Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Łukwińska Lidia Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) free participation
2 Łukwiński Krzysztof Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem free participation
3 Łudczak Bartosz Gdańsk Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) Parkrun Gdańsk-Południe free participation
4 Gumowska Lena Banino Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Gumisie free participation
5 Gumowska Laura Banino Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem Gumisie free participation
6 Wilk Kuba Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) free participation
7 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) free participation
8 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) GTS Borkowo free participation
9 Zakrzewski Aaron Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) free participation
10 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) free participation
11 Gołąbko Szymon Suchy Dąb Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) free participation
12 Januszkiewicz Tymon Gdańsk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) Sp 27 Gdańk free participation
13 Januszkiewicz KInga Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Sp 27 Gdańk free participation
14 Staniszewska Aniela Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem Sportevo free participation
15 Nowakowski Jakub Gdańsk Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) Szkółka Piłkarska PIKI free participation
16 Nowakowski Szymon Gdańsk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk free participation
17 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) free participation
18 Tokarska Laura Gdynia Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) free participation
19 Staniszewski Kajetan Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem Sportevo free participation
20 Wera Paulina Pruszcz Gdański Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdanski free participation
21 Wera Dominik Pruszcz Gdański Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański free participation
22 Hinc Hubert Gdynia Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) Sp 42 free participation
23 Stec Maksym Gdańsk Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk free participation
24 Stec Ksenia Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk free participation
25 Stec Jarema Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk free participation
26 Toboła Karol Gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) Szybki Skład free participation
27 Toboła Kinga Gdańsk Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) Szybki Skład free participation
28 Zakaszewska Barbara Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem free participation
29 Zakaszewska Maria Gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) free participation
30 Kuncewicz Tymon Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) free participation
31 Kuncewicz Aleks Gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) free participation
32 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp40 Gdynia free participation
33 Lehmann Weronika Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) free participation
34 Wiloch Jakub Gdansk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Thunder Runner -Team free participation
35 Bienkowski Mateusz Gdansk Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) UKS Żabianka free participation
36 Bienkowski Jakub Gdansk Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) UKS Żabianka free participation
37 KOWALSKI LEON Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) free participation
38 Sielski Krzysztof Gdynia Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem free participation
39 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) free participation
40 Zawadzińska Maja Radunica Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) free participation
41 Rżysko Krzysztof Gdansk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) free participation
42 Jarawka Jakub Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP Nr 86 Gdańsk free participation
43 Kaczkowski Andrzej Gdańsk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) free participation
44 Dombrowski Dawid Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) free participation
45 Dombrowski Adam Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) free participation
46 Wardęcka Michalina Borkowo Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem free participation
47 Szewczyk Lena Gdańsk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) free participation
48 Zarembska Nikola Gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) free participation
49 Biernaczyk Ewa Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła podstawowa nr 69 w Gdańsku free participation
50 Wodzikowski Franciszek Gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) free participation
51 Wodzikowski Antoni Gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) free participation
52 Bulkowska Martyna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) free participation
53 Bulkowski ALEKSANDER Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem free participation
54 Gruchała Olga Gdańsk Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) free participation
55 Czerniak Julia Elbląg Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole nr 26 w Elblągu free participation
56 Sierzanowska Filip Rotmanka Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) free participation
57 Sierzanowska Natalia Rotmanka Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) free participation
58 Sierzanowska julia Rotmanka Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem free participation
59 Byczuk Nikola Gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) Byku Team free participation
60 Byczuk Dariusz Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Byku Team free participation
61 Pestka Małgorzata Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) Przedszkole nr 80 Gdańsk free participation
62 Pestka Jędrzej Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP Nr 86 Gdańsk free participation
63 Richert Zuzia gdańsk Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) Szkoła podstawowa nr 86 free participation
64 Richert Asia gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) Szkoła podstawowa nr 86 free participation
65 Richert Kasia gdańsk Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) Szkoła podstawowa nr 86 free participation
66 Richert Emilka gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) free participation
67 Richert Franek gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem free participation
68 Słomion Kinga Borkowo Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP Nr 86 Gdańsk free participation
69 Słomion Julia Borkowo Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP Nr 86 Gdańsk free participation
70 Martuzalski Jan Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) free participation
71 Martuzalski Maciej Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) free participation
72 Dambek Barbara Gdańsk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 19 free participation
73 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Sp 50 Gdańsk free participation
74 Uzdowska Jessica Gdańsk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) free participation
75 Gabała Laura Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem free participation
76 Gabała Kacper Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) free participation
77 Gabała Jakub Gdańsk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) free participation
78 Gawinkowski Franciszek Gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) free participation
79 Gawinkowska Marianna Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) free participation
80 Gawinkowski Jan Gdańsk Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) free participation
81 Baranowski Jakub Gdańsk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) Jaguar Gdańsk free participation
82 Potaszkin Jan Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) free participation
83 Rogacka Hanna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Mały Skarb Gdańsk free participation
84 Rogacki Henryk Gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) Przedszkole Mały Skarb Gdańsk free participation
85 Szyca Barbara Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem free participation
86 Gołuńska Maja Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) free participation
87 Plewa Jakub Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Nr.12 free participation
88 Plewa Tymoteusz Gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) Przedszkole free participation
89 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Morska Szkoła Podstawowa free participation
90 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) Morska Szkoła Podstawowa free participation
91 Leszczyński Maksymilian Gdańsk Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) free participation
92 Leszczyński Nikodem Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) free participation
93 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) free participation
94 Teska Martyna Gdynia Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) free participation
95 Teska PATRYCJA Gdynia Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) free participation
96 Kopiejć Mateusz Gdańsk Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku free participation


Views: 1190

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ