# Surname and name City Distance Club Gmina Bolków Kategoria Samorządowców (tylko bieg 2km) Sum to pay
1 Majewski Sebastian Wałbrzych 10 km NIE NIE paid
2 Janusek Mariusz Bolków 2 km TAK NIE paid
3 Kiełbasa Sylwia Bolków 2 km TAK NIE paid
4 Cichocka Katarzyna Kłaczyna 2 km NIE TAK
5 Iwuć Łukasz Msłów 2 km TAK TAK paid
6 Madeła Maciej Madeła Bolków 10 km TAK NIE paid
7 Ciołko Małgorzata Bolków 2 km TAK TAK paid
8 Kubiszyn Paweł Wałbrzych 10 km Pomidorowa Alternatywa NIE NIE
9 Stępień Justyna Bolków 2 km NIE TAK paid
10 Karpiński Łukasz Wałbrzych 10 km Biegaj - Zapobiegaj NIE NIE paid
11 Lisiewicz Urszula Bolków 2 km TAK NIE paid
12 ŁACIUK ADAM JAROSZÓW 2 km Muzeum Zamek Bolków TAK TAK paid
13 Dłuska Katarzyna Wojcieszów 2 km UM Wojcieszów NIE TAK paid
14 JAGIELSKI JERZY JAWOR 10 km JKS Salamandra NIE NIE paid
15 Wolak Izabela Jawor 10 km JKS Salamandra NIE NIE paid
16 Taborski Andrzej Bolków 10 km TAK NIE paid
17 Diduszko Anna Pogwizdów 2 km KGW Pogwizdów NIE NIE paid
18 Wałkiewicz Paweł Leszno 2 km MGOPS Gostyń NIE TAK paid
19 Machna Danuta Pogwizdów 2 km KGW Pogwizdów NIE NIE paid
20 Bącal Teresa Pogwizdów 2 km KGW Pogwizdów NIE NIE paid
21 Bącal Katarzyna Pogwizdów 2 km KGW Pogwizdów NIE NIE paid
22 Różański Dariusz Świebodzice 10 km NIE NIE
23 Nastawska Bogumiła Wałbrzych 2 km Poniatów biega!!! NIE NIE paid
24 Konopka Marta Marciszów 2 km Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie NIE NIE paid
25 Drżał Daniel Piotrowice 2 km NIE NIE paid
26 Serwadczak Piotr Michałowice 10 km P+E NIE NIE
27 Pypeć Dariusz Wałbrzych 10 km Kat Cross Wałbrzych NIE NIE paid
28 DRZEWIECKI MARCIN WALBRZYCH 10 km Kat Cross Wałbrzych NIE NIE paid
29 Drzewiecka Sylwia Wałbrzych 2 km Kat Cross Wałbrzych NIE NIE paid
30 Kowalska Anna Świebodzice 2 km Szkoła Podstawowa im. II Armii WP , Bolków NIE NIE paid
31 Znamirowski Piotr Lwówek Śląski 2 km NIE NIE paid
32 Znamirowska Marzenna Lwówek Śląski 2 km NIE NIE paid
33 Madurska Zuzanna Bolków 2 km TAK NIE paid
34 Kurzeja Jaromir Wojcieszów 10 km NIE NIE paid
35 Mączka Janina Wałbrzych 2 km NIE NIE paid
36 Chyrzyński Marcin Kąty Wrocławskie 2 km NIE TAK paid
37 Strzelczyk Edyta Brzeg 10 km P+E NIE NIE
38 Karbowiak Ilona Bolków 10 km TAK NIE paid
39 Kuchnia ELżbieta MARCISZÓW 2 km NIE NIE paid
40 Kuchnia Rafał Kuchnia Marciszów 10 km NIE NIE paid
41 Czyżycki Sylwester Bolków 10 km TAK NIE paid
42 Sitek Tadeusz Marciszów 10 km NIE NIE paid
43 Glos Lucyna Łozina 2 km NIE NIE
44 Podkówka Sławek Bolków 10 km TAK NIE paid
45 Stuchlak Karolina Bolków 2 km TAK NIE paid
46 Cerajewski Mateusz Bolków 2 km TAK NIE paid
47 Świderska Sławomira Bolków 2 km TAK NIE paid
48 gizinski stefan wołów 10 km NIE NIE paid
49 Żurowska Adriana Bolków 2 km TAK NIE paid
50 Partyka Justyna Bolków 2 km TAK NIE paid
51 Cyrankowska Paulina Cyrankowska Wołów 2 km NIE NIE paid
52 Cyrankowski Damian Wołów 2 km NIE NIE paid
53 Dołoszyńska Ewa Bolków 2 km TAK NIE paid
54 Holly Piotr Wałbrzych 10 km NIE NIE
55 Jurkin Stanisław Bolków 10 km TAK NIE paid
56 Pleśniarski Zbigniew Karpacz 10 km Klub Sportowy Grań w Karpaczu NIE NIE paid
57 Dołoszyński Tomasz Bolków 10 km TAK NIE paid
58 Lewaszkiewicz Remigiusz Lewaszkiewicz Jelenia Góra 10 km NIE NIE paid
59 Jabłoński Andrzej Męcinka 10 km Ks Active Uran NIE NIE paid
60 Swatowski Tomasz Kąty Wrocławskie 2 km Klub Biegacza Kąty Wrocławskie NIE NIE paid
61 Pomarańska Justyna Karpacz 10 km NIE NIE paid
62 Kacprzyk Mariusz Kacprzyk Jedlina-Zdrój 10 km Biegaj w Jedlinie NIE NIE paid
63 Tokarczyk Mariusz Legnica 10 km NIE NIE
64 Otok Sylwia Wałbrzych 10 km NIE NIE paid
65 Żak Marika Wałbrzych 10 km NIE NIE paid
66 Mączka Małgorzata Świętoszów 2 km NIE NIE paid
67 Mączka Mateusz Wałbrzych 2 km NIE NIE paid
68 Mączka Bolesław Świętoszów 2 km NIE NIE paid
69 Stanek Michał Wierzchosławice 2 km TAK TAK paid
70 Daszkiewicz Agnieszka Bolków 2 km Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie TAK NIE paid
71 Smużny Łukasz Wałbrzych 2 km Predators Wałbrzych NIE NIE paid
72 Durkalec Jagoda Bolków 10 km Karkonosz Running Team TAK NIE paid
73 Cepielik Wojciech Pustelnik 10 km Aktywna Gmina Marciszów NIE NIE
74 Jankowski Tomasz Chełmiec 2 km Ks Active Uran NIE TAK paid
75 Szlufcik Zbigniew Boguszów-Gorce 10 km Grupa Biegowa Dzikowiec NIE NIE
76 ZAPAŁA BOGDAN Sulechów 10 km Oki team Sulechów NIE NIE
77 Madurska Edyta Bolków 2 km Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie TAK NIE paid
78 Niemiec Konrad Bolków 2 km TAK NIE paid
79 Oskulski Robert Kowary 10 km Kowary biegają NIE NIE paid
80 Karwacki Maciej Kamienna Góra 10 km NIE NIE paid
81 Szydłowska Beata Bolków 10 km Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego TAK NIE paid
82 Plewka Joanna Bolków 10 km TAK NIE paid
83 Kaczor Jan Wałbrzych 10 km NIE NIE
84 Olszowa Anetta Jawor 2 km NIE NIE
85 Domaradzki Piotr JAWOR 10 km NIE NIE paid
86 Staszczak Małgorzata Lubań 10 km TRI TEAM Lubań NIE NIE
87 Staszczak Łukasz Lubań 10 km TRI TEAM Lubań NIE NIE
88 Gawron-ramadan Joanna Dziwiszow 10 km WEPA PIECHOWICE NIE NIE paid
89 Gawron Paweł Gawron Jelenia Góra 10 km WEPA PIECHOWICE NIE NIE paid
90 Suchojad Alicja Wolbromek 2 km Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego TAK NIE paid
91 Michalik Rafał Legnica 2 km NIE NIE
92 Rink Jan Bolków 10 km TAK NIE paid
93 Konieczna Agnieszka Nowe Kozuby 10 km NIE NIE
94 Greniuch Anna Jawor 10 km NIE NIE
95 Kucab Justyna Mysłów 2 km TAK TAK paid
96 Buczyński Tomasz Lipa 2 km TAK NIE paid
97 Gurgul Ryszard Boguszów Gorce 10 km Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE paid
98 Brymerska Paulina Wierzchosławice 2 km TAK TAK
99 Szemberska Agata Gorzanowice 2 km TAK TAK paid
100 Baranowska Marlena Kaczorów 2 km TAK TAK paid


Views: 4660

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ