# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deinowski Kajetan | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Biedronki Osie | |
2 | Szymczak Maksymilian | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |
3 | Obrzanowski Igor | Zmość | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Juventus | |
4 | Pilarski Alan | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
5 | Sudoł Wojciech | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
6 | Lewandowski Marcel | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
7 | Skorupski Mateusz | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
8 | Sitkiewicz Jakub | Drzycim | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Drzycim | |
9 | Krupa Aleksander | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
10 | Suchomski Paweł | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
11 | Sękowski Paweł | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
12 | Łoński Karol | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
13 | Kuzimski Dominik | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
14 | Konopacki Mikołaj | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
15 | Witek Mateusz | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
16 | Kozłowski Michał | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
17 | Kuzimski Karol | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
18 | Wąsikowski Maksymilian | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
19 | Reszka Sebastian | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
20 | Fierek Filip | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
21 | Gibas Wojciech | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
22 | Adamski Maksymilian | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
23 | Kuzimski Jakub | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
24 | Witek Mateusz | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
25 | Różyński Patryk | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
26 | Prihodko Petro | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Osie | |
27 | Fierek Wiktor | Gródek | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Gródek | |
28 | Zwolicki Piotr | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
29 | Nesterowicz Igor | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
30 | Wilamowski Mateusz | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
31 | Kuśmierek Paweł | Warlubie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | PSP Warlubie | |
32 | Hoffmann Szymon | Cekcynek | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
33 | Kłopotek Adam | Śliwice | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | SP Śliwice | |
34 | Kuc Igor | Owidz | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |
35 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |
36 | Osiński Hubert | Chełmno | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła podstawowa Chełmno | |
37 | Melzer Wiktor | Osie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa w Osiu | |
38 | Dziennik Mateusz | Świecie | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
39 | Gronowski Antoni | Grudziądz | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | ||
40 | Żywicki Igor | Sarnowy | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
41 | Starczewski Wojciech | Chełmno | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie | |
42 | Kwiatek Kacper | Grudziądz | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Przedszkole | |
43 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Przedszkole Miłobądz | |
44 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Kat. II (chłopcy, rocznik 2009 i 2010) - 400 m | Przedszkole Miłobądz |
Views: 44233