I Festiwal Biegowy
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Strucinski Mikolaj Wolomin Mini Exstrim Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka paid on-line
2 Tlaga Krzysztof Tlaga Warszawa Rowery Zabiegany Wołomin paid on-line
3 Łazicki Jakub Kobyłka Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka paid on-line
4 Łazicki Przemysław Kobyłka Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka paid on-line
5 Moćko Daniel Wołomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin
6 Dołęgowski Jakub Kobyłka Rowery dzieci D3/C3 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
7 Denis Sstanisław Radzymin Morsowa Mila Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
8 Kula Grzegorz Wołomin Mini Exstrim paid on-line
9 Pruszyński Bbłażej Wołomin Rowery dzieci D3/C3 Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka paid on-line
10 Dzięcioł Jakub Wołomin Mini Exstrim
11 Strzęboszewski Piotr Zabki Bieg Główny paid on-line
12 Pawlak Miłosz Napłoszek Wolomin Mini Exstrim paid on-line
13 Pawlak Gabriela Napłoszek Wolomin Mini Exstrim paid on-line
14 Skórka Emil Węgrów Mila Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka 20.00 PLN
15 Strucinski Mikołaj Wołomin Mila Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka paid on-line
16 Strucinska Anna Wołomin Mila Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka paid on-line
17 Ziółkowska Anna WARSZAWA Exstrim Hardcorowe wychylylybymy paid on-line
18 Lech Mateusz Otwock Exstrim Hardcorowe wychylylybymy paid on-line
19 Łozak-Sereda Barbara Wołomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin paid on-line
20 Sereda Grzegorz Wołomin Bieg Główny paid on-line
21 Maciej Kwarta Bolszewo Bieg Główny paid on-line
22 Zalewski Andrzej Warszawa Mila Team Nutrilite paid on-line
23 Pielak Kasia Warszawa Bieg Główny paid on-line
24 Kędzierski Jarosław . Radzymin Exstrim 2FAST4YOU paid on-line
25 Kędzierski Jarosław Radzymin Bieg Główny 2FAST4YOU paid on-line
26 Denis Małgorzata Radzymin Morsowa Mila Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka 20.00 PLN
27 Denis Stanisław Radzymin Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka 20.00 PLN
28 Górski Tomasz Ząbki Bieg Główny paid on-line
29 Morawska Maja Ząbki Mini Exstrim paid on-line
30 Sikorski Bartosz Ząbki Mini Exstrim paid on-line
31 Wolentarski Kacper Kobyłka Bieg dzieci
32 Wawrzak Monika Dubrawa Bieg Główny Morsowa Dubrawa paid on-line
33 Domański Tomasz Warszawa Bieg Główny Morsowa Dubrawa paid on-line
34 Komorzycki Janusz Mińsk Mazowiecki Bieg Główny paid on-line
35 Mazan Maria Kobyłka Bieg dzieci paid on-line
36 Czarnecka Anna Zielonka Mini Exstrim KateActive paid on-line
37 Czarnecki Igor Zielonka Bieg Główny KateActive paid on-line
38 Czarnecki Zbigniew Zielonka Nordic Walking KateActive paid on-line
39 Czarnecka Katarzyna Zielonka Nordic Walking KateActive paid on-line
40 Mikitiuk Katarzyna Marki Mila paid on-line
41 Mikitiuk Alicja MARKI Mila paid on-line
42 Zbrzeżny Gucio Warszawa Bieg dzieci paid on-line
43 Szot Maria Ujazd Bieg Główny paid on-line
44 Jachimowski Olinek Duczki Bieg dzieci paid on-line
45 Serafin Adam Sulejówek Bieg dzieci paid on-line
46 Wojtkowski Piotr Kobyłka Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM paid on-line
47 Grajewski Artur Warszawa Bieg Główny Spartanie Dzieciom paid on-line
48 Spalińska Kamila Warszawa Bieg Główny paid on-line
49 Pruszyński Błażej Wołomin Mini Exstrim Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka paid on-line
50 Pruszyńska Gabrysia Wołomin Mini Exstrim Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka paid on-line
51 Krzyżanowski Kacper Ząbki Rowery dzieci D1/C1
52 Dobrowolski Kondziu Warszawa Mini Exstrim paid on-line
53 Duch Emil Warszawa Bieg Główny JB Warsaw paid on-line
54 Kwiatkowski Jakub Marki Mini Exstrim paid on-line
55 Dobrowolski Konrad Warszawa Rowery dzieci D3/C3 paid on-line
56 Portacha Michalina Wołomin Bieg dzieci paid on-line
57 Maćkowski Adi Zagościniec Mini Exstrim paid on-line
58 Maćkowski Radek Zagościniec Mini Exstrim paid on-line
59 Klejment Antoni Kobyłka Bieg dzieci paid on-line
60 Portacha Jarosław Wołomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin paid on-line
61 Czop Zofia Ząbki Bieg dzieci paid on-line
62 WIELOGÓRSKI Antoni Kobyłka Rowery dzieci D1/C1
63 WIELOGÓRSKI Jakub KOBYŁKA Bieg dzieci paid on-line
64 WIELOGÓRSKA KATARZYNA Kobyłka Bieg Główny paid on-line
65 Górski Alan Ząbki Rowery dzieci D1/C1
66 Hotel Sebastian Warszawa Bieg dzieci paid on-line
67 Hotel Arkadiusz Warszawa Bieg Główny paid on-line
68 Tryksza Jagoda Ząbki Bieg dzieci paid on-line
69 Tryksza Amelia Ząbki Bieg dzieci paid on-line
70 Idzikowski Jakub Ząbki Bieg dzieci paid on-line
71 Idzikowska Kaja Ząbki Bieg dzieci paid on-line
72 Żebrowska Alicja Warszawa Bieg dzieci paid on-line
73 Żebrowski Szymon Warszawa Bieg dzieci paid on-line
74 Dzięcioł Aleksandra Wół Bieg dzieci UKS AMP Victoria Radzymin
75 Żebrowski Dariusz Warszawa Bieg Główny JacekBiega Running Team paid on-line
76 Bąk Wojtek Stare Lipiny Bieg dzieci Zabiegany Wołomin
77 Bąk Jarek Stare Lipiny Bieg Główny Zabiegany Wołomin
78 Matusiak Karol Wołomin Bieg Główny Słoneczny Patrol paid on-line
79 Karwowska Paulina Pisz Exstrim paid on-line
80 Chodakowska Agnieszka Białystok Bieg Główny paid on-line
81 Walczak Oliwier Ząbki Bieg dzieci BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM paid on-line
82 Nejfeld Hanna Ząbki Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu)
83 Jachimowski Oliwier Duczki Exstrim paid on-line
84 Wawer Antonia Chotomów Rowery dzieci D1/C1 Pro Family Sport Team
85 Sochocki Dariusz Legionowo Bieg Główny paid on-line
86 Ogończyk Donata Legionowo Bieg Główny paid on-line
87 Jaros Arkadiusz Brwinów Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) Vege Runers, Kriofaza Pruszków paid on-line
88 Szczepaniak Michalina Wołomin Bieg dzieci 20.00 PLN
89 Marchewka Agnieszka Kobyłka Mila paid on-line
90 Orliński Dariusz Legionowo Bieg dzieci przedszkole nr 6 paid on-line
91 Orlińska Magdalena Legionowo Bieg dzieci SP 3 Legionowo paid on-line
92 Orlińska Julia Legionowo Bieg dzieci SP 3 Legionowo paid on-line
93 Orliński Tomasz Legionowo Bieg Główny BHP ORLINSCY paid on-line
94 Szczechura Eliza KOBYŁKA Morsowa Mila paid on-line
95 Szczechura Mikołaj KOBYŁKA Bieg dzieci paid on-line
96 Szczechura Alicja Szczechura Bieg dzieci paid on-line
97 Wolentarski Przemysław Kobyłka Bieg Główny paid on-line
98 BUTOR ARKADIUSZ Małkinia Górna Nordic Walking Ostrów Biega/Następny Krok paid on-line
99 Wieczorek Dariusz LEGIONOWO Bieg Główny KB Legionowo paid on-line
100 Chojnacki Mikołaj Warszawa Morsowa Mila paid on-line


Views: 6941

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ