Bieg im. Piotra Sękowskiego
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Mosakowski Marcin Płock Bieg główny - 10 km 35.00 PLN
2 Strzelecka Monika Płońsk Bieg główny - 10 km 35.00 PLN
3 Wentykier Piotr Płońsk Bieg - 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 25.00 PLN
4 Bielska Anna PŁOŃSK Nordic Walking - 5 km Uwolnione Endorfiny paid
5 Czeremański Rafał Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 35.00 PLN
6 Lewandowski Zenon Ciechanów Bieg główny - 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów 35.00 PLN
7 Mariańska Patrycja Płońsk Bieg główny - 10 km 35.00 PLN
8 Bugajewski Krzysztof Warszawa Bieg - 5 km paid
9 Bugajewski Kamil Płońsk Bieg główny - 10 km CROSSBOX KASZUBY paid
10 Bugajewska Anna Płońsk Bieg - 5 km CROSSBOX KASZUBY paid
11 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg - 5 km MKS Bank SPÓŁDZIELCZY pŁOŃSK 25.00 PLN
12 Bany Robert Sokołówek Bieg główny - 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów 35.00 PLN
13 Jankowska Edyta Warszawa Nordic Walking - 5 km paid
14 Maraszek Zbigniew Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 35.00 PLN
15 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg główny - 10 km 35.00 PLN
16 Kozłowski Rafał Płock Bieg - 5 km TKKF Brwilno paid
17 Suchecka Joanna Legionowo Bieg główny - 10 km KS Pomorska paid
18 Suchecki Przemysław Legionowo Bieg główny - 10 km KS Pomorska paid
19 Białołęcki Dariusz Białołęcki Płońsk Bieg - 5 km 25.00 PLN
20 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 35.00 PLN
21 Kacprzak Maciej Pawłowo Bieg główny - 10 km paid
22 MAKOWSKI MICHAŁ CIECHAŃÓW Bieg główny - 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów 35.00 PLN
23 Nowicka Hanna Januszewo Nordic Walking - 5 km paid
24 FĄDERSKI REMIGIUSZ ŚRÓDBORZE Bieg - 5 km KB TKKF Promyk Ciechanów 25.00 PLN
25 Kłosiński Paweł PŁOŃSK Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
26 Majkowski Łukasz Joniec Kolonia Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 35.00 PLN
27 Brzeziński Dariusz Płońsk Bieg główny - 10 km 35.00 PLN
28 Marciniak Ilona Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
29 Czajkowski Kamil Raciąż Bieg główny - 10 km paid
30 Solecki Mateusz Baboszewo Bieg główny - 10 km 35.00 PLN
31 Burna Iweta Płock Nordic Walking - 5 km Biegam W Sfetsze 25.00 PLN
32 Lewicki Adrian Płońsk Bieg - 5 km 25.00 PLN
33 RADOMSKI Marcin Płock Nordic Walking - 5 km Biegam W Sfetsze 25.00 PLN
34 Michalak Marta Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO paid
35 Osial Mariusz Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
36 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
37 Bugajewska Anna Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid


Views: 761

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ