Test Coopera dla Wszystkich
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Krupiński Marek Krupiński Warszawa Test Coopera 11:30 DĄBROWSKI TEAM.
2 Olbryś Julia Ostrołęka Test Coopera 11:00 UKS Clan Ostrołęka
3 Czeropska Patrycja Lelis Test Coopera 11:00 Szkoła Promocji zdrowia
4 Romanowska Iga ostrołęka Test Coopera 12:30 Szkoła Promocji Zdrowia
5 Zielińska Natalia Ostrołęka Test Coopera 11:00 UKS Clan Ostrołęka/II LO
6 Markowski Miłosz Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
7 Krupiński Marek Ostrołęka Test Coopera 13:00 Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni
8 Ramotowski Adam Surowe Test Coopera 12:30 szkoła promocji zdrowia
9 Kosikowski Paul Ostrołęka Test Coopera 12:30 szkoła promocji zdrowia
10 Kowalczyk Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 UKS Clan Ostrołęka / II LO
11 Sobieska Ola Sobieska Ziemaki Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
12 Sobieska Ola Ziemaki Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
13 Perzanowska Ola Mamino Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
14 Polewacz Wiktor Ostrołęka Test Coopera 12:30
15 Wojnar Dariusz Kruki Test Coopera 12:00 Bee Hero - sports center
16 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 SP5 OSTROŁĘKA
17 Kornacki Stanisław Ostrołęka Test Coopera 11:00 SP nr 10 Ostrołęka
18 Ostrowska Maria Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
19 Szałkowska Łucja Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła promocji zdrowia
20 czopek jarosław Ełk Test Coopera 12:30 Maratonka
21 Kiernozek Filip Ostrołęka Test Coopera 11:30
22 Zera Julia Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
23 Napiórkowska Aleksandra Sypniewo Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
24 Brzóska Kamila Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
25 Zyśk Klaudia Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
26 Olszewski Mateusz Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
27 Bałdyga Gabriela Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
28 Mierzejewska Małgorzata Ostrolęka Test Coopera 10:00 Przedszkole10 Ostrołęka
29 Domian Wiktoria Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
30 Glicner Wiktor Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
31 Glicner Michał Ostrołęka Test Coopera 10:30
32 Żebrowska Hanna Ostrołęka Test Coopera 10:30
33 Żebrowska Julia Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
34 Płocha Grzegorz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta Ostrołęki
35 Milewski Grzegorz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta Ostrołęki
36 Chelstowska Oliwia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
37 Świerdzewski Damian Dzbenin Test Coopera 11:00 Następny Krok/ nastepnykrok.pl
38 Małkowski Paweł Susk Nowy Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
39 Słowikowski Miłosz Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
40 Polewaczyk Tomasz Łyse Test Coopera 10:30
41 Kotowski Paweł Ostrołęka Test Coopera 11:00
42 Kowalewska Aleksandra Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
43 Kozikowska Magdalena Czerwin Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
44 Jaksina Julia Maria Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
45 Pietruczuk Julita Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
46 Małkowska Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
47 Kwaśniak Zuzanna Czerwin Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
48 Kośnik Karolina Czerwin Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
49 Gocłowski Igor Ławy Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
50 Lambrych Zuzanna Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
51 Białobrzewska Alicja Ławy Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
52 Jaksina Kornelia Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
53 Pożoga Ziemowit Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
54 Wróblewska Laura Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
55 Boruch Aleksandra Dylewo Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
56 Gronet Natalia Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
57 Gut Julia Rzekuń Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
58 Nowicka Natalia Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
59 Kołodziejska Oliwia Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
60 Łada Julia Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
61 Suska Maja Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
62 Żebrowska Gabriela Śniega Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
63 Puścian Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
64 Suska Zofia Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
65 Cybulska Lidia Żebry-Ostrowy Test Coopera 11:00 Szkoła Promocji Zdrowia
66 Zyśk Klaudia Miastkowo Test Coopera 10:30 Szkoła promocji zdrowia
67 Laskowska Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
68 Michalak Mateusz Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
69 Żabiński Jakub Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
70 Żebrowski Bartosz Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
71 Zajączkowski Patryk Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
72 Podbielski Piotr Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
73 Strzeszewski Robert Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
74 Piedziak Oliwia Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
75 Borowska Julia Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
76 Krupka Szymon Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
77 Szczypkowski Kacper Wołomin Test Coopera 10:30 Zabiegany Wołomin
78 Szczypkowska Julia Wołomin Test Coopera 10:30 Zabiegany Wołomin
79 Szczypkowska Kinga Warszawa Test Coopera 10:30 Zabiegany Wołomin
80 Szczypkowski Krzysztof Wołomin Test Coopera 10:30 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
81 Grabowski Olaf Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Szkola nr 3
82 Dudziec Oliwia Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
83 Kadewicz Bartłomiej Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
84 Charyton Tomasz Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
85 Krystkowicz Jakub Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
86 Gumkowski Bartosz Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
87 Głażewska Anna Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
88 Gumkowska Lena Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
89 Łuba Maja Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
90 Ustaszewski Błażej Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
91 Klec Mateusz Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
92 Maciak Szymon Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
93 Krystkowicz Adrian Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
94 Wysocki Dominik Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 SP nr 10 Ostrołęka
95 Kozlowski Edward Lyse Test Coopera 13:00 Morsy łyse
96 Kolimaga Kamil Myszyniec Test Coopera 10:30 Biegamy Razem (Łyse)
97 Korzeniecki Szymon Ostrołeka Test Coopera 12:00 APN Ostrołęka/SP nr 6 Ostrołeka
98 Korzeniecki Marcin Ostrołeka Test Coopera 12:00 APN Ostrołęka
99 BAKUŁA JERZY BAKUŁA LASKOWIEC Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Biegambolubie
100 Demby Łukasz Ostrołęka Test Coopera 10:00 UKS Clan Ostrołęka


Views: 1850

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ