# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dziadzio Marcin Turznice Bieg
2 BATIUK RAFAŁ GRUDZIADZ Bieg
3 Basak Anna Brankówka Bieg
4 Wydra Emilia Brankówka Bieg
5 Mojek Paulina Mokre Nordic Walking ewiGEO Team (geodeci) paid
6 Mojek Kamil Mokre Bieg ewiGEO Team (geodeci) paid
7 Soboczyńska Ewa Grudziądz Bieg paid
8 Walczak Jacek Grudziądz Bieg Parkrun Grudziądz paid
9 Walczak Anna Grudziądz Bieg Parkrun Grudziądz paid
10 Tokarz Beata GOGOLIN Nordic Walking paid
11 Wilczewska Małgorzata Rozgarty Nordic Walking paid
12 Kowalski Paweł Grudziądz Bieg paid
13 Kowalska Eliza Grudziądz Bieg paid
14 Jabłońska Małgorzata Grudziądz Bieg Wtorkowy Trening paid
15 Szczepański Mateusz Szembruk Bieg BBKTS paid
16 Kądziorski Jan Świecie Bieg paid
17 Kwiatkowski Radosław Wałdowo Szlacheckie Bieg paid
18 Kujda Arkadiusz Osielsko Bieg 1 Brygada Logistyczna paid
19 Kujda Dorota Osielsko Bieg paid
20 Andrzejczak Magdalena Grudziądz Bieg paid
21 Wojciechowski Mateusz Grudziądz Bieg paid
22 Matczyński Marek Piaski Bieg GKS Olimpia Grudziądz paid
23 Kucharczyk Elżbieta Grudziądz Bieg
24 Jakubowska Anna Grudziądz Bieg Parkrun grudziadz
25 Tomaszewska Justyna Grudziądz Bieg paid
26 Ostrowska Mariola Warszawa Bieg Adidas Runners Warsaw
27 Kamińska Iwona Grudziadz Bieg Parkrun Grudziądz
28 Dudzik Arkadiusz Grudziądz Bieg paid
29 Murawski Mateusz Chełmno Bieg TF5
30 Napiontek Dominik Grudziądz Bieg paid
31 Gałuszka Dorota Grudziądz Bieg Wtorkowy Trening paid
32 Krajewski Piotr Grudziądz Bieg LA RIVE TEAM paid
33 Łagoda Karol Grudziądz Bieg paid
34 Koszyński Jarosław Grudziądz Bieg Sport i Rekreacja Delfin paid
35 pietrykowski lukasz grudziadz Bieg
36 Kornacki Ariel Grudziądz Bieg paid
37 Jakubowski Wiktor Klamry Bieg MAKT TEAM paid
38 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg
39 Wojciechowski Bartosz Wałdowo Szlacheckie Bieg paid
40 Wojenko Agata Grudziądz Bieg paid
41 Wilangowski Hubert Mokre Bieg paid
42 Matuszak Agata Grudziądz Bieg Fit Mania
43 Sosnowski Andrzej Grudziądz Bieg TF5 paid
44 Michałkowska Wioletta Grudziądz Bieg paid
45 Łakomy Jakub Sztynwag Bieg TF5 paid
46 Lipniewska Magdalena Kolno Bieg paid
47 Trzaskowski Szymon Grudziądz Bieg MTS Kwidzyn paid
48 Trzaskowski Tomasz Grudziądz Bieg paid
49 Tomczuk Adrian Grudziądz Bieg paid
50 Alipowa Aliona Grudziądz Bieg
51 Gniot Joanna Grudziądz Bieg Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz
52 Śleboda Piotr Grudziądz Bieg Sport i Rekreacja Delfin paid
53 Drabiniak Michał Grudziądz Bieg paid
54 Grzywacz Maciej Sulnowo Bieg KS Wda Świecie paid
55 Zieliński Łukasz Grudziądz Bieg Syty Kaban Team paid
56 Bojarska -Szulc Małgorzata Grudziądz Nordic Walking
57 Szulc Paweł Grudziądz Bieg Tele Taxi Mercedes
58 Chyliński Waldemar Grudziądz Bieg SP 20 - Uks Tandem paid
59 Wisniewska Paulina Grudziądz Bieg
60 Zimmermann Tomasz Sosnówka Bieg paid
61 Pietruszewski Bogdan Grudziądz Bieg Parkrun Grudziądz paid
62 matuszak daniel GRUDZIĄDZA Bieg paid
63 Grabowska Magdalena Chełmno Nordic Walking paid
64 Kiljan Małgorzata Chełmno Nordic Walking paid
65 Kubacka Aldona Chełmno Nordic Walking paid
66 Graczykowska Natalia Grudziądz Bieg Łubudubu
67 Noch Aneta Grudziądz Bieg Fit Mania paid
68 Cerski Wiktor Pieńki Królewskie Bieg SP 8 w Grudziądzu
69 Cerska Krystyna Pieńki Królewskie Bieg
70 Nowicka Tatiana Świecie Bieg paid
71 Pożywiłko Marcin Grudziądz Bieg paid
72 WOLCZYNSKI SEWERYN WOLCZYNSKI Pienki królewski Bieg
73 Tomaszewski Denis Biały Bór Bieg paid
74 Kowalczyk Magdalena Szubin Nordic Walking paid
75 Grochala Michał Bydgoszcz Nordic Walking paid
76 Zbrzeźny Rafał Grudziądz Bieg Sport i Rekreacja Delfin Grudziądz paid
77 Wielgus Tomasz Pieńki Królewskie Bieg paid
78 Wielgus Agnieszka Pieńki Królewskie Bieg paid
79 Wszelak Ilona Pieńki Królewskie Bieg Łubudubu
80 Wojdacz Kamil Brankówka Bieg Parkrun Grudziądz paid
81 SZUCHOWSKI DAWID GRUDZIĄDZ Bieg
82 Melerski Leszek Grudziądz Bieg paid
83 grabowska sylwia grudziądz Bieg
84 Piórkowska Sylwia Chełmno Bieg
85 Hołda Jerzy Stolno Bieg paid
86 Krzywdziński Adam Grudziądz Bieg paid
87 Rakoczy Maciej Grudziądz Bieg Vadain Running Club paid
88 Tytkiewicz Monika Grudziądz Bieg paid
89 MOJEK Aleksandra GRUPA Nordic Walking ZSR GRUDZIĄDZ paid
90 BARSKA-MOJEK Beata GRUPA Nordic Walking MOJSONKI paid
91 Mojek Radosław Grupa Bieg MOJSONKI paid
92 Wiśniewski Sebastian Szynych Bieg paid
93 Tobolska Małgorzata Bydgoszcz Bieg
94 Tobolska Grażyna Grudziądz Bieg Akademia Biegania Grudziądz
95 Krzyżykowski Tomasz Piaski Bieg paid
96 Szarszewska Małgorzata Grudziądz Bieg paid
97 Gałuszka Bartłomiej Grudziądz Bieg Biegająca Kluska / Parkrun Grudziądz paid
98 Kłosowska Magdalena Kłosowska GRUDZIĄDZ Bieg Fit Mania paid
99 Laskowski Tomasz Grudziądz Bieg paid
100 Jaworowska Justyna Grudziądz Bieg paid


Views: 3207

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ