Bieg im. Piotra Sękowskiego
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jędrzejewski Łukasz Bielsk Nordic Walking - 5 km Klub Honorowych Dawców Krwi Legion Płock
2 Pyszniewski Piotr Glinojeck Bieg główny - 10 km paid
3 Wiśniewska Anna Płońsk Bieg - 5 km paid
4 Kłosek Michał Płońsk Bieg - 5 km paid
5 Wiśniewski Damian Płońsk Bieg - 5 km paid
6 Leśniewski Łukasz Sochocin Bieg - 5 km AWF Biała Podlaska paid
7 Paprocki Marcin warszawa Bieg - 5 km paid
8 Orzechowska Milena Wilków Polski Bieg główny - 10 km ORT ŁOMIANKI paid
9 Gołaszewski Kamil Płońsk Bieg główny - 10 km
10 Grzybowska Julita Płońsk Bieg - 5 km paid
11 Kaczmarek Joanna Płońsk Nordic Walking - 5 km paid
12 Wasilewski Grzegorz Płońsk Bieg główny - 10 km
13 Banaszkiewicz Marcin Nasielsk Bieg główny - 10 km Lider Winnica
14 Budniak Tomasz Władysławowo Bieg główny - 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów paid
15 MILCZAREK AGNIESZKA Płońsk Bieg - 5 km paid
16 Wiśniewska Elżbieta Płońsk Bieg - 5 km paid
17 Bartczak JANUSZ BODZANÓW Bieg główny - 10 km Więckowski Team paid
18 BANIAK Bartłomiej Strzembowo Bieg - 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
19 Jezierski Piotr Nowe Miasto Bieg główny - 10 km Klub sportowy Nowe Miasto Biega
20 Świercz Jacek Warszawa Bieg główny - 10 km Byledobiec Anin paid
21 Świercz Iwona Warszawa Bieg główny - 10 km Byledobiec Anin paid
22 Ruciński Michał Płock Bieg - 5 km Junior 15 paid
23 Tomczak Ewa Ciechanów Nordic Walking - 5 km
24 Buks Damian Nowe Radzikowo Bieg - 5 km paid
25 Buks Jolanta Nowe Radzikowo Bieg - 5 km SP Nowe Radzikowo paid
26 Kowaliński Maciej Ciechanów Bieg główny - 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów paid
27 Piekarz Agnieszka Płońsk Nordic Walking - 5 km paid
28 Baranowski Szymon Płońsk Bieg - 5 km Slav squat paid
29 Kamasa Andrzej Cempkowo Bieg główny - 10 km paid
30 Pałka Mateusz Płońsk Bieg - 5 km paid
31 Koprowska Klaudia Mała Wieś Bieg główny - 10 km paid
32 KOWALSKA ILONA PŁOŃSK Bieg - 5 km paid
33 Kościelski Mariusz Chruszcewo Bieg główny - 10 km paid
34 Tokarska Marlena Płońsk Nordic Walking - 5 km paid
35 Pawelska Malgorzata Płońsk Nordic Walking - 5 km paid
36 Ozimkiewicz Małgorzata Michowo Bieg - 5 km paid
37 Ciarka Henryk Płońsk Nordic Walking - 5 km NW Płońsk paid
38 Ciarka Paweł Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
39 Bronowski Paweł Nowy Reczyn Bieg główny - 10 km paid
40 Borowski Miłosz Poświętne Bieg - 5 km paid
41 Pierzynowski Marcin Płońsk Bieg główny - 10 km paid
42 Wyrwich Piotr Płońsk Bieg - 5 km paid
43 Brzostek Krystian Szczytno Bieg główny - 10 km Akb Sp2 Szczytno Trohim Team paid
44 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg główny - 10 km paid
45 Obrębska Elżbieta płońsk Nordic Walking - 5 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
46 Szuliński Wojciech Płońsk Bieg główny - 10 km paid
47 Prządak Szymon Płońsk Bieg - 5 km paid
48 Sękowska Natalia Płońsk Bieg - 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
49 Jaszczur Alicja Płońsk Bieg - 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
50 Jaszczur Joanna Płońsk Bieg - 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
51 Jaszczur Bartosz Płońsk Bieg - 5 km paid
52 Jaszczur Michał Płońsk Bieg - 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
53 Grzelak Małgorzata Płońsk Bieg - 5 km paid
54 Bronowski Piotr Węgrzynowo Bieg główny - 10 km paid
55 Nowicka Monika Płońsk Nordic Walking - 5 km paid
56 Car-Dul Marzena Płońsk Nordic Walking - 5 km paid
57 Kielkiewicz Zbyszek Glinojeck Bieg główny - 10 km 5MBOT paid
58 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Bieg główny - 10 km KB Legionowo paid
59 Staniszewski Edward Modła Bieg główny - 10 km Zawkrze Mława paid
60 Iniarski Artur Ciechanów Bieg - 5 km Mazovia ProActiv Ciechanów paid
61 Jeznach Aneta Płońsk Bieg - 5 km
62 Jeznach Arkadiusz Płońsk Bieg - 5 km paid
63 Wieczorek Dariusz LEGIONOWO Bieg główny - 10 km paid
64 Czosnowski Paweł Płońsk Bieg główny - 10 km paid
65 Kościelski Filip Chruszczewo Bieg - 5 km paid
66 Kościelska Agnieszka Chruszcewo Bieg - 5 km paid
67 Rząsiński Michał Ciechanów Bieg - 5 km Mazovia ProActiv Ciechanów paid
68 Kraszewski Mariusz Ciechanów Bieg - 5 km paid
69 Cegiełka Bogdan Warszawa Bieg główny - 10 km paid
70 FIRST Dorota PŁOŃSK Bieg - 5 km barbell garage triathlon team płońsk paid
71 Liszewski Piotr Plonsk Bieg główny - 10 km Płońscy Patrioci paid
72 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg główny - 10 km Sokół Bodzanów
73 Zakrzewski Marcin Warszawa Bieg - 5 km paid
74 Kamiński Dariusz Płońsk Bieg - 5 km paid
75 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg - 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
76 Baranowski Romuald Płock Nordic Walking - 5 km Biegam W Sfetsze
77 Żochowski Błażej Lisewo Bieg - 5 km paid
78 Kryczka Agnieszka Płońsk Bieg - 5 km paid
79 Rabantek Edwin Nowe miasto Bieg - 5 km Anielin szura paid
80 Gaworecka Aldona Anielin Bieg - 5 km Anielin szura paid
81 Żaglewski Dariusz Smardzewo Bieg - 5 km paid
82 KOPROWSKA-LESAK EWELINA PŁOŃSK Bieg - 5 km paid
83 Krajewska Agnieszka Płońsk Bieg - 5 km paid
84 Wodzyńska Michalina Szeromin Bieg - 5 km
85 Ziółkowski Juliusz Siedlce Bieg główny - 10 km Yulo Run Team Siedlce
86 Szczygieł Sławomir Płońsk Bieg - 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
87 Pawlak Robert Płońsk Bieg - 5 km paid
88 Bałabas Artur Ciechanów Bieg główny - 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów paid
89 Świercz Małgorzata Płońsk Bieg - 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
90 Mrówczyński Grzegorz Otwock Bieg główny - 10 km paid
91 Kuciejczyk Henryk Szydłowo Bieg główny - 10 km TEMPO MŁAWA paid
92 Mielcarek Tomasz Płońsk Bieg główny - 10 km paid
93 Gut Cezary Unieck Bieg - 5 km
94 Gut Beata Unieck Nordic Walking - 5 km paid
95 Walicka Bogna Płońsk Bieg - 5 km paid
96 Denkiewicz Jacek Zawidz Bieg główny - 10 km Zawidz paid
97 Szymański Wiesław Płońsk Bieg - 5 km
98 Szostak Iwona Strzembowo Bieg - 5 km paid
99 Tarnowski Witold Ciechanów Bieg główny - 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów paid
100 Wiśniewski Grzegorz Warszawa Bieg główny - 10 km paid


Views: 5871

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ