KISIELICKA PIĄTKA - bieg na 5 km  o Puchar Burmistrza Kisielic
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Napolski Paweł Kwidzyn 5 km free participation
2 Olszewska Magdalena Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega free participation
3 Czarnecka Weronika Kwidzyn 5 km free participation
4 Saliński Michal kwidzyn 5 km Traktor Team Gnina Kwidzyn free participation
5 Maciołek Arkadiusz Nowa Wieś 5 km free participation
6 Czarnotta Beata Smolniki 5 km free participation
7 ciura michał iława 5 km Iława biega free participation
8 Grążawska Anna gdynia 5 km Grą biegiem rowerem free participation
9 Mejer Adam Rumia 5 km free participation
10 Olszlegier Grzegorz Iława 5 km free participation
11 Dąbrowski Jarosław Iława 5 km free participation
12 Borkowski Grzegorz Kwidzyn 5 km free participation
13 benderski grzegorz kwidzyn 5 km free participation
14 Smolińska Anna Kwidzyn 5 km free participation
15 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn 5 km free participation
16 Pietruszewski Bogdan Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz free participation
17 Śrubka Patryk Bydgoszcz 5 km free participation
18 Myszkiewicz Maciej Iława 5 km Team Kopeć free participation
19 Wantowska Aleksandra Iława 5 km Team Kopeć free participation
20 Woźniak Grzegorz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega free participation
21 Gąsior Krystian Susz 5 km Rozbiegany Susz free participation
22 Heland Jan GDAŃSK 5 km free participation
23 Mandalka Natalia Bruchsal 5 km free participation
24 Jasińska Monika Łasin 5 km free participation
25 Wojewoda Norbert Iława 5 km IŁAWA BIEGA free participation
26 Borkowska Justyna Sadlinki 5 km Traktor Team Gnina Kwidzyn free participation
27 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne 5 km free participation
28 Gąsior Piotr Gąsior Susz 5 km Rozbiegany Susz free participation
29 Dębski Tomasz Kwidzyn 5 km free participation
30 Kopczyński Piotr Lipinki 5 km free participation
31 Sławski Maciej Kwidzyn 5 km Gmina Gardeja Biega free participation
32 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN 5 km Gmina Gardeja Biega free participation
33 Walicki Karol Wandowo 5 km Gmina Gardeja Biega free participation
34 Białkowski Przemysław Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega free participation
35 Białkowski Paweł Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega free participation
36 Taczyński Marcin Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega free participation
37 Sochacki Michał Kwidzyn 5 km free participation
38 Białkowski Krzysztof Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega free participation
39 Jurczyk Mateusz Rüsselsheim 5 km Gmina Gardeja Biega free participation
40 Uschpelkat Izabela Goryń 5 km free participation
41 Siłakowski Adam Prabuty 5 km Drużyna Olbrzym free participation
42 Misiak Małgorzata Susz 5 km Crossfit Susz free participation
43 Misiak Małgorzata Susz 5 km Crossfit Susz free participation
44 Misiak Przemysław Susz 5 km Crossfit Susz free participation
45 Misiak Marta Susz 5 km Crossfit Susz free participation
46 Grążawski Piotr Gdynia 5 km Grą biegiem rowerem free participation
47 Skrajda Szymon Pawlice 5 km Niezrzeszony free participation
48 Suliński Darek Susz 5 km Susz free participation
49 Grzegorzewski Marcin Otłowiec 5 km free participation
50 Heland Grzegorz Gdańsk 5 km free participation
51 Piotrowski Krzysztof Butowo 5 km free participation
52 Olińska Marzena Gardeja 5 km free participation
53 Jabłoński Krzysztof Łasin 5 km free participation
54 Piotrowska Justyna Butowo 5 km free participation
55 Hapke Tomasz Wilkowo 5 km Traktor team gm kwidzyn free participation
56 Walkowski Dariusz Ruda Śląska 5 km August time free participation
57 Kaszubowski Zenon Malbork 5 km Active Malbork free participation
58 Gryczka Wojciech Kisielice 5 km free participation
59 Żuchowska Paulina Krotoszyny 5 km AZS TORUŃ free participation
60 Wylk Magdalena Kwidzyn 5 km free participation
61 Rogowski Grzegorz Ogrodzieniec 5 km osp jędrychwo free participation
62 Wiśniewski Jerzy Kwidzyn 5 km Klub Żółtego Podkoszulka Janek free participation
63 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA 5 km free participation
64 Laskowski Jarosław Małe Bałówki 5 km Kurzętnik Biega free participation
65 Dzik Ksawery Elblag 5 km free participation
66 Rzepecka Aleksandra Elblag 5 km free participation
67 Mówiński Robert Bratian 5 km free participation
68 Okońska Żaneta Grudziadz 5 km free participation
69 Okoński Piotr Grudziadz 5 km free participation
70 Święcki Dariusz Iława 5 km SPORT A-Z Team Iława free participation
71 Kulczyk Izabela Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega free participation
72 Święcki Przemysław Iława 5 km SPORT A-Z Team Iława free participation
73 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega free participation
74 Falasa Krzysztof Pszczółki 5 km Kwidzyn Biega free participation
75 Milas Mariusz Susz 5 km Rozbiegany Susz free participation
76 Harajda-Wisznicka Monika Susz 5 km Rozbiegany Susz free participation
77 Lonert Marcin Grudziadz 5 km free participation
78 Bartosiak Ryszard Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega free participation
79 Sadowska Kamila Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać free participation
80 GÓRSKI RADEK LUBAWA 5 km Drużyna szpiku free participation
81 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega free participation
82 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega free participation
83 Lange Magdalena PRABUTY 5 km Pies Ich Ganiał free participation
84 Sibila Malwina Prabuty 5 km free participation
85 Wójcik Piotr PRABUTY 5 km Kwidzyn Biega free participation
86 Zmorzyńska Marta Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega free participation
87 Domka Michał Iława 5 km Rezerwowe Psy free participation
88 Sławińska Anna Iława 5 km Rezerwowe Psy free participation
89 gasior pawel Susz 5 km Rozbiegany susz free participation
90 Zająkała Iwona Łasin 5 km free participation
91 Ziółkowska Wiesława Łasin 5 km free participation
92 Guzowski Piotr Iława 5 km BIEGACZE GORSZEGO SORTU free participation
93 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega free participation
94 Kotowicz Bartosz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega free participation
95 Laskowski Sebastian Susz 5 km Rozbiegany Susz free participation
96 Huderewicz Anka Huderewicz Dzierzgoń 5 km Amatorka free participation
97 Kawski Bartłomiej Kisielice 5 km free participation
98 Jurkiewicz Hubert Susz 5 km Rozbiegany Susz free participation
99 Jurkiewicz Aldona Susz 5 km Rozbiegany Susz free participation
100 Jurkiewicz Sławek Susz 5 km Rozbiegany Susz free participation


Views: 768

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ