Letni Bieg Po Plaży
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wieleba Karol Ostrołęka OPEN Monar Ostrołęka paid
2 Sawicki Bartek Ostrołęka OPEN Monar Ostrołęka paid
3 Kwaczyński Kacper Ostrołęka OPEN Monar Ostrołęka paid
4 Świerdzewski Damian Dzbenin OPEN Następny Krok
5 Podolak Michał Ostrołęka OPEN paid
6 Podolak Joanna Ostrołęka OPEN paid
7 Sala Szymon Ostrołęka Junior Szkoła podstawowa nr 1
8 Warszawik Tomasz Ostrolęka OPEN Amator_Sportu paid
9 Zaczek Izabela Łomża OPEN
10 Modrzejewski Łukasz Gdańsk OPEN Monar Lipianka paid
11 Lipka Sebastian Szczecin OPEN Monar Lipianka paid
12 Stachowski Paweł Wrocław OPEN Monar Lipianka paid
13 Cebula Jakub Brzesko OPEN Monar Lipianka paid
14 Kozyra Szymon Warszawa OPEN Monar Lipianka paid
15 Baryła Asia Tychy OPEN Monar Lipianka paid
16 Mazurek Adrian Sobin OPEN Monar Lipianka paid
17 Kowarski Mariusz Ostrołęka OPEN Monar paid
18 Żuber Natalia Warszawa Junior Przedszkole Bajkowy Parasol Warszawa
19 Żuber Amelia Warszawa Junior SP 375 Warszawa
20 Chojnowski Arkadiusz Rzekuń OPEN
21 Szurnicka Gosia Ostrołęka OPEN SZURA TEAM paid
22 Szurnicki Robert Drężewo OPEN SZURA TEAM paid
23 Mądrzak Adam Kruki Junior
24 Zapadka Małgorzata Ostrołęka OPEN
25 Rychlicka Alicja Rzekuń Junior
26 Matyja Jan Laskowiec Junior
27 Matyja Aniela Laskowiec Junior
28 Matyja Julian Laskowiec Junior
29 Kaczmarczyk Łukasz Wąsewo OPEN 52 Batalion Lekkiej Piechoty Komorowo paid
30 Wójtowicz Robert Ostrołęka OPEN Amator_Sportu paid
31 Jędrzejewski Rafał Dzbenin Junior UKS Diament Ostrołęka
32 Stachacz Edyta Goworowo OPEN paid
33 Stachacz Oliwia Goworowo Junior
34 Stachacz Kacper Goworowo Junior Amp gool
35 Nowaczyk Włodzimierz Ostrołęka OPEN paid
36 Fąk Mateusz Ostrołęka Junior
37 Lenkiewicz Weronika Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka paid
38 Muzyk Edward Mały Płock OPEN Biegamy dla zdrowia paid
39 Gogulski Wojciech St. Leonards on Sea Junior
40 Matuszak Dariusz Ostrołęka OPEN Monar Arkadia Team paid
41 Krawczak Alan Ostrołęka Junior
42 Krawczak Eryk Ostrołęka Junior
43 Gogulski Jan Ostrołęka Junior
44 Mierzejewski Tomasz Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
45 Domurad Magdalena Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
46 Kulawik Bartłomiej Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka paid
47 Rogoziński Karol Dzbenin OPEN UKS Siódemka Ostrołęka paid
48 Kłos Iga Ostrołęka Junior
49 Kamionowski Norbert Ostrołęka OPEN paid
50 Biernat Tomasz Ostrołęka OPEN OSM Piątnica Team paid
51 Kamionowska Katarzyna Ostrołęka OPEN Morsy Ostrołęka paid
52 Gałązka Zuzanna Crawley Junior St Francis of Asisi
53 Korsak Zuzanna Korsak Ostrołęka Junior UKS ,,Clan''
54 Gałązka Dorota Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka paid
55 Rykowski Kacper Ostrołęka Junior
56 Rykowski Grzegorz Ostrołęka OPEN paid
57 Kowalczyk Kacper Ostrołęcka Junior Korona Ostrołęka, OKKK
58 Baczewska Klaudia Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka
59 Szczubełek-Rykowska Ewelina Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka paid
60 Niedźwiecka Patrycja Chojniki OPEN
61 Długołęcki Kamil Ostrołęka OPEN Daleko jeszcze ? paid
62 Pierzchanowski Adrian Sumiężne OPEN paid
63 Pierzchanowski Michał Małkinia Górna OPEN paid
64 Pierzchanowski Piotr Sumiężne OPEN 52 Batalion Lekkiej Piechoty Komorowo paid
65 Mizerek Daniel Cierpięta OPEN paid
66 Jędrzejczyk Sławomir Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka
67 Prachniak Oliwia Siarcza Łąka OPEN
68 Lenda Bartosz Siarcza Łąka OPEN
69 Korsak Michał Ostrołęka OPEN UKS ,,Clan'' paid
70 Korsak Grzegorz Ostrołęka OPEN UKS ,,Clan'' paid
71 Makles Marek Warszawa OPEN Straż Graniczna paid
72 Jędrzejewski Andrzej Ostrołęka OPEN
73 Ziemczyk Marta Ostrołęka OPEN paid
74 Owczarska Natalia Ostrołęka OPEN paid
75 Bystrek Joanna Gnaty OPEN
76 Będźkowski Marek Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka
77 Bednarczyk Roksana Ostrołęka Junior
78 Mamińska Oliwia Ostrołęka Junior
79 Pajka Izabela Ostrołęka Junior
80 Pajka Jakub Ostrołęka OPEN paid
81 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka OPEN Reebok run Crew Ostrołęka paid
82 Wilkowski Mirosław Ostrołęka OPEN AGRO-METAL Ostrołęka paid
83 Zapadka Bartek Ostrołęka OPEN paid
84 Mierzejewski Jan Ostrołęka OPEN Biegam Bo Lubię Ostrołęka paid
85 Florek Daria Ostrołęka OPEN Następny Krok paid
86 Kurpiewska Dorota Pisz OPEN Klub Morsów w Piszu paid
87 Kossakowska Bogumiła Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka paid
88 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka paid
89 Barca Sylwia Ostrołęka OPEN Fc Barcelona
90 Barca Leon Ostrołęka Junior Fc Barcelona
91 Barca Julian Ostrołęka Junior Fc Barcelona
92 Kalinowski Daniel Siarki OPEN paid
93 Kucisz Piotr Ostrołęka OPEN Reebok Run Crew Ostrołęka paid
94 Sobocińska Monika Przasnysz OPEN
95 Rusiłowicz Przemysław Ostrołęka Junior APN Ostrołęka
96 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka Junior SP5 OSTROŁĘKA
97 Figura Olga Ostrołęka OPEN następny krok,
98 Gąska Jolanta Ławy OPEN
99 Polewaczyk Tomasz Łyse OPEN
100 Kalinowski Jarosław Ostrołęka OPEN paid


Views: 2469

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ