# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Burzawa Wiktor | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP Nr 54 Częstochowa | |
2 | Deska Olaf | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
3 | Gołda Kacper | KOŚCIELEC | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
4 | Kowalczyk Bartosz | Czestochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP7 Częstochowa | |
5 | Kasperkiewicz Antoni | Czestochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
6 | Kała Tomasz | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
7 | Kała Robert | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
8 | Brandys Maksymilian | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP nr 48 Częstochowa | |
9 | Dąbrowski Hubert | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 50 im. W. Sikorskiego w Częstochowie | |
10 | Ślęzak Grzegorz | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
11 | Sobański Jan | częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | sp 40 | |
12 | Kasprzyk Damian | Konopiska | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
13 | Ogłaza Staś | Kraków | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
14 | Bieniek Piotr | Rędziny | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Unia Redziny | |
15 | Gąciarek Seweryn | Konin | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
16 | Tatara Bartosz | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP 48 Częstochowa | |
17 | Kosmała Filip | Kochanowice | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
18 | Szczypiór Grzegorz | Borowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
19 | Gajda Marcel | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP nr 21 Częstochowa | |
20 | Sroka Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SPSK Częstochowa | |
21 | sawionek stanisław | częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
22 | sawionek robert | częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
23 | Mazur Adam | Cisie | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Chce Ci się? | |
24 | Bryła Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP 2 | |
25 | Policiński Michał | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 50 im. W. Sikorskiego w Częstochowie | |
26 | Dąbrowski Julian | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP Rędziny | |
27 | Rajewski Marcel | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | PSP 53 | |
28 | Basiak Natan | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 47 im. M.Konopnickiej | |
29 | Zgieb Aleksandra | Kłobuck | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | klub Ngb | |
30 | Wacowski Maksymilian | Kłobuck | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Delfin Klobuck | |
31 | Porawski Dominik | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Sokrates | |
32 | Musiał Szymon | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
33 | Kufel Krystian | Kusięta | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
34 | Staszałek Adam | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | CzewarunTiM | |
35 | Swodczyk Maciej | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy |
Views: 26088