Kanał Brama Czasu
# Surname and name City Distance Club Nazwa Drużyny Dziecko Sum to pay
1 Lewicki Dariusz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
2 Lewicki Szymon Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
3 Bilewicz Cezary Kijewo Królewskie 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Team Przygoda TAK
4 Junczewska Magdalena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Dzikie kuny NIE
5 Buława Karol Włocławek 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Karolaki NIE paid
6 Kroll Adam Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Dzikie Kuny NIE paid
7 Lis Marta Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Dzikie Kuny NIE paid
8 Czubek Konrad Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Kubisie TAK
9 Kubiś Dominik Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Kubisie TAK paid
10 Kubiś Marcelina Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Kubisie TAK paid
11 Kubiś Piotr Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Kubisie NIE paid
12 Kubiś Katarzyna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Kubisie NIE paid
13 Czechowska Marzena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
14 Czechowski Bartosz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
15 Czechowski Jakub Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
16 Wisniewski Wieslaw Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Mozart Steel & Laboratory NIE
17 Śmietana Piotr Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz wataha bydgoszcz NIE
18 szrajda monika osówiec 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli wataha bydgoszcz NIE
19 Skrzypiński Piotr Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
20 Strzyżewski Dariusz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
21 Sobieralski Alex Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
22 Adamski Bartosz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
23 Tubisz Marcin Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
24 Chaciński Karol Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
25 Skrzypiński Nikodem Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
26 Nowowiejski Jakub Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
27 Wawrzyniak Oskar Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
28 Koczorowski Daniel Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
29 Strzyżewski Marcel Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
30 Myler Jakub Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
31 Woźny Paweł Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik TAK
32 Niezbecki Dawid Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
33 Woźny Tomasz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Chemik NIE
34 Uslu Gozde Warszawa 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli A&G NIE paid
35 Sierant Anna Warszawa 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli A&G NIE paid
36 Kubiak Nadia Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Wesoła czwórka TAK paid
37 Kubiak Oliwier Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Wesoła czwórka TAK paid
38 Rona Elżbieta Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Wesoła czwórka NIE paid
39 Kubiak Mirosław Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Wesoła czwórka NIE paid
40 Zawadzka Zuzanna Złotniki Kujawskie 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat AMMZ TAK paid
41 Zawadzki Maksymilian Złotniki Kujawskie 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat AMMZ TAK paid
42 Zawadzki Michał Złotniki Kujawskie 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat AMMZ NIE paid
43 Wróblewska-Zawadzka Anna Złotniki Kujawskie 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat AMMZ NIE paid
44 Szymańska Wioleta Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Zgrywusie TAK
45 Pikul Rafał BYDGOSZCZ 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Pikul team TAK paid
46 Urbaczewska Pola Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Krejzole TAK paid
47 Urbaczewski Kamil Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Krejzole NIE paid
48 Urbaczewska Emilia Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Krejzole TAK paid
49 Studzińska Michalina Krążkowo 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Zagubione NIE paid
50 Dziennik Kamila Łabiszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Zagubione NIE paid
51 Bartnik Kaja Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat FREDEK TEAM TAK paid
52 Bartnik Przemysław Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat FREDEK TEAM NIE paid
53 Dereziński Kajetan Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat FREDEK TEAM NIE paid
54 Derezińska Małgorzata Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat FREDEK TEAM NIE paid
55 han kacper białe błota 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Wataha Bydgoszcz wataha bydgoszcz TAK paid
56 han agnieszka białe błota 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Wataha Bydgoszcz wataha bydgoszcz NIE paid
57 han sławomir białe błota 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Wataha Bydgoszcz wataha bydgoszcz NIE paid
58 Grzegocka Jagoda Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Grzegole NIE paid
59 Sobczak Wojciech Tarkowo Dolne 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Super-turbo NIE paid
60 Szymczak Blanka Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Super-turbo Super-turbo TAK paid
61 Staniszewska Aleksandra Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Dzikie Kuny NIE paid
62 Jurek Artur Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE paid
63 Krzemińska Magdalena Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Wataha Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz NIE paid
64 Kowalski Slawomir Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Wściekłe Osy TAK paid
65 Olejniczak Kacper Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat OLEJ TEAM TAK paid
66 Szczepańska-Dolna Edyta Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Forest Gang ZDolni-Dolni / Forest Gang TAK paid
67 Szymaszek Michał Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Lwia druzyna TAK paid
68 Szymaszek Paweĺ Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Lwia druzyna TAK paid
69 Szymaszek Norbert Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Lwia druzyna NIE paid
70 Szymaszek Danuta Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Lwia druzyna NIE paid
71 Rudnicka Natalia Nowa Wieś Wielka 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat TASAK Team TASAK Team TAK paid
72 Rudnicki Kacper Nowa Wieś Wielka 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat TASAK Team TASAK Team TAK paid
73 Rudnicka Karolina Nowa Wieś Wielka 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat TASAK Team TASAK Team NIE paid
74 Rudnicki Michał Nowa Wieś Wielka 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat TASAK Team TASAK Team NIE paid
75 Wrzesińska Zuzia Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Wrześki TAK paid
76 Wrzesińska Amelka Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Wrześki TAK paid
77 Kozak Adrian Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Gry Kozackie NIE paid
78 Milczarek-Kozak Katarzyna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Gry Kozackie NIE paid
79 Pluta Jerzy Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Pluto NIE paid
80 Pluta Renata Kruszyn 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Pluto NIE paid
81 Olejniczak Hanna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat OLEJ TEAM TAK paid
82 Olejniczak Jacek Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat OLEJ-TEAM TAK paid
83 Wróblewski Jakub Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Wróbelki TAK paid
84 Radulska Wioletta Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Wróbelki NIE paid
85 Cherek Tomek Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Małomiasteczkowy Team TAK paid
86 Cherek Grażyna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Małomiasteczkowy Team NIE paid
87 Cherek Piotr Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Małomiasteczkowy Team NIE paid
88 Wrzesiński Wojciech Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Fordonrunners Wrześki TAK paid
89 Sobczak Łukasz Tarkowo Dolne 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Super-turbo NIE paid
90 Sobczak Aleksandra Tarkowo Dolne 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Super-turbo TAK paid
91 Mazur Lena Nakło 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK paid
92 Mazur Igor Nakło 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK paid
93 Kucmann Żaneta Nakło 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE paid
94 Mazur Krystian Nakło 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team NIE paid
95 Mazur Nadia Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem powyżej 13 lat i wszyscy dorośli Michalina Team TAK paid
96 Krawisz Zbigniew Strzelewo 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Brylanty NIE paid
97 Krawisz Grzegorz Strzelewo 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Brylanty TAK paid
98 Grzegocki Mateusz Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Chemik Grzegole TAK paid
99 Lemke Katarzyna Bydgoszcz 7 km Drużyna z dzieckiem do 7 lat Niepubliczne Przedszkole Borowik Fordon Team TAK paid
100 Przybysz Marianna Strzelewo 7 km Drużyna z dzieckiem 8-12 lat Brylanty NIE paid


Views: 2536

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ