V Bieg Kolejarza
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Korsak Grzegorz Korsak Ostrołęka 3km UKS ,,Clan'' free participation
2 Zaorska Malwina Ławy 1km Szkoła Podstawowa Nr 2 free participation
3 Florek Daria Ostrołęka 3km Następny Krok free participation
4 Syrocki Michał Syrocki Warszawa 3km free participation
5 Kurbiel-Syrocka Aleksandra Ostroleka 3km free participation
6 Barzał Dawid Ostrów Mazowiecka 3km OSTRÓW BIEGA free participation
7 Barzał Artur Ostrów Mazowiecka 3km OSTRÓW BIEGA free participation
8 Rutkowski Tomasz Ostrołęka 3km RKS RUTKOWSCY free participation
9 MIERZEJEWSKI ANDRZEJ ŁAWY 3km free participation
10 Gałan Kamil Ostrołęka 3km free participation
11 Kotlarz Karol Ostrołęka 3km free participation
12 Szkudlarek Emilia Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka free participation
13 Ciuchta Wiktor Szwendrowy Most 3km Morsy Ostrołęka free participation
14 Ciuchta Mariusz Szwendrowy Most 3km Morsy Ostrołęka free participation
15 Ciuchta Olga Szwendrowy Most 1km Morsy Ostrołęka free participation
16 Kuć Marek Ostrołęka 300m free participation
17 Kuć Hanna Ostrołęka 3km Urząd Miasta Ostrołęki free participation
18 Pędzich Kacper Ostrołęka 300m Biegam Bo Lubię Ostrołęka free participation
19 Kulikowska Olga Olszewo-Borki 3km free participation
20 Rykowski Stefan Ostrołęka 300m Biegam Bo Lubię Ostrołęka free participation
21 Szczubełek Waldemar Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka free participation
22 Szczubełek-Rykowska Ewelina Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka free participation
23 Załuska Leszek Ostrołęka 3km free participation
24 Załuska Jakub Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3 free participation
25 Pazik Oliwia Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3 free participation
26 Szmigiel Sylwia Wanacja 3km free participation
27 Lenkiewicz Weronika Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka free participation
28 Łukaszewicz Jakub Choroszcz 1km SP w Choroszczy free participation
29 Krupiński Marek Ostrołęka 3km Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni free participation
30 Dzierlatka Piotr Ostrołęka 3km free participation
31 Szporak Nikola Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3 free participation
32 Siemiątkowski Norbert Rzekuń 3km free participation
33 Jabłońska Małgorzata Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3 free participation
34 Bartczak Zofia Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3 free participation
35 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka 3km Reebok RUN CREW Ostrołęka free participation
36 Kucisz Martyna Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka free participation
37 Kucisz Piotr Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka free participation
38 Saj Joanna Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka free participation
39 Łukasiak Aleksandra Ostrołęka 3km Amator_Sportu free participation
40 Wiśniewski Michał Laskowiec 3km Amator_Sportu free participation
41 Mierzejewski Tomasz Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box free participation
42 Domurad Magdalena Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box free participation
43 Szymczyk Krzysztof Ostrołęka 3km NW 3 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce free participation
44 Kempisty Piotr Zareby Koscielne 3km Brok Skłody free participation
45 Gajewski Mariusz Gajewski Pułtusk 3km free participation
46 Kowalczyk Kacper Ostrołęcka 300m free participation
47 Stachacz Mirosław Ostrołęka 3km ZPHU DREWMAX free participation
48 Jędrzejczyk Franciszek Ostrołęka 300m Reebok Run Crew Ostrołęka free participation
49 WULTAŃSKA DOMINIKA NOWY DWÓR MAZOWIECKI 3km free participation
50 Piątek Aleksandra Goworowo 3km free participation
51 Januć Klaudia Łomża 300m Łomżyński Klub płetwonurków Podwodny Jeleń free participation
52 Prachniak Oliwia Siarcza Łąka 3km free participation
53 Brodzik Mariusz Ostrołęka 300m free participation
54 Brodzik Bartłomiej Ostrołęka 3km free participation
55 Brodzik Justyna Ostrołęka 3km free participation
56 Dębska Joanna Płońsk 3km free participation
57 PALEWSKA AGNIESZKA PUŁTUSK 3km free participation
58 Bożomańska Lenka Ostrołęka 300m free participation
59 Bożomańska Alicja Ostrołęka 1km free participation
60 Bożomański Tomasz Ostrołęka 3km free participation
61 SKOWROŃSKI SŁAWEK TOBOLICE 3km Następny Krok free participation
62 Podbielski Paweł Ostrołęka 3km OSM Piątnica Team free participation
63 Grabowska Krystyna Ostrołęka 3km NW Osiedle Stacja Ostrołęka free participation
64 Grabowski Marcin Ostrołęka 3km Mazowiecki Urząd Wojewódzki free participation
65 Grabowski Olaf Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3 free participation
66 Kossakowska Bogumiła Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka free participation
67 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka free participation
68 Bystrek Joanna Gnaty 3km free participation
69 Wróblewska Iwona Wyszkow 3km NW free participation
70 Kalinowski Daniel Siarki 3km free participation
71 Kalinowski Jarosław Ostrołęka 3km free participation
72 Wilkowski Mirosław Ostrołeka 3km AGRO-METAL OSTROŁĘKA free participation
73 Barca Sylwia Ostrołęka 3km Fc Barcelona free participation
74 Barca Henryk Ostrołęka 3km Fc Barcelona free participation
75 Barca Leon Ostrołęka 300m Fc Barcelona free participation
76 Barca Julian Ostrołęka 300m Fc Barcelona free participation
77 Charewicz Oliwia Ostrołęka 1km SP5 OSTROŁĘKA free participation
78 Tworkowska Gosia Ostrołęka 3km free participation
79 Tworkowski Mariusz Ostrołęka 3km Urząd Miasta Ostrołęki free participation
80 Gutowski Krystian Ostrołęka 3km Dąbrowski. TEAM free participation
81 Antczak Sandra Rzekuń 3km free participation
82 Chojnowski Arkadiusz Rzekuń 3km free participation
83 Biernat Tomasz Ostrołęka 3km OSM Piątnica Team free participation
84 Piersa Malgorzata Ostrołęka 3km free participation
85 Zabłocki Karol Warszawa 3km NW NW CZŁAPSKI TEAM free participation
86 Niedźwiecki Michał Ostrołęka 3km NW 2 Liceum Ogólnokształcące free participation
87 Brodacki Michał Ostrołęka 3km NW Biegam Bo Lubię Ostrołęka/ UKS Clan O-ka free participation
88 Dmochowski Wiktor Ostrołęka 3km free participation
89 Rusiłowicz Przemysław Ostrołęka 1km APN Ostrołęka free participation
90 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka 1km SP5 OSTROŁĘKA free participation
91 Ogonowski Sebastian Ostrołęka 3km OSM Piątnica Team free participation
92 POTYRAJ MARIUSZ PRZASNYSZ 3km 2 ORel free participation
93 Ambroziak Anna Nowa Wieś Wschodnia 3km free participation
94 Kamionowski Norbert Ostrołęka 3km free participation
95 Kamionowska Katarzyna Ostrołęka 3km Morsy Ostrołęka free participation
96 Warszawik Anna Ostrołęka 3km free participation
97 Kamińska Natalia Zabiele Piliki 1km Biegam Bo Lubię Ostrołęka free participation
98 Morawski Piotr Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka free participation
99 Kamińska Patrycja Zabiele Piliki 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka free participation
100 Warszawik Tomasz Ostrolęka 3km Amator_Sportu free participation


Views: 1410

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ