Bieg 300-lecia Santktuarium w Świętej Wodzie
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bezdziel Mirosława Studzianki 5 km - Marsz nordic-walking 30.00 PLN
2 Pawłowska Julia Białystok 5 km - Bieg Główny paid on-line
3 Zalewski Dariusz Białystok 5 km - Bieg Główny 3T BIAŁYSTOK / Nadaktywni 30.00 PLN
4 Sańczyk Katarzyna Dąbrówki 5 km - Bieg Główny paid on-line
5 Udzielak NIKODEM Bialystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) Nikodem free participation
6 Lejdward Maciej Wasilków 5 km - Bieg Główny paid on-line
7 Zaczeniuk Alan Lubejki 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) free participation
8 Zaczeniuk Julian Lubejki 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) free participation
9 Zaczeniuk Amelia Lubejki 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) free participation
10 Malinowski Wiktor Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) free participation
11 Malinowski Aleksander Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) free participation
12 Sokół Przemysław Białystok 5 km - Bieg Główny paid on-line
13 Radecka Krystyna Białystok 5 km - Marsz nordic-walking Chodzący Białystok 30.00 PLN
14 Potapo Adrian Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) free participation
15 Nazaruk JAKUB BIAŁYSTOK 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) free participation
16 Banaszek Dawid Dąbrówki 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) free participation
17 Banaszek Hania Dąbrówki 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) free participation
18 Banaszek Zosia Dąbrówki 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) free participation
19 Banaszek Mateusz Dąbrówki 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) free participation
20 Banaszek Przemek Dąbrówki 5 km - Bieg Główny paid on-line
21 Supiński Adam Protasy 5 km - Bieg Główny Pędziwiatr Białystok 30.00 PLN
22 Orzechowska Kinga Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) free participation
23 Gintowt Aleksandra Białystok 5 km - Bieg Główny paid on-line
24 Mierzwińska Anna Białystok 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) free participation
25 Grochal Ewa Ogrodniczki 5 km - Marsz nordic-walking paid on-line
26 Grochal Krzysztof Ogrodniczki 5 km - Marsz nordic-walking paid on-line
27 Bąbczyńska Małgorzata Wasilków 5 km - Bieg Główny KRUCZA TEAM Wasilków paid on-line
28 Kazimierczuk Krystyna Sokółka 5 km - Marsz nordic-walking paid on-line
29 Krasowski Damian Białystok 5 km - Bieg Główny Juvenia Białystok paid on-line
30 Bochenko Daniel Brzozowa 5 km - Bieg Główny 30.00 PLN
31 Taudul Urszula Czarna Białostocka 5 km - Marsz nordic-walking Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
32 Korzeniecka-Bczek Renata Wasilków 5 km - Bieg Główny KRUCZA TEAM Wasilków paid on-line
33 Poznański Wiesław Białystok 5 km - Marsz nordic-walking Chodzący Białystok paid on-line
34 Taudul Dariusz Czarna Białostocka 5 km - Bieg Główny Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
35 wozniak maria CZARNA BIALOSTOCKA 1000 m - Bieg Starszaka (roczniki: 2007, 2006, 2005, 2004, 2003) farmer free participation
36 wozniak sebastian CZARNA BIALOSTOCKA 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) farmer free participation
37 wożniak ireneusz czarna bialostocka 5 km - Bieg Główny farmer paid on-line
38 Chomutowski Wiktor Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) free participation
39 Chomutowska Katarzyna Białystok 5 km - Bieg Główny paid on-line
40 Bosiacki Jarosław Białystok 5 km - Bieg Główny paid on-line
41 Citko Joanna Sokółka 5 km - Marsz nordic-walking paid on-line
42 Zawistowski Łukasz Białystok 5 km - Bieg Główny Łuki paid on-line
43 Zujko Michał Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) free participation
44 Popławski Adam Białystok 5 km - Bieg Główny 30.00 PLN
45 Szawluk Mateusz Wasilków 5 km - Bieg Główny paid on-line
46 Tarasiuk Monika Rzepniki 5 km - Bieg Główny KAS paid on-line
47 Kopras Julek Białystok 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) KOPRAS RUN TEAM free participation
48 Kopras Marysia Białystok 600 m - Bieg Malucha (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008) KOPRAS RUN TEAM free participation
49 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK 5 km - Bieg Główny KOPRAS RUN TEAM paid on-line
50 GAJEWSKA AGATKA BIAŁYSTOK 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) free participation
51 Radecki Artur Biaystok 5 km - Marsz nordic-walking Chodzący Białystok paid on-line
52 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 5 km - Bieg Główny paid on-line
53 Kardasz Joanna Białystok 5 km - Bieg Główny paid on-line
54 Matys Marek Wasilków 5 km - Bieg Główny paid on-line
55 Nowacka Oliwia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) Danowood Kids free participation
56 Nowacka Julia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013) Danowood Kids free participation
57 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK 5 km - Bieg Główny paid on-line
58 Skowera Krzysztof Białystok 5 km - Bieg Główny Pędziwiatr Białystok 30.00 PLN


Views: 1286

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ