# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Mieszkaniec Miasta i Gminy Pelplin | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slizewski Krystian | Rajkowy | Biegi Młodzieżowe | Klub Sportowy Bloczek Team | TAK | ||
2 | Engiel Nataniel | Rajkowy | Biegi Młodzieżowe | Klub Sportowy Bloczek Team | TAK | ||
3 | Cylka Paweł | Rajkowy | Biegi Młodzieżowe | Klub Sportowy Bloczek Team | TAK | ||
4 | Nowakowski Łukasz | Rajkowy | Biegi Młodzieżowe | Klub Sportowy Bloczek Team | TAK | ||
5 | Chołka Jakub | Rajkowy | Biegi Młodzieżowe | Klub Sportowy Bloczek Team | TAK | ||
6 | Kleina Mateusz | Rajkowy | Biegi Młodzieżowe | Klub Sportowy Bloczek Team | TAK | ||
7 | Zając Mieszko | Rajkowy | Biegi Młodzieżowe | Klub Sportowy Bloczek Team | TAK | ||
8 | Slizewski Oskar | Rajkowy | Biegi Młodzieżowe | Klub Sportowy Bloczek Team | TAK | ||
9 | Sak Karol | Rajkowy | Biegi Młodzieżowe | Klub Sportowy Bloczek Team | TAK | ||
10 | Sak Karol | Rajkowy | Biegi Młodzieżowe | Klub Sportowy Bloczek Team | TAK | ||
11 | Kwiatkowski Jarek | Malbork | Bieg Główny | FLOWERS TEAM | NIE | paid on-line | |
12 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
13 | Michalak Konrad | Gdynia | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
14 | Kurkowski Patryk | Gdańsk | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
15 | Dobrenko Mieczysław | Sztum | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | NIE | paid on-line | |
16 | Białkowski Paweł | Rozajny | Biegi Młodzieżowe | Gimnazjum Wandowo | NIE | ||
17 | Białkowski Przemysław | Rozajny | Biegi Młodzieżowe | SP Cygany | NIE | ||
18 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
19 | Stankiewicz Radosław | Lębork | Bieg Główny | LKB Braci Petk Lębork | NIE | paid on-line | |
20 | Suwara Aleksandra | Gdańsk | Bieg Główny | Gdynia Sport Team | NIE | paid on-line | |
21 | Retzlaff Joanna | Gdynia | Bieg Główny | Kujatt Runner Team | NIE | paid on-line | |
22 | Retzlaff Brunon | Gdynia | Bieg Główny | Kujatt Runner Team | NIE | paid on-line | |
23 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
24 | Serkowska Natalia | Rudno | Biegi Młodzieżowe | ZKiW Rudno | TAK | ||
25 | Grycner Pawel | Warszawa | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
26 | Stosik Artur | Pączewo | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
27 | Hebanowski Filip | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | NIE | |||
28 | Hebanowski Marek | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | NIE | |||
29 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
30 | Waruszewski Karol | Tczew | Bieg Główny | Biegający Tczew | NIE | ||
31 | Jędrzejewski Miłosz | Nowa Wieś Rzeczna | Biegi Młodzieżowe | PSP nr 1 Starogard Gdański | NIE | ||
32 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Biegi Młodzieżowe | PSP nr 1 Starogard Gdański | NIE | ||
33 | Jędrzejewska Nela | Nowa Wieś Rzeczna | Biegi Młodzieżowe | PSP nr 1 Starogard Gdański | NIE | ||
34 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg Główny | TRI Starogard Gdański | NIE | paid on-line | |
35 | Pawelczyk Krzysztof | Tczew | Bieg Główny | Eaton Running Team | NIE | paid on-line | |
36 | Ruciński Maciej | Tczew | Biegi Młodzieżowe | NIE | |||
37 | Ruciński Arkadiusz | Tczew | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
38 | Wiecka Milena | Kulice | Biegi Młodzieżowe | TAK | |||
39 | Kloskowski Dariusz | Słupsk | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
40 | Kuc Szymon | Owidz | Bieg Główny | BLOCZEK TEAM PELPLIN | NIE | paid on-line | |
41 | Rożyńska Wiktoria | Janiszewko | Biegi Młodzieżowe | Zs 2 Pelplin | TAK | ||
42 | Łukasik Natalia | Pszczółki | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
43 | Łukasik Natalia | Pszczółki | Bieg Główny | NIE | |||
44 | Łukasik Natalia | Pszczółki | Bieg Główny | NIE | |||
45 | GÓRKA WERONIKA | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | SP2 PELPLIN | TAK | ||
46 | KUC JOLANTA | OWIDZ | Bieg Główny | BLOCZEK TEAM PELPLIN | NIE | paid on-line | |
47 | załęska agata | tczew | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
48 | tucholski piotr | kwidzyn | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
49 | Podolski Mirosław | Sztum | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | NIE | paid on-line | |
50 | Holz Oskar | Tczew | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
51 | Pogorzelski Jarek | Pszczółki | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
52 | Ciapka Miłosz | GOSZYN | Biegi Młodzieżowe | NIE | |||
53 | Szarmach Kacper | Gródek | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
54 | Szarmach Stanisław | Gródek | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
55 | Krzysica Piotr | Gręblin | Biegi Młodzieżowe | ZKiW Rudno | TAK | ||
56 | Janiczak Aleksander | Kulice | Biegi Młodzieżowe | ZKiW Kulice | TAK | ||
57 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Bieg Główny | ZSZ NOWE | NIE | paid on-line | |
58 | Szpalerski Adam | Sztum | Bieg Główny | NIE | |||
59 | Parafiniuk Krzysia | Sztum | Bieg Główny | NIE | |||
60 | Wolańska Julia | Rumia | Biegi Młodzieżowe | PRZEDSZKOLE "JANOWIACZEK RUMIA" | NIE | ||
61 | Wolańska Lena | Rumia | Biegi Młodzieżowe | PRZEDSZKOLE "JANOWIACZEK RUMIA" | NIE | ||
62 | Wolański Tomasz | Rumia | Bieg Główny | WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP Gdańsk | NIE | paid on-line | |
63 | Stańczyk Wojciech | Tczew | Bieg Główny | Eaton Running Team | NIE | paid on-line | |
64 | Walendziak Ryszard | Malbork | Bieg Główny | 22. Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork | NIE | ||
65 | Sądej Małgorzata | Pruszcz Gdański | Bieg Główny | Infracorr Team | NIE | paid on-line | |
66 | Sądej Małgorzata | Pruszcz Gdański | Bieg Główny | Infracorr Team | NIE | ||
67 | Grzegorzewski Sławomir | tczew | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
68 | Kajut Sylwester | Wielbrandowo | Bieg Główny | Aktywni Kociewiacy | NIE | paid on-line | |
69 | Grzegorzewska Barbara | tczew | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
70 | Kulczyński Julian | Kulice | Biegi Młodzieżowe | ZKiW Kulice | TAK | ||
71 | nadolski tomasz | prabuty | Bieg Główny | prabucka grupa biegowa olbrzym | NIE | paid on-line | |
72 | Styś Dariusz | Pelplin | Bieg Główny | TAK | paid on-line | ||
73 | Nowak Nela | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | TAK | |||
74 | Krykowski Kajetan | Tczew | Biegi Młodzieżowe | SP nr 12 Tczew | NIE | ||
75 | Kuczora Oliwia | tczew | Biegi Młodzieżowe | NIE | |||
76 | Gałan Wojciech | LUBLEWO GDAŃSKIE | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
77 | Nagórska Paulina | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | Szkola Podstawowa nr 2 | TAK | ||
78 | Strzelczyk Jakub | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
79 | Nagórski Mateusz | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
80 | Chyła Emil | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
81 | Dywelski Mirosław | Tczew | Bieg Główny | NIE | paid on-line | ||
82 | Jakubczak Oskar | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
83 | Gajkowski Dawid | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
84 | Szatkowski Kacper | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
85 | Stacherski Łukasz | Przedbórz | Bieg Główny | Kujatt Runners Team | NIE | paid on-line | |
86 | Szulc Marcelina | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
87 | Okęcka Marta | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
88 | Rogowska Celina | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
89 | Faculak Magdalena | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
90 | Dawicki Kacper | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
91 | Nagórski Klaudiusz | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
92 | Majcherczyk Karolina | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
93 | Ludwik Andrzej | Sztum | Bieg Główny | LKS ZANTYR SZTUM | NIE | paid on-line | |
94 | Leszman Jadwiga | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
95 | Grudniewska Amelia | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
96 | Tomaszewski Igor | Kulice | Biegi Młodzieżowe | ZKiW Kulice | TAK | ||
97 | Wańczyk Sandra | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
98 | Hasa Natalia | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK | ||
99 | Czarnuch Krystian | Stocki Młyn | Biegi Młodzieżowe | ZKiW Kulice | TAK | ||
100 | Nagórski Dominik | Pelplin | Biegi Młodzieżowe | ZS2Pelplin | TAK |
Views: 29575