# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dębicka Justyna Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) paid on-line
2 Pacewicz Aleksandra Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) paid on-line
3 Kudryk Piotr Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) paid on-line
4 Kudryk Sylwia Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) paid on-line
5 Skakuj Katarzyna Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) paid on-line
6 Szczuko Emilia Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Qna Team paid on-line
7 Tokarska Joanna Tczew Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
8 Tokarski Marek Tczew Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
9 Giżewski Grzegorz Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) Zmory SP 2 paid on-line
10 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start indywidualny (jednoosobowy) paid on-line
11 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
12 Maszka Ilona Starogard Gdański Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) Samrun Stg paid on-line
13 Dobrzeniecki Rafał Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team paid on-line
14 Szynkiewicz Michał Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) paid on-line
15 Szynkiewicz Alina Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) paid on-line
16 Wirgentius Niko Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Domi Team paid on-line
17 Kuchta Agnieszka Sopot Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
18 Parandyk Marlena Juszkowo Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
19 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) 49 Baza Lotnicza paid on-line
20 Wnuk Emilia Gdynia Start indywidualny (jednoosobowy) paid on-line
21 Mroske Oliwia Wejherowo Start indywidualny (jednoosobowy) paid on-line
22 Manturewicz Joanna Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) architecto team paid on-line
23 Folwarska Małgorzata Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) Face Nordic Walking Team paid on-line
24 Folwarski Andrzej Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) Face Nordic Walking Team paid on-line
25 Skwiot Agnieszka Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) paid on-line
26 Turek Marzena Wocławy Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) paid on-line
27 Rucińska Agnieszka Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
28 JÓZEFOWSKI JACEK GDAŃSK Start indywidualny (jednoosobowy) paid on-line
29 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Start indywidualny (jednoosobowy) Pruszcz Biega paid on-line
30 Kulgajuk Ewa Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Pruszcz Biega / Straszyn Biega paid on-line
31 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Pruszcz Biega / Straszyn Biega paid on-line
32 Czaicki Grzegorz Gdańsk Drużyna 4 osobowa (rodzic + 3 dzieci) Lider z sercem paid on-line
33 Toczek Agata Gdansk Start indywidualny (jednoosobowy) paid on-line
34 Kot Michał Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
35 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team paid on-line
36 Lizut-Ambroziak Alicja Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
37 Fot Iwona Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
38 Mielczarek Cezary Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
39 Niechoćko Agata Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) big yellow adventure Team paid on-line
40 Sitarczuk Mariusz Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) paid on-line
41 Dworakowski Krzysztof Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
42 Banasik Tomasz Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
43 Banasik Małgorzata Banasik Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Szkoła Podstawowanr 2 z oddziałami sportowymi im.Armii Krajowej paid on-line
44 Lange Katarzyna Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team paid on-line
45 Stadnik Violetta Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku paid on-line
46 Majewska Jolanta Rotmanka Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
47 Grześlak Joanna Ełganowo Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) BiegaMY paid on-line
48 Jasiński Daniel Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
49 Kowalak Katarzyna Kartuzy Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line
50 Rejek Włodzimierz Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) Iron Team paid on-line
51 Michałowska-Lewińska Anita Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team paid on-line
52 Bieniasz Stefania Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team paid on-line
53 HALLMANN Aleksandra Gdansk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) paid on-line


Views: 2811

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ