# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Urban Lena Nowy Dwór Gdański Biegi dla dzieci (11-12 lat)
2 Michalak Szymon Ostróda Bieg główny Ostróda Runners
3 Michalak Krzysztof Ostróda Bieg główny Ostróda Runners
4 gasior pawel Susz Bieg główny Rozbiegany Susz
5 Obrzud Maks Kwidzyn Bieg główny
6 Fedoruk Wojciech Prabuty Bieg główny
7 Macikowski Cezary Macikowski Susz Bieg główny
8 Kamiński Piotr Iława Bieg główny Team Kopeć
9 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Bieg główny
10 Smolińska Anna Kwidzyn Bieg główny
11 Dobrowolski Emil Chotomów Bieg główny
12 Pobłocka Bożena Lębork Bieg główny UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
13 Pobłocki Piotr Lębork Bieg główny UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
14 Pobłocka-Dobrowolska Kamila Lębork Bieg główny UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
15 Jędras Jakub Kwidzyn Bieg dla dzieci (7-8 lat) UMKS Kwidzyn
16 Cendrowski Krzysztof Prabuty Bieg główny Bodex Team
17 Olejarz Artur Zielona Góra Bieg główny 12 bdow Szczecin/MKL Szczecin
18 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg główny Kurzętnik Biega
19 Myszkiewicz Patryk Iława Bieg dla dzieci (13-14 lat) ParaNaDystansie Team
20 Wojnowski Michał Gdańsk Bieg główny Dream Tri Team
21 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg główny
22 Kłuba Paweł Susz Bieg główny
23 Rudzki Adam Sztum Bieg główny
24 Guzowski Dariusz Cetyń Bieg główny ŚCIGAŁ TEAM
25 Guzowski Denis Cetyń Bieg główny Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej USTKA
26 Detmer David Sadlinki Bieg dla dzieci (do 6 lat) Przedszkole Gama Kwidzy
27 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg główny
28 Jarosińska Katarzyna Prabuty Bieg główny TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
29 Majewski Wojciech Dzierzgon Bieg główny DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
30 Jackiewicz Monika Kazanice Bieg główny
31 Nowosielski Piotr Sztum Bieg główny LKS ,,Zantyr'' Sztum
32 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny
33 Tykocki Marcin Malbork Biegi dla dzieci (11-12 lat) Godlewski Runners
34 Myszkiewicz Maciej Iława Bieg główny Team Kopeć
35 Sawicki Hubert Dzierzgoń Bieg dla dzieci (7-8 lat) Sp Bruk
36 Wróbel Andrzej Wróbel Prabuty Bieg główny
37 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg główny
38 Bulik Patrycja Laseczno Bieg dla dzieci (13-14 lat) LKS Lubawa
39 Bulik Grażyna Laseczno Bieg główny
40 Żukowska Diana Malbork Bieg główny Leier Polska S.A
41 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny
42 Król Marcin Susz Bieg główny
43 Cielas Hanna Nowa Wieś Malborska Biegi dla dzieci (11-12 lat) Godlewski Runners
44 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg główny H+H Polska
45 Lulińska Bożena Susz Bieg główny Rozbiegany Susz
46 Stępniak Barbara Susz Bieg główny
47 Dubiella Monika Lubichowo Bieg główny
48 Szmejter Paweł Susz Bieg główny
49 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg główny
50 Stępka Oliwia Prabuty Bieg dla dzieci (7-8 lat) Szkoła Podstawowa w Prabutach
51 Milewska Marta Susz Bieg dla dzieci (15-18 lat) KS AZS AWFiS GDAŃSK
52 Olińska Marzena Gardeja Bieg główny GGB
53 Zielinska Magda Kwidzyn Bieg główny TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
54 Koralewska Irena Sadlinki Bieg główny Traktor team gm kwidzyn
55 Woron Aleksandra malbork Bieg główny Leier Polska
56 Fabiańska Zuzanna Malbork Biegi dla dzieci (11-12 lat) Godlewski Runners
57 Godlewski Łukasz Malbork Bieg główny Godlewski Runners
58 Pypeć Mariusz Prabuty Bieg główny Pogoń Prabuty
59 Majewska Marcelina Dzierzgon Bieg dla dzieci (7-8 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
60 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn Bieg główny
61 Sadowska Agnieszka Prabuty Bieg główny
62 Trzaska Kacper Pawłowo Bieg dla dzieci (7-8 lat) Sp Bruk
63 Jaworska Joanna Prabuty Bieg główny
64 Gawęda Witold Prabuty Bieg główny
65 Maraszek Mirosław Susz Bieg główny Rozbiegany Susz
66 Świtała Roman Kwidzyn Bieg główny Amator
67 Cebula Bogdan Sztum Bieg główny LKS Zantyr Sztum
68 Reks Bernard Prabuty Bieg główny Zespół Szkół Prabuty
69 Treć Leon Sztum Bieg główny LKS Zantyr Sztum
70 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Bieg główny Kurzętnik Biega
71 Wantowska Aleksandra Iława Bieg główny Team Kopeć
72 Jankowski Adam Przodkowo Bieg główny
73 Burna Marcelina Kwidzyn Bieg główny
74 Łukomski Andrzej Sztum Bieg główny LKS Zantyr Sztum
75 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg główny Traktor team gmina Kwidzyn
76 Siłakowski Adam Prabuty Bieg główny Drużyna Olbrzym
77 Kołecki Michał Iława Bieg główny MiSiEk Runner / ULG
78 Kondratowicz Kuba Iława Bieg dla dzieci (7-8 lat) Rezerwowe Psy
79 Domka Michał Iława Bieg główny Rezerwowe Psy
80 Sławińska Anna Iława Bieg główny Rezerwowe Psy
81 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM Bieg główny
82 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg główny drużyna szpiku
83 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg główny IP Kwidzyn Team
84 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny
85 Suliński Darek Susz Bieg główny rozbiegany susz
86 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Bieg dla dzieci (do 6 lat) Przedszkole Miłobądz
87 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Bieg dla dzieci (do 6 lat) Przedszkole Miłobądz
88 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Bieg dla dzieci (7-8 lat) SP MIŁOBĄDZ
89 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny
90 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Bieg główny
91 Kwiatkowska Wiktoria Franciszkowo Dolne Bieg główny IŁAWA BIEGA
92 Urban Henryk Kwidzyn Bieg główny
93 Gąsior Piotr Susz Bieg główny Rozbiegany Susz
94 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg główny KUJAWSCY Runners
95 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg główny
96 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny Traktor team gm kwidzyn
97 Stępak Małgorzata Dzierzgoń Biegi dla dzieci (9-10 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
98 Mańka Marika Dzierzgoń Biegi dla dzieci (9-10 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
99 Kacperska Marta Dzierzgoń Biegi dla dzieci (9-10 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
100 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg dla dzieci (13-14 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ


Views: 3321

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ