# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tomczuk Adrian Grudziądz Bieg 25.00 PLN
2 Alipowa Aliona Grudziądz Bieg 25.00 PLN
3 Gniot Joanna Grudziądz Bieg Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz 25.00 PLN
4 Śleboda Piotr Grudziądz Bieg 25.00 PLN
5 Drabiniak Michał Grudziądz Bieg 25.00 PLN
6 Grzywacz Maciej Sulnowo Bieg KS Wda Świecie 25.00 PLN
7 Zieliński Łukasz Grudziądz Bieg Syty Kaban Team 25.00 PLN
8 Bojarska -Szulc Małgorzata Grudziądz Nordic Walking 25.00 PLN
9 Szulc Paweł Grudziądz Bieg Tele Taxi Mercedes 25.00 PLN
10 Chyliński Waldemar Grudziądz Bieg SP 20 - Uks Tandem 25.00 PLN
11 Wisniewska Paulina Grudziądz Bieg 25.00 PLN
12 Zimmermann Tomasz Sosnówka Bieg paid
13 Pietruszewski Bogdan Grudziądz Bieg Parkrun Grudziądz paid
14 matuszak daniel GRUDZIĄDZA Bieg paid
15 Grabowska Magdalena Chełmno Nordic Walking paid
16 Kiljan Małgorzata Chełmno Nordic Walking paid
17 Kubacka Aldona Chełmno Nordic Walking paid
18 Graczykowska Natalia Grudziądz Bieg Łubudubu 25.00 PLN
19 Noch Aneta Grudziądz Bieg Fit Mania paid
20 Cerski Wiktor Pieńki Królewskie Bieg SP 8 w Grudziądzu 25.00 PLN
21 Cerska Krystyna Pieńki Królewskie Bieg 25.00 PLN
22 Nowicka Tatiana Świecie Bieg 25.00 PLN
23 Pożywiłko Marcin Grudziądz Bieg paid
24 WOLCZYNSKI SEWERYN WOLCZYNSKI Pienki królewski Bieg 25.00 PLN
25 Tomaszewski Denis Biały Bór Bieg 25.00 PLN
26 Kowalczyk Magdalena Szubin Nordic Walking paid
27 Grochala Michał Bydgoszcz Nordic Walking paid
28 Zbrzeźny Rafał Grudziądz Bieg Sport i Rekreacja Delfin Grudziądz 25.00 PLN
29 Wielgus Tomasz Pieńki Królewskie Bieg paid
30 Wielgus Agnieszka Pieńki Królewskie Bieg paid
31 Wszelak Ilona Pieńki Królewskie Bieg Łubudubu 25.00 PLN
32 Wojdacz Kamil Brankówka Bieg Parkrun Grudziądz 25.00 PLN
33 SZUCHOWSKI DAWID GRUDZIĄDZ Bieg 25.00 PLN
34 Melerski Leszek Grudziądz Bieg paid
35 grabowska sylwia grudziądz Bieg 25.00 PLN
36 Piórkowska Sylwia Chełmno Bieg 25.00 PLN
37 Hołda Jerzy Stolno Bieg paid
38 Krzywdziński Adam Grudziądz Bieg 25.00 PLN
39 Rakoczy Maciej Grudziądz Bieg Vadain Running Club paid
40 Tytkiewicz Monika Grudziądz Bieg 25.00 PLN
41 MOJEK Aleksandra GRUPA Nordic Walking ZSR GRUDZIĄDZ paid
42 BARSKA-MOJEK Beata GRUPA Nordic Walking MOJSONKI paid
43 Mojek Radosław Grupa Bieg MOJSONKI paid
44 Wiśniewski Sebastian Szynych Bieg paid
45 Tobolska Małgorzata Bydgoszcz Bieg 25.00 PLN
46 Tobolska Grażyna Grudziądz Bieg Akademia Biegania Grudziądz 25.00 PLN
47 Krzyżykowski Tomasz Piaski Bieg 25.00 PLN
48 Szarszewska Małgorzata Grudziądz Bieg paid
49 Gałuszka Bartłomiej Grudziądz Bieg Biegająca Kluska / Parkrun Grudziądz paid
50 Kłosowska Magdalena Kłosowska GRUDZIĄDZ Bieg Fit Mania 25.00 PLN
51 Laskowski Tomasz Grudziądz Bieg paid
52 Jaworowska Justyna Grudziądz Bieg paid
53 Wróbel Michał Grudziądz Bieg paid
54 Kubny Tomasz Szynych Bieg OSP Szynych 25.00 PLN
55 Kubny Patrycja Szynych Bieg OSP Szynych 25.00 PLN
56 Bałdyga Adam Grudziądz Bieg paid
57 Walawander Sebastian Grudziądz Bieg paid
58 Rachoń Jacek Grudziądz Bieg Kravmaga_Fighter 25.00 PLN


Views: 1343

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ