# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Skorek-Maszota Weronika Gdynia ROWERY Padł na Ryj paid
2 Hebanowski Łukasz Gdynia PÓŁMARATON Padł na Ryj paid
3 Mach Izabela Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo paid
4 Ostapczuk Monika Gdynia PÓŁMARATON Nałogowi Pożeracze Kilometrów paid
5 Lessnau Klaudia Puck PÓŁMARATON Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart
6 Elwart Roman PUCK PÓŁMARATON Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart paid
7 Bajda Piotr Połczyno PÓŁMARATON UM Władysławowo paid
8 Dettlaff Ireneusz GNIEŻDŻEWO PÓŁMARATON LZS/OSP GNIEŻDŻEWO paid
9 Górecka Mitoraj Justyna Chojnice ROWERY Przyjaciele W Biegu paid
10 Dawidowski Roman Puck 1/3 MARATONU NW paid
11 Dąbrowski Piotr Gdynia PÓŁMARATON biegamyrazem.pl paid
12 Lesner Dariusz Puck PÓŁMARATON paid
13 Nowicki Mieczysław Gościcino PÓŁMARATON paid
14 Kujawski Grzegorz Puck PÓŁMARATON paid
15 Wójcik Piotr Gdynia 1/3 MARATONU NW morsik weteran - 40 lecie morsowania paid
16 Laniecki Wiesław Gdynia PÓŁMARATON Arka Gdynia paid
17 Budzisz Joanna Kuźnica 1/3 MARATONU NW Bez Kija Nie Podchodź paid
18 Jeka Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON paid
19 Jaffke Patrycja Łebcz ROWERY Team Jaffke paid
20 Buczkowski Damian Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo paid
21 Oreszke Jan Karwia PÓŁMARATON BRW KP PSP paid
22 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo 1/3 MARATONU NW paid
23 Klopotek Claudia Gdynia PÓŁMARATON paid
24 Zalewski Konrad Gdynia PÓŁMARATON paid
25 Kuciara Leszek Kuźnica ROWERY paid
26 Rosicki Dariusz Władysławowo ROWERY paid
27 Skoczke Alfons Władysławowo ROWERY paid
28 Skoczke Maria Władysławowo ROWERY paid
29 Szymańska Grażyna Władysławowo ROWERY paid
30 Szymański Piotr Władysławowo ROWERY paid
31 Hincka Marzena Gnieżdżewo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo paid
32 Hincka Jacek Gnieżdżewo PÓŁMARATON paid
33 Martyka Jolanta Gdynia PÓŁMARATON biegamyrazem.pl paid
34 Patalas Angelika Chłapowo PÓŁMARATON paid
35 Nitka Dorota Gdańsk PÓŁMARATON C.U.G. paid
36 Olesiejuk Marta Gdynia PÓŁMARATON C.U.G. paid
37 Bernat Antoni Puck PÓŁMARATON paid
38 Szczypkowski Hieronim Ostrów Wlkp. PÓŁMARATON paid
39 Karwowski Krystian Mosty PÓŁMARATON paid
40 Lademann Maciej Darzlubie PÓŁMARATON paid
41 Karwowska Danuta Mosty PÓŁMARATON Kosakowski Klub HDK paid
42 Andryskowski Zdzislaw Lębork PÓŁMARATON Kolarz-Pol paid
43 Groenwald Dariusz Połczyno PÓŁMARATON ISKRA Połczyno paid
44 Kroll Rafał Władysławowo PÓŁMARATON KORNA BIEGA paid
45 Elmiś Grzegorz Hel PÓŁMARATON Biegacz Portowy Hel paid
46 Janowicz Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo paid
47 Mielczarek Agnieszka Człuchów PÓŁMARATON Człuchów paid
48 Orzoł Kamil Gdynia PÓŁMARATON Party Animals Wilimy paid
49 Tański Marcin Puck PÓŁMARATON Teamelwart, Hotel Bryza
50 Łukowicz Ewa Gdynia PÓŁMARATON paid
51 Kollek Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo / ART paid
52 Jaffke Jarosław Łebcz 1/3 MARATONU NW Jaffi z Łebcza paid
53 Śmigaj Mirosław Gdynia PÓŁMARATON MIŚ Biega paid
54 Kollek Lidia Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo paid
55 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz PÓŁMARATON Kaszebe Łebcz paid
56 Wrzos Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON Virtual Runner Club paid
57 Gojke Dawid Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo paid
58 Lewińska Dominika Władysławowo PÓŁMARATON paid


Views: 1779

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ