Biegnij Ewka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Nakielska Laura Krutyń 2 km - dziecięcy OSP Krutyń paid
2 Nakielski Norbert Krutyń 2 km - dziecięcy OSP Krutyń paid
3 Romańska Lidia Warszawa 2 km - vip paid
4 Alicka Katarzyna Pisz 5 km - vip paid
5 Nakielski Roman Krutyń 2 km - vip OSP Krutyń paid
6 Cieplińska Zofia Pisz 2 km - dziecięcy
7 Ciepliński Marek Pisz 2 km - dziecięcy SP 4 w Piszu
8 Konopka Anna Pisz 2 km - normalny
9 Maciejewska Maja Pisz 2 km - dziecięcy SP 4 w Piszu
10 Cybula Nina Pisz 2 km - dziecięcy SP 4 w Piszu
11 Zawalich Klaudia Pisz 2 km - dziecięcy SP 4 w Piszu
12 Kołakowska Aleksandra Borki 2 km - dziecięcy SP 4 w Piszu
13 Kołakowska Oliwia Borki 2 km - dziecięcy I LO Pisz
14 Kołakowska Renata Borki 2 km - normalny
15 Darmetko Paweł Pisz 2 km - vip paid
16 Chojnowski Mateusz Pisz 2 km - vip
17 Chojnowska Lena Pisz 2 km - vip
18 Chojnowska Ewa Pisz 2 km - vip
19 Mazurek Grzegorz Pisz 5 km - vip
20 Mazurek Tomasz Pisz 2 km - vip
21 Mazurek Małgosia Pisz 2 km - vip
22 Waśkiewicz Barbara Borki 2 km - normalny SP 4 w Piszu paid
23 Zalewski Bartłomiej Pisz 5 km - vip WAT paid
24 Nakielski Konrad Krutyń 5 km - vip OSP Krutyń paid
25 Szczech Maciej Pisz 2 km - vip paid
26 Szczech Karolina PISZ 2 km - vip paid
27 Rakowska Katarzyna Pisz 2 km - normalny II LO w Piszu paid
28 dąbrowska zofia pisz 2 km - normalny paid
29 skulmowska agnieszka imionek 2 km - normalny paid
30 Grzyb Radosław Biała piska 2 km - vip
31 Rydzewska Katarzyna Pisz 2 km - normalny paid
32 Jurczykowski Mateusz Pisz 2 km - vip paid
33 Wiszowata Joanna Pisz 2 km - vip paid
34 Zalewska Amelia Pisz 2 km - normalny II LO w Piszu paid
35 Kryszajtys Oliwia Pisz 2 km - dziecięcy
36 Karpiński Maciej Pisz 2 km - vip Politechnika Białostocka paid
37 Śląski Kacper Snopki 2 km - vip II LO w Piszu
38 Dobrzycki Marek Pisz 2 km - vip
39 Dobrzycka Beata Pisz 2 km - vip
40 Rosiak Wiktoria Rosiak Pisz 5 km - vip II LO w Piszu paid
41 Rudź Izabela Pisz 2 km - normalny
42 Stachelek Aleksandra Pisz 2 km - vip
43 Żbikowska Patrycja Pisz 2 km - vip paid
44 Kołakowski Mateusz Kołakowski Pisz 2 km - normalny II LO w Piszu paid
45 Buszyniewicz Jerzy Pogobie Średnie 5 km - normalny paid
46 Romański Karol Romański Warszawa 5 km - vip AZS AWF Warszawa paid
47 Stachelek Maja Pisz 2 km - dziecięcy SP 4 w Piszu paid
48 Stachelek Izabela Pisz 2 km - normalny paid
49 Zaborowska Beata Wejsuny 2 km - vip Klub Morsów w Piszu paid
50 Skrodzka Liwia Pisz 2 km - dziecięcy
51 Długozima Julia Pisz 2 km - dziecięcy
52 Żbikowski Mariusz Pisz 2 km - dziecięcy paid
53 Żbikowski Wiktor Pisz 2 km - dziecięcy paid
54 Sienkiewicz Kalina Pisz 2 km - dziecięcy
55 Sienkiewicz Kamila Pisz 2 km - dziecięcy
56 Charubin Kinga Zdunowo 2 km - vip SP Uściany paid
57 Charubin Urszula Zdunowo 2 km - vip paid
58 Wojtowicz Sandra Pisz 2 km - vip Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie paid
59 5 Puidukoda Polska Pisz 2 km - normalny Karolina paid
60 4 Puidukoda Polska Pisz 2 km - normalny Basia paid
61 3 Puidukoda Polska Pisz 2 km - dziecięcy Wiktor paid
62 2 Puidukoda Polska Pisz 2 km - normalny Ola paid
63 1 Puidukoda Polska Pisz 2 km - dziecięcy Igor paid
64 Zyśk Adam Ruciane-Nida 2 km - vip II LO w Piszu paid
65 Żyluk Piotr Pisz 2 km - dziecięcy
66 Żyluk Wojciech Pisz 2 km - dziecięcy
67 Żyluk Urszula Pisz 2 km - normalny
68 Łukasik Małgorzata Giżycko 5 km - normalny Kryszak team paid
69 Klim Michał Giżycko 5 km - normalny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
70 Fiertek Teresa Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
71 Woźniak Bartosz Pisz 2 km - vip paid
72 Dąbrowska Danuta Pisz 5 km - normalny
73 Ofman Kacper Pisz 2 km - dziecięcy SP 4 w Piszu paid
74 Ofman Magdalena Pisz 2 km - normalny paid
75 maciejewski maksymilian wojciech Pisz 2 km - dziecięcy szkoła podstawowa paid
76 maciejewski wojciech Pisz 2 km - vip paid
77 maciejewska wioletta Pisz 2 km - vip paid
78 Branicki Jerzy Pisz 2 km - vip paid
79 Branicka Alicja Pisz 2 km - vip paid
80 Zyśk Przemysław Pisz 2 km - vip
81 Jelińska Julia Orzysz 2 km - dziecięcy Zespół szkół i przedszkoli w Orzyszu Klub tekwondo Wikingowie paid
82 Jelińska Sylwia Orzysz 2 km - normalny paid
83 Janczewska Aneta Orzysz 5 km - vip 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
84 Zyśk Patryk Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
85 Lejman Teresa Pisz 5 km - normalny Klub Morsów w Piszu paid
86 Cwalina Władysław Pisz 2 km - vip paid
87 Cwalina Wanda Pisz 2 km - vip paid
88 Klisiajtys Igor Pisz 5 km - vip paid
89 Mrozowski Mariusz Pisz 2 km - vip paid
90 Szyszkowska Alicja Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
91 Koszewska Wiktoria Pisz 2 km - normalny II LO w Piszu paid
92 Bazydło Wiktoria Pisz 2 km - normalny II LO w Piszu
93 Dardzińska Aleksandra Pisz 2 km - vip II LO w Piszu
94 Tarasiewicz Konrad Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
95 Stomski Maciej Pisz 2 km - vip II LO w Piszu
96 Danielska Julia Pisz 5 km - vip II LO w Piszu
97 Trupacz Gabriela Pisz 5 km - vip II LO w Piszu
98 Krom Małgorzata Pisz 2 km - vip II LO w Piszu
99 Gorczyński Franek Pisz 2 km - dziecięcy
100 Brózio Michał Pisz 2 km - dziecięcy


Views: 2643

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ