# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Knitter Mateusz Gdynia Start 400 m (dzieci do lat 7) paid on-line
2 Zaparty Madgalena Rumia Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
3 Chachowska Martyna Rumia Start 5km paid on-line
4 Świat Anna Gdynia Start 5km Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia paid on-line
5 Świat Beata Gdynia Start 5km paid on-line
6 Mączkowska Wioletta Reda Start 5km JAtrenuje paid on-line
7 Reseman Sylwia Żukowo Start 5km Face Nordic Walkin Team paid on-line
8 Kwiatkowska Marta Gdynia Start 400 m (dzieci do lat 7) Przedszkole nr 58 Gdynia paid on-line
9 Kutniewska Maria Żukowo Start 5km Face Nordic Walking Team paid on-line
10 Kopczyńska Irena Borkowo Start 5km Elite Team paid on-line
11 Wiśniewska Julia Gdynia Start 400 m (dzieci do lat 7) Przedszkole 21 Demptusiowo Gdynia paid on-line
12 Gręda Jakub Gdynia Start 400 m (dzieci do lat 7) Przedszkole 21 Demptusiowo paid on-line
13 Derheld Dorota Gdynia Start 5km paid on-line
14 Januszkiewicz Jarosław Rumia Start 5km paid on-line
15 Ciesek Tadeusz Reda Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
16 reiter piotr Bolszewo Start 5km paid on-line
17 Cichoń Aleksandra Reda Start 5km paid on-line
18 Matysiak Oliwier Czachówek Start 400 m (dzieci do lat 7) paid on-line
19 Gelo Patryk Reda Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
20 Żywicka Natalia Reda Start 5km Decathlon Przymorze paid on-line
21 Ceynowa Izabela Ceynowa Reda Start 5km paid on-line
22 Kasprzycki Filip Rumia Start 5km paid on-line
23 Potrykus Magdalena Reda Start 5km paid on-line
24 Kańtoch Leon Reda Start 400 m (dzieci do lat 7) Decathlon Rumia paid on-line
25 Naczk Wiktoria Lębork Start 5km LKB .im Braci Petk paid on-line
26 Tora Malwina Rumia Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
27 Leszczyńska Milana Gdańsk Start 5km paid on-line
28 Kozioł Joanna Kozioł Rumia Start 5km paid on-line
29 Blumkowska Karolina Rumia Start 5km Run_with_Blumcia paid on-line
30 Stencel Hanna Wejherowo Start 5km paid on-line
31 Deik Elżbieta Przyjaźń Start 5km paid on-line
32 Pałasz Edmund Rumia Start 5km paid on-line
33 Szymerowska Joanna Rekowo Górne Start 5km Drużyna Słonecznego Poranka paid on-line
34 Trzcinska Olga Skowarcz Start 5km paid on-line
35 Gruchała Marek Skowarcz Start 5km paid on-line
36 Trzcinska Monika Trzcinska Skowarcz, Start 5km paid on-line
37 Potrykus Kacper Kębłowo Start 5km paid on-line
38 Konopczyńska Jagoda Rumia Start 5km paid on-line
39 Jaffke Patrycja Łebcz Start 5km Team Jaffke paid on-line
40 Szopa Marek Gdynia Start 5km Runeda paid on-line
41 Szopa Małgorzata Gdynia Start 5km Runeda paid on-line
42 Zimna Agnieszka Tczew Start 5km Reebok Run Crew Tczew paid on-line
43 Betlejewska Oliwia Częstochowa Start 5km ROZBIEGANI z PCz paid on-line
44 Schwan Agnieszka Rumia Start 5km paid on-line
45 Sitny Nikodem Rumia Start 400 m (dzieci do lat 7) paid on-line
46 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa Start 5km ROZBIEGANI z PCz paid on-line
47 Rydlewicz Justyna Tuchom Start 5km paid on-line
48 Kurpiewski Piotr Skarbimierzyce Start 5km BBKTS paid on-line
49 Danielewska Magdalena Stary Targ Start 5km Aktywnie z Molkami paid on-line
50 KURPIEWSKA MONIKA KURPIEWSKA GDAŃSK Start 5km paid on-line
51 Herzberg Przemysław Toruń Start 5km NB Team paid on-line
52 Klass Marta Gościcino Start 5km paid on-line
53 Semerling Weronika Rumia Start 5km paid on-line
54 Semerling Anna Rumia Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
55 Duszyńska Karolina Gdańsk Start 5km paid on-line
56 Szatkowski Tomasz Olsztyn Start 5km Team Duszka paid on-line
57 Duszyński Marek Gdańsk Start 5km Team Duszka paid on-line
58 Duszyńska Anna Gdańsk Start 5km Team Duszka paid on-line
59 Leśkiewicz Filip Gdańsk Start 5km Klub Biegaczy JYSK paid on-line
60 Grubba Krzysztof Wejherowo Start 5km paid on-line
61 Freitag Rafał Luzino Start 5km paid on-line
62 Kuźma Mateusz KOWALE Start 5km paid on-line
63 Cieślukowska Agata Gdynia Start 5km paid on-line
64 Pajor Kasia Gdynia Start 5km paid on-line
65 Hintzke Julia Gdańsk Start 5km paid on-line
66 Szladewski Oskar Gdańsk Start 5km paid on-line
67 Popek Natalia Gdynia Start 5km SP 43 Gdynia paid on-line
68 Popek Irina Gdynia Start 5km paid on-line
69 Hincka Marzena Gnieżdżewo Start 5km Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
70 Mach Dawid Wejherowo Start 5km One Person Team paid on-line
71 Czaplińska Daria Wejherowo Start 5km paid on-line
72 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Start 5km paid on-line
73 Lachowicz-Pianka Anna Nidzica Start 5km Nidzica biega paid on-line
74 Górniak Jarosław Pogórze Start 5km paid on-line
75 Kuchler Małgorzata Gdynia Start 5km paid on-line
76 Paczkowski WOJCIECH WEJHEROWO Start 400 m (dzieci do lat 7) paid on-line
77 Czoska Anna Pogórze Start 5km paid on-line
78 Czoska Przemysław Gdynia Start 5km paid on-line
79 Heinowska Maja Gdynia Start 5km paid on-line
80 WDOWIAK MONIKA NIDZICA Start 5km Nidzica biega paid on-line
81 Kostrzewska Marta Rumia Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
82 Kasprzyk Katarzyna Gdynia Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
83 Grądzka Justyna Piaseczno Start 5km Decathlon Rumia paid on-line
84 Meńko Michał Rumia Start 5km Jumpcity paid
85 Bieganska Sandra Gdansk Start 5km paid on-line
86 Leśniak Maciej Gdynia Start 5km Jumpcity paid
87 Krupnik Szymon Gdańsk Start 5km Jumpcity paid
88 Nowakowski Paweł Rumia Start 5km paid on-line
89 Lachowicz Szymon Gdynia Start 400 m (dzieci do lat 7) Jumpcity Junior paid
90 Lachowicz Adrian Gdynia Start 5km Jumpcity paid
91 Nowakowska Aleksandra Rumia Start 5km paid on-line
92 Grzegorek Kamil Gdynia Start 5km Jumpcity paid
93 Bukowska Edyta Gdańsk Start 5km Jumpcity paid
94 Bukowska Joanna Gdańsk Start 5km Jumpcity paid
95 Jonaczyk Katarzyna Gdańsk Start 5km Jumpcity paid
96 Janczewska Monika Rumia Start 5km Jumpcity paid
97 Kraszewska Julia Gdynia Start 5km Jumpcity paid
98 Bartnicki Kordian Gdynia Start 5km Jumpcity paid
99 Borzyszkowski Bartłomiej Gdynia Start 5km Jumpcity paid
100 Szczygieł Bartłomiej Kosakowo Start 5km paid on-line


Views: 7046

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ