91 Bukowska Edyta Gdańsk Start 5km Jumpcity paid
92 Bukowska Joanna Gdańsk Start 5km Jumpcity paid
93 Jonaczyk Katarzyna Gdańsk Start 5km Jumpcity paid
94 Janczewska Monika Rumia Start 5km Jumpcity paid
95 Kraszewska Julia Gdynia Start 5km Jumpcity paid
96 Bartnicki Kordian Gdynia Start 5km Jumpcity paid
97 Borzyszkowski Bartłomiej Gdynia Start 5km Jumpcity paid
98 Szczygieł Bartłomiej Kosakowo Start 5km paid on-line
99 Małek Aleksandra Kąpino Start 5km Run babys paid on-line
100 Woźniak Tomasz Gdańsk Start 5km paid on-line


Views: 7055

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ