Nasielski Bieg Terenowy
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Winnicka Antonina Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Nasielsk Baszta Team
2 Tomczak Ewa Ciechanów Nordic Walking Koci Pazur
3 Tomczak Marcin Ciechanów Nordic Walking Koci Pazur
4 Pontek-Łuniewska Ewa WIELISZEW Nordic Walking paid on-line
5 Żyro Mateusz Nasielsk Bieg główny paid on-line
6 Malinowski Łukasz Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
7 Jankowska Agnieszka Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
8 Reda Kinga Wieliszew Bieg główny Team Kopeć paid on-line
9 Karwowski Wojciech Łuków Bieg główny Team Kopeć paid on-line
10 Żabik Marek Nasielsk Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat Baszta Nasielsk Team
11 Pietras Tomasz Pietras Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
12 Gołębiewska Izabela Gołębiewska Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
13 Ruciński Jarosław Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
14 Rucińska Jolanta Nasielsk Nordic Walking Nasielsk Baszta Team paid on-line
15 Kowalski Oskar Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat
16 Kowalska Małgorzata Psucin Bieg główny paid on-line
17 Chmurski Miłosz Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat
18 Chmurski Szymon Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat SP2 Nasielsk
19 Zawadzki Filip Nasielsk Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat
20 Wrzos Joanna Wrzos Michów Bieg główny paid on-line
21 Konerberger Szymon Nasielsk Bieg główny
22 Antoniewicz Mateusz Nasielsk Bieg główny
23 Musiatowicz Aleksandra Warszawa Nordic Walking Pasja Nordic Walking paid on-line
24 Żmuda Krystian Warszawa Bieg główny paid on-line
25 Korytkowska Aleksandra Paulinowo Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat
26 Żmuda Franciszek Warszawa Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat
27 Banasiak Antoni Pomiechówek Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat
28 Olszewska Oliwia Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team
29 Żyła Arkadiusz Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
30 Gadomski Krzysztof Warszawa Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM paid on-line
31 Szarszewski Tymoteusz Nowe Pieścirogi Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat SP Pieścirogi
32 Szarszewski Stanisław Nowe Pieścirogi Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat SP Pieścirogi
33 Rucińska Zofia Nasielsk Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat Nasielsk Baszta Team
34 Grad Justyna Legionowo Bieg główny paid on-line
35 Szarszewski Gabriel Głogowo Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat
36 Szarszewski Artur Głogowo Bieg główny
37 Sierzputowski Marceli Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Nasielsk Baszta Team
38 Sierzputowska Michalina Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Nasielsk Baszta Team
39 Tomasiński Paweł Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
40 Żelechowicz Martyna Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
41 Tracz Natalia Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Nasielsk Baszta Team
42 Tracz Krzysztof Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Baszta Nasielsk Team
43 Smietanska Julia Nowe Pieścirogi Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Baszta Nasielsk Team
44 Smietanski Filip Nowe Pieścirogi Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Baszta Nasielsk Team
45 Smietanski Piotr Nowe Pieścirogi Bieg główny
46 Salwin Sławomir Wieliszew Bieg główny Wieliszew Heron team paid on-line
47 Podgrudna Zofia Warszawa Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat P 130
48 Podgrudny Stanisław Warszawa Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat SP 391
49 Podgrudny Radosław Warszawa Bieg główny Rescue Team paid on-line
50 Jezierski Paweł Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
51 Krzewski Oliwier Żabiczyn Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Nasielsk Baszta Team
52 Chmurska Aneta Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
53 Saliszewski Piotr Kosewo Bieg główny paid on-line
54 Saliszewska Zofia Kosewo Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat
55 Renkiewicz-Saliszewska Karolina Kosewo Bieg główny paid on-line
56 Jakubowski Dariusz Winnica Bieg główny Lider Winnica paid on-line
57 Gryz Jacek Janówek Pierwszy Bieg główny Bravehearts Legionowo paid on-line
58 Gryz Ewa Janówek Pierwszy Nordic Walking Bravehearts Legionowo paid on-line
59 Wysocka Inga Warszawa Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat SZ P Brożka
60 Wysocka Maja Warszawa Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat SZ P Brożka
61 Wysocka Agnieszka Warszawa Bieg główny Bractwo Biegowe BGK paid on-line
62 Świstek Dariusz Wieliszew Nordic Walking Wieliszew Heron team paid on-line
63 Zgodzińska Aleksandra Czosnów Bieg główny paid on-line
64 Roszak Krzysztof Nasielsk Bieg główny LO Komornica paid on-line
65 Niezgoda Miłosz Nuna Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat SP Budy Siennickie/ Żbik Nasielsk
66 Niezgoda Oliwia Nuna Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat SP Budy Siennickie
67 Tomasińska Barbara Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Szkoła nr 2 w Naielsku
68 Tomasinska Katarzyna Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
69 Łosiewicz Dariusz Nasielsk Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
70 Uszyńska Magdalena Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Szkoła nr 2 w Naielsku
71 Uszyński Piotr Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Żbik Nasielsk
72 Krawczyk Krystian Winnica Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Lider Winnica
73 Krawczyk Tomasz Winnica Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat Lider Winnica
74 Krawczyk Paweł Winnica Bieg główny Lider Winnica paid on-line
75 Skrzynski Adam Plonsk Bieg główny
76 Debska Joanna Plonsk Bieg główny
77 Karasiewicz Paweł Winnica Bieg główny Lider Winnica paid on-line
78 Piotrowska Amelia Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Baszta Nasielsk Team
79 PIOTROWSKI ARTUR Nasielsk Bieg główny Baszta Nasielsk Team paid on-line
80 Kowalik Damian Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Żbik Nasielsk
81 Tomczak Stanisław Warszawa Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat
82 Dalecki Łukasz Nowe Pieścirogi Bieg główny paid on-line
83 Dalecki Jakub Nowe Pieścirogi Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat
84 Hulanicki Andrzej WARSZAWA Bieg główny Goggle PAE paid on-line
85 Hulanicka Irina WARSZAWA Bieg główny Goggle PAE paid on-line
86 Rakowska Kinga NASIELSK Nordic Walking Nasielsk Baszta Team
87 osiński Marcin osiński Nasielsk Bieg główny paid on-line
88 Walczak Daniel Ząbki Bieg główny BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM paid on-line
89 Szarszewski Marcin Nowe Pieścirogi Bieg główny Nasielsk Baszta Team paid on-line
90 Darkowski Rafał Winnica Bieg główny Lider Winnica paid on-line
91 Pietras Maja Nasielsk Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat Nasielsk Baszta Team
92 Krzewski Marcin Żabiczyn Nordic Walking Nasielsk Baszta Team paid
93 Krzewska Monika Żabiczyn Nordic Walking Nasielsk Baszta Team paid
94 Walczak Oliwier Ząbki Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
95 Kwiatkowski Marcin Nasielsk Bieg główny Nasielscy Patrioci
96 Kowalska Marianna Psucin Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat
97 Kowalska Helena Psucin Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat
98 Antonowicz Maciej Kosewko Bieg główny
99 Żyro Karol Nasielsk Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat Nasielsk Baszta Team
100 Jankowski Kacper Nasielsk Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat


Views: 2549

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ