Bieg Jeżyka 2019
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Plichta Grzegorz Pinczyn Grupa ZŁOTA paid on-line
2 Rekowska Marta Pinczyn Grupa ZŁOTA paid on-line
3 Leciak Michał Toruń Grupa DIAMENTOWA KM UMK Toruń paid on-line
4 PAWSKI HUBERT KONCZEWICE Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki paid on-line
5 Błaszkiewicz Marzena BORÓWNO Grupa BRĄZOWA Chołe Kłóliki paid on-line
6 Talar Aleksandra Warszawa Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo paid on-line
7 Walukiewicz Katarzyna Szczecin Grupa SREBRNA paid on-line
8 Bizon Adam Toruń Grupa ZŁOTA paid on-line
9 Kalotka Krzysztof Toruń Grupa ZŁOTA paid on-line
10 Jabłoński MICHAŁ BYDGOSZCZ Grupa DIAMENTOWA PKO BP paid on-line
11 Matuszak Monika Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA paid on-line
12 Rosłońska Kinga Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA paid on-line
13 Winiecki Patryk Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA paid on-line
14 Narożniak Martyna Mogilno Grupa SREBRNA paid on-line
15 Krzyżanowska Aneta Włocławek Grupa SREBRNA paid on-line
16 Mikołajczewska Izabela Włocławek Grupa SREBRNA paid on-line
17 Żuchowska Justyna włocławek Grupa SREBRNA paid on-line
18 Świderska Natalia Bydgoszcz Grupa SREBRNA paid on-line
19 Cipkowski Tomasz Orzechówko Grupa SREBRNA paid on-line
20 Nowacka Aneta Toruń Grupa SREBRNA paid on-line
21 Konkolewski Krystian Nowe Grupa DIAMENTOWA Sto Twarzy Grzybiarzy
22 Rogowski Mateusz Rogowski Nowe Grupa DIAMENTOWA Sto Twarzy Grzybiarzy
23 Sajur Sylwia Bydgoszcz Grupa ZŁOTA paid on-line
24 Piasecki Michał Piasecki Solec Kujawski Grupa ZŁOTA paid on-line
25 Górski Marian Solec Kujawski Grupa DIAMENTOWA paid
26 Lato Sławek Murowaniec Grupa SREBRNA paid on-line
27 Rembowski Jerzy Puszczykowo Grupa SREBRNA paid on-line
28 Rembowska Natalia Mosina Grupa SREBRNA paid on-line
29 Piwoński Robert Toruń Grupa ZŁOTA Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek paid on-line
30 Podbielska Alina Toruń Grupa DIAMENTOWA KM UMK Toruń paid on-line
31 Rychcik Andrzej Toruń Grupa SREBRNA paid on-line
32 Gondek Krzysztof Naklo nad Notecią Grupa DIAMENTOWA team naklo paid on-line
33 Drzycimski Andrzej Solec Kujawski Grupa SREBRNA paid on-line
34 Włodarczyk Dominik Toruń Grupa SREBRNA paid on-line
35 Barczewska Monika Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA paid on-line
36 Krzywdziński Józef Toruń Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki paid on-line
37 Uss Mariusz Solec Kujawski Grupa ZŁOTA paid on-line
38 Jeziorek Dawid Toruń Grupa SREBRNA TSŻ TORUŃ paid on-line
39 Deron Łukasz Karolewo Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki paid on-line
40 Gryta Karol Wudzynek Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki paid on-line
41 Krysiak Aleksandra Nakło nad Notecią Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz paid on-line
42 Kaźmierczak Aureliusz Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS paid on-line
43 Kośmieja Arkadiusz Bydgoszcz Grupa SREBRNA Tartak Bydgoszcz paid on-line
44 Brzóskiewicz Rafał Toruń Grupa ZŁOTA paid on-line
45 Nalewajk Dorota Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA paid on-line
46 Nalewajk Paweł Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA paid on-line
47 Łukowicz Krzysztof Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA paid on-line
48 Zdrenka Dennis Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA paid on-line
49 Chlebosz Sylwia Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS paid on-line
50 Sulkowska Weronika Bydgoszcz Grupa SREBRNA Bydgoski Klub Morsów paid on-line
51 han agnieszka białe błota Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz paid on-line
52 han sławomir białe błota Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz paid on-line
53 Gabrychowicz Patryk Toruń Grupa DIAMENTOWA United Runners paid on-line
54 szrajda monika osówiec Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz paid on-line
55 Gizela Andrzej Toruń Grupa ZŁOTA paid on-line
56 Czerwiński Filip Wiecanowo Grupa SREBRNA paid on-line
57 Nowopolska Klaudia Stawiska Grupa SREBRNA paid on-line
58 Krutul Agnieszka Morzewiec Grupa BRĄZOWA paid on-line
59 Krutul Maciej Morzewiec Grupa BRĄZOWA paid on-line
60 Bączkowska Alicja Nowa Wieś Wielka Grupa ZŁOTA paid on-line
61 Kosińska Anna Nowa Wieś Wielka Grupa ZŁOTA paid on-line
62 Szychowski Mariusz Toruń Grupa DIAMENTOWA paid on-line
63 Krutul Maria Morzewiec Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS paid on-line
64 Gizela Marcin toruń Grupa ZŁOTA paid on-line
65 Chojnacki Witold toruń Grupa ZŁOTA paid on-line
66 Malinowski Tomasz Toruń Grupa ZŁOTA paid on-line
67 Jakubowska Lucyna toruń Grupa ZŁOTA paid on-line
68 Szlosek Sebastian Toruń Grupa DIAMENTOWA Gumisie paid on-line
69 Suszek Kasia Sienno Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki paid on-line
70 Dąbrowska-Szwaja Aleksandra Chełmża Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki paid on-line
71 PAWSKA DANUTA PAWSKA CHEŁMŻA Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki paid on-line
72 Kucharski Krzysztof Kończewice Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki paid on-line
73 Kucharska Dorota Kończewice Grupa SREBRNA Zakręcone Dziki paid on-line
74 Bryl Paweł Sicienko Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS paid on-line
75 Słojewska Dorota Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA Pizza LOVERS paid on-line
76 Peroń Martyna Świecie Grupa DIAMENTOWA paid on-line
77 Kosiedowski Jacek Niemcz Grupa SREBRNA paid on-line
78 Drosdowski Sebastian Świecie Grupa SREBRNA paid on-line
79 Drosdowska Klara Świecie Grupa SREBRNA paid on-line
80 Kamper Małgorzata Bydgoszcz Grupa SREBRNA VegMeg paid on-line
81 Siminska Monika Słońsko Grupa SREBRNA paid on-line
82 Skibski Maciej Świecie Grupa DIAMENTOWA paid on-line
83 Wasilewski Adrian Toruń Grupa DIAMENTOWA United Runners paid on-line
84 Stucki Marek Sulnowo Grupa DIAMENTOWA paid on-line
85 Stucka Dorota Sulnowo Grupa DIAMENTOWA paid on-line
86 Jagieło Radek Inowrocław Grupa ZŁOTA paid on-line
87 Wiśniewska Małgorzata Dobrcz Grupa SREBRNA 18.00 PLN
88 Krupiński Mateusz Bydgoszcz Grupa SREBRNA Tartak Bydgoszcz paid on-line
89 Walentyn Danuta Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz paid on-line
90 Kochowicz Anna Zielonka Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz paid on-line
91 Kubowicz-Kamińska Hania Niemcz Grupa BRĄZOWA Wataha Bydgoszcz 18.00 PLN
92 Januszkiewicz Kornelia Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA WATAHA BYDGOSZCZ paid on-line
93 Andrzejewska Sylwia Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA paid on-line
94 Piotrowska Katarzyna Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA paid on-line
95 Jurek Karolina Bydgoszcz Grupa SREBRNA Tartak Bydgoszcz paid on-line
96 Wroniszewski Karol Dzikowo Grupa BRĄZOWA paid on-line
97 Wroniszewska Marta Dzikowo Grupa BRĄZOWA paid on-line
98 Burda Daniel Solec Kujawski Grupa SREBRNA Tartak Bydgoszcz paid on-line
99 Pietrzak Małgorzata Solec Kujawski Grupa SREBRNA Tartak Bydgoszcz paid on-line
100 Plata Agnieszka Włocławek Grupa ZŁOTA Activ Centrum paid on-line


Views: 6620

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ