# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Lange Damian Świnoujście Start Son’s of Poseidon paid on-line
2 Koralewski Tomasz Swarzewo Start paid on-line
3 Żornaczuk Jerzy Rumia Start paid on-line
4 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Start paid on-line
5 Mollin Bartlomiej Strzelno Start KP PSP Puck paid on-line
6 Halmann Mirek Wejherowo Start PGB sportowa paczka
7 Kankowaka Dominika Luzino Start GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
8 Kankowska Justyna Luzino Start GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
9 Kankowski Paweł Luzino Start GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
10 Dydymski Krzysztof Rumia Start paid on-line
11 Dydymska Monika Rumia Start paid on-line
12 Kwiatkowski Michał wejherowo Start paid on-line
13 DERC Arkadiusz PUCK Start JW 3936 paid on-line
14 Kałaska Radosław Rewa Start paid on-line
15 Gaborek Marcelina Kamionka Wielka Start Klub Biegowy Kamionka Wielka paid on-line
16 Tokarczyk Konrad Kamionka Wielka Start Klub Biegowy Kamionka Wielka paid on-line
17 Urzędowski Przemysław Siemirowice Start 44 baza lotnictwa morskiego paid on-line
18 Bolin Józef Władysławowo Start paid on-line
19 Czaja Piotr Puck Start paid on-line
20 Król Benedykt Werblinia Start UKS Siódemka Rumia paid on-line
21 Kaleta Tomasz Goszczyno Start Krokowa biega paid on-line
22 Wasilka Sławomir Wejherowo Start Hermes paid on-line
23 Skosolas Agnieszka Mosty Start paid on-line
24 Skosolas Janusz Mosty Start paid on-line
25 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Start OSP GNIEŻDŻEWO paid on-line
26 Styn Łukasz Krokowa Start Krokowa biega paid on-line
27 Szymański Adam Lębork Start Lębork Biegacze paid on-line
28 Pilc-Bojke Ewelina Żelistrzewo Start paid on-line
29 Muttka Karolina Odargowo Start Drużyna Radość Biegania paid on-line
30 Korth Tomasz Odargowo Start Drużyna Radość Biegania paid on-line
31 Kreft Daniel Rekowo Górne Start Team Kreft paid on-line
32 Klein Andrzej Gdańsk Start paid on-line
33 ZABROCKI KAROL ŚWINOUJŚCIE Start paid on-line
34 Zawaluk Marcin Gdańsk Start (RT) Runholik Team paid on-line
35 Szczepkowska Paulina Krokowa Start Krokowa biega paid on-line
36 Chojnacka Natalia Lisewo Start Krokowa biega/ OSP Krokowa paid on-line
37 GAFFKE JANUSZ starzynski dwor Start paid on-line
38 Milewczyk Katarzyna Swarzewo Start paid on-line
39 Rekwardt Zdzisław Rzucewo Start paid on-line
40 Hewelt Maciej Gdańsk Start UKS Azymut 45 Gdynia paid on-line
41 Adamiec Marek Słupsk Start W.P.K. Słoń Team Ustka paid on-line
42 Kreft Krzysztof Reda Start Team Kreft paid on-line
43 Trzebiatowski Jerzy Gdynia Start Biegamyrazem.pl paid on-line
44 Bojke Leszek Domatówko Start paid on-line
45 Mudlaf Krystian Wejherowo Start paid on-line
46 Janowicz Anna Władysławowo Start Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
47 Moska Dawid Wejherowo Start paid on-line
48 Kujawski Grzegorz Puck Start paid on-line
49 KACZMARSKI TOMASZ GDYNIA Start
50 Okroj Arek Reda Start Team Kreft paid on-line
51 MAJNA Kazimierz Gdynia Start Parkrun Gdynia paid on-line
52 Bieliński Piotr Kartuzy Start paid on-line
53 Bielińska Joanna Kartuzy Start paid on-line
54 Milewczyk Rafał Wejherowo Start paid on-line
55 Hewelt Mateusz Puck Start Rebels Legion Team paid on-line
56 Bajda Piotr Połczyno Start UM Władysławowo paid on-line
57 Stromidło Jan Swarzewo Start paid on-line
58 Bezdel Anna Puck Start
59 Tempski Szymon Łebcz Start 4 FUN TEAM paid on-line
60 Groenwald Mikołaj Połczyno Start ISKRA Połczyno paid on-line
61 WRZOS Krzysztof WŁADYSŁAWOWO Start Virtual Runner Club paid on-line
62 Parchem Paweł Mieroszyno Start paid on-line
63 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo Start paid on-line
64 Owczarek Katarzyna Kosakowo Start paid on-line
65 Dettlaff Sławomir Połczyno Start paid on-line
66 Czarnecki Krzysztof Puck Start paid on-line
67 Czarnecka Agata Puck Start paid on-line
68 szymański krzysztof domatówko Start paid on-line
69 Szatkowski Marcin Bydgoszcz Start ProfiLingua Gdańsk paid on-line
70 Wolszon Sławomir Połczyno Start paid on-line
71 Jaffke Jarosław Łebcz Start Jaffi z Łebcza paid on-line
72 Lunk Krzysztof Puck Start LIVESTRONG paid on-line
73 Cybula Paweł Kazimierz Start paid on-line
74 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Start Korona Żelistrzewo Biega paid on-line
75 Gaffke Henryk Żarnowiec Start KING OSCAR Gniewino paid on-line
76 Labun Zenon Mrzezino Start paid on-line
77 Gaffke Paulina Żarnowiec Start AWFiS Gdańsk paid on-line
78 Jednachowski Krzysztof Puck Start paid on-line
79 Redzimski Adam Gdynia Start
80 Lewińska Dominika Władysławowo Start paid on-line
81 Plotzki Piotr Wejherowo Start Asior team paid on-line
82 Műller Jarosław Rumia Start paid on-line
83 Tański Marcin Puck Start TeamElwart paid on-line
84 Jednachowski Artur Darzlubie Start Darzlubskie Dziki paid on-line
85 Jednachowski Marcin Puck Start Darzlubskie Dziki paid on-line
86 Dawidowski Roman Puck Start paid on-line
87 Labudda Wojciech Puck Start LKS PUCK paid on-line
88 Pawłowski Andrzej gdynia Start paid on-line
89 Pawłowska Maria Gdynia Start paid on-line
90 Bullmann Dawid Werblinia/Świecino Start LKS Puck/ RCI Gdynia paid on-line
91 Marczyńska Iwona Wejherowo Start Maja TEAM paid on-line
92 Mislisz Piotr Osłonino Start paid on-line
93 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Start Kaszebe Łebcz paid on-line
94 Pustówka Marcin Gdynia Start paid on-line
95 Kobierzyński Paweł Władysławowo Start Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
96 Wenta Franciszek Krokowa Start paid on-line
97 Nikrant Bartłomiej Leśniewo Start TeamElwart
98 Bisewska Wiktoria Puck Start paid on-line
99 Lider Radłowska małgorzata Puck Start paid on-line
100 Radłowski Mariusz Puck Start paid on-line


Views: 2441

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ