II Bieg przez Paryż - Czerwony Berecik (biegi dla dzieci)
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 P Szymon Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
2 Ćwiklik Franciszek Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
3 Mackiewicz Patryk Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
4 Mackiewicz Miłosz Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
5 Rejnowicz Michał Olkusz Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
6 Broda Magda Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) Szkoła Podstawowa nr 80 Kraków paid on-line
7 Tryjefaczka Antoni Niepołomice Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
8 Joński Wiktor Miękinia Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
9 Zając Natalia Lgota Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
10 Wróbel Antonina Tenczynek Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
11 Kurek Bruno Krzeszowice Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
12 Kurek Olga Krzeszowice Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
13 Domin Antoś Bytom Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
14 Domin Tomuś Bytom Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
15 Bednarczyk Jakub Dulowa Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
16 Żurek Mikołaj Witeradów Czerwony berecik (biegi dla dzieci)
17 Żurek Piotr Witeradów Czerwony berecik (biegi dla dzieci)
18 Kwieciński Jan Rączna Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
19 Rydłowski Wojciech Mysłowice Czerwony berecik (biegi dla dzieci) Szkoła Podstawowa nr 9 Mysłowice paid on-line
20 Rydłowska Magdalena Mysłowice Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
21 Woźniak Marcin JAWORZNO Czerwony berecik (biegi dla dzieci)
22 Woźniak Robert JAWORZNO Czerwony berecik (biegi dla dzieci)
23 Rejnowicz Piotruś Olkusz Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
24 Rejnowicz Zosia Olkusz Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
25 Trojnacka Ola KRAKÓW Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
26 Trześniewski Tymon Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
27 Trześniewska Agata Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
28 Staniszewska Franciszek Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
29 Staniszewska Hanna Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
30 Staniszewska Zofia Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
31 Mitruś Natasza Piekary Śląskie Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
32 Mitruś Maja Piekary Śląskie Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
33 Wnuk Mikołaj Bukowno Czerwony berecik (biegi dla dzieci)
34 PAŁKA OLIWIER NOWA GÓRA Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
35 Król Hubert Kleszczów Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid
36 Bogdali Sylwia Trzebinia Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
37 Walor Amelia Zalas Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
38 Walor Bartłomiej Zalas Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
39 Kucia Maja Wola Filipowska Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
40 Kucia Artur Wola Filipowska Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
41 Kucia Piotr Wola Filipowska Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
42 Michalik Sara Zabierzow Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
43 Michalik Sebastian Zabierzow Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
44 Nowak Kamil Zalas Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
45 Nowak Marlena Zalas Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
46 Chechelski-Trzeciak Bruno Płoki Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
47 Tyras Leon Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
48 Chrzaszcz Aleksandra Brzozówka Czerwony berecik (biegi dla dzieci) DeTe - Desto Team paid on-line
49 Chrzaszcz Dominika Brzozówka Czerwony berecik (biegi dla dzieci) DeTe - Desto Team paid on-line
50 Chrzaszcz Matylda Brzozówka Czerwony berecik (biegi dla dzieci) DeTe - Desto Team paid on-line
51 Brzozowski Radosław Dąbrowa Gornicza Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
52 Lisiński Mateusz Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
53 Wnuk Paweł Dąbrowa Górnicza Czerwony berecik (biegi dla dzieci) Pogoria Morsuje
54 Wnuk Rafał Dąbrowa Górnicza Czerwony berecik (biegi dla dzieci) Pogoria Morsuje
55 Wnuk Wiktoria Dąbrowa Górnicza Czerwony berecik (biegi dla dzieci) Pogoria Morsuje
56 Wnuk Michał Dąbrowa Górnicza Czerwony berecik (biegi dla dzieci) Pogoria Morsuje
57 Wąs Zuzanna Olkusz Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
58 Gilner Dawid Sosnowiec Czerwony berecik (biegi dla dzieci) TelegilixTeam paid on-line
59 Golec Helena KRAKÓW Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
60 Łukomska Aleksandra Modlnica Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
61 Łukomski Piotr Modlnica Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
62 Zachara Leon Zabierzów Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
63 Gajerska Jagoda Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid
64 Zadęcki Igor Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci)
65 Zadęcki Tadeusz kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci)
66 Cieśla Laura olkusz Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
67 Cieśla Antoni olkusz Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
68 Gomóła Maria Mysłowice Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
69 Gomóła Zuzanna Mysłowice Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
70 PIECZARA LIWIA JAWORZNO Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
71 Nowak Pawel Trzebinia Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid
72 Nowak Natasza Trzebinia Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid
73 Sobesto Hubert Łyczanka Czerwony berecik (biegi dla dzieci)
74 Sobesto Bartus ŁYCZANKA Czerwony berecik (biegi dla dzieci)
75 Aleksy Tomasz piekary śląskie Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid
76 Michalski Maciek Kraków Czerwony berecik (biegi dla dzieci)
77 Żabówka Paweł Psary Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
78 Osowski Tymoteusz Jaworzno Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
79 Sosin Katarzyna Sosnowiec Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
80 Stencel Szymon Piekary Ślaskie Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid
81 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid
82 Kuciel Wiktor Jaworzno Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
83 Kuciel Aleksandra Jaworzno Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
84 Kuciel Norbert Jaworzno Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
85 Filipek Igor Jaworzno Czerwony berecik (biegi dla dzieci) MCKiS Jaworzno paid on-line
86 DUDEK NADIA NOWA GÓRA Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
87 DUDEK WIKTOR NOWA GÓRA Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
88 Drzyzga Miłosz Modlnica Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
89 Drzyzga Maksymilian Modlnica Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
90 Pałka Aleksander Krzeszowice Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid on-line
91 Hamik oliwier bieruń Czerwony berecik (biegi dla dzieci) Hamster Team paid on-line
92 Hamik Krystian Chełm Śląski Czerwony berecik (biegi dla dzieci) Hamster Team paid on-line
93 Klimek Katarzyna Lisia Góra Czerwony berecik (biegi dla dzieci) paid


Views: 1689

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ