Biegnij Ewka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Nakielska Laura Krutyń 2 km - dziecięcy OSP Krutyń paid
2 Nakielski Norbert Krutyń 2 km - dziecięcy OSP Krutyń paid
3 Romańska Lidia Warszawa 2 km - vip paid
4 Alicka Katarzyna Pisz 5 km - vip paid
5 Nakielski Roman Krutyń 2 km - vip OSP Krutyń paid
6 Darmetko Paweł Pisz 2 km - vip paid
7 Waśkiewicz Barbara Borki 2 km - normalny SP 4 w Piszu paid
8 Zalewski Bartłomiej Pisz 5 km - vip WAT paid
9 Nakielski Konrad Krutyń 5 km - vip OSP Krutyń paid
10 Szczech Maciej Pisz 2 km - vip paid
11 Szczech Karolina PISZ 2 km - vip paid
12 Rakowska Katarzyna Pisz 2 km - normalny II LO w Piszu paid
13 dąbrowska zofia pisz 2 km - normalny paid
14 skulmowska agnieszka imionek 2 km - normalny paid
15 Rydzewska Katarzyna Pisz 2 km - normalny paid
16 Jurczykowski Mateusz Pisz 2 km - vip paid
17 Wiszowata Joanna Pisz 2 km - vip paid
18 Zalewska Amelia Pisz 2 km - normalny II LO w Piszu paid
19 Karpiński Maciej Pisz 2 km - vip Politechnika Białostocka paid
20 Rosiak Wiktoria Rosiak Pisz 5 km - vip II LO w Piszu paid
21 Żbikowska Patrycja Pisz 2 km - vip paid
22 Kołakowski Mateusz Kołakowski Pisz 2 km - normalny II LO w Piszu paid
23 Buszyniewicz Jerzy Pogobie Średnie 5 km - normalny paid
24 Romański Karol Romański Warszawa 5 km - vip AZS AWF Warszawa paid
25 Stachelek Maja Pisz 2 km - dziecięcy SP 4 w Piszu paid
26 Stachelek Izabela Pisz 2 km - normalny paid
27 Zaborowska Beata Wejsuny 2 km - vip Klub Morsów w Piszu paid
28 Żbikowski Mariusz Pisz 2 km - dziecięcy paid
29 Żbikowski Wiktor Pisz 2 km - dziecięcy paid
30 Charubin Kinga Zdunowo 2 km - vip SP Uściany paid
31 Charubin Urszula Zdunowo 2 km - vip paid
32 Wojtowicz Sandra Pisz 2 km - vip Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie paid
33 5 Puidukoda Polska Pisz 2 km - normalny Karolina paid
34 4 Puidukoda Polska Pisz 2 km - normalny Basia paid
35 3 Puidukoda Polska Pisz 2 km - dziecięcy Wiktor paid
36 2 Puidukoda Polska Pisz 2 km - normalny Ola paid
37 1 Puidukoda Polska Pisz 2 km - dziecięcy Igor paid
38 Zyśk Adam Ruciane-Nida 2 km - vip II LO w Piszu paid
39 Łukasik Małgorzata Giżycko 5 km - normalny Kryszak team paid
40 Klim Michał Giżycko 5 km - normalny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
41 Fiertek Teresa Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
42 Woźniak Bartosz Pisz 2 km - vip paid
43 Ofman Kacper Pisz 2 km - dziecięcy SP 4 w Piszu paid
44 Ofman Magdalena Pisz 2 km - normalny paid
45 maciejewski maksymilian wojciech Pisz 2 km - dziecięcy szkoła podstawowa paid
46 maciejewski wojciech Pisz 2 km - vip paid
47 maciejewska wioletta Pisz 2 km - vip paid
48 Branicki Jerzy Pisz 2 km - vip paid
49 Branicka Alicja Pisz 2 km - vip paid
50 Jelińska Julia Orzysz 2 km - dziecięcy Zespół szkół i przedszkoli w Orzyszu Klub tekwondo Wikingowie paid
51 Jelińska Sylwia Orzysz 2 km - normalny paid
52 Janczewska Aneta Orzysz 5 km - vip 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
53 Zyśk Patryk Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
54 Lejman Teresa Pisz 5 km - normalny Klub Morsów w Piszu paid
55 Cwalina Władysław Pisz 2 km - vip paid
56 Cwalina Wanda Pisz 2 km - vip paid
57 Klisiajtys Igor Pisz 5 km - vip paid
58 Mrozowski Mariusz Pisz 2 km - vip paid
59 Szyszkowska Alicja Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
60 Koszewska Wiktoria Pisz 2 km - normalny II LO w Piszu paid
61 Tarasiewicz Konrad Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
62 Filipkowska Julia Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
63 Filipkowska Zofia Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
64 Bytner Patrycja Pisz 2 km - normalny paid
65 Oświęcimko Małgorzata Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
66 Ramotowska Aneta Pisz 2 km - vip II LO paid
67 Białobrzeski Jan Pisz 2 km - dziecięcy SP 2 w Piszu paid
68 Białobrzeska Małgorzata Pisz 2 km - dziecięcy SP 2 w Piszu paid
69 Białobrzeska Marta Pisz 2 km - normalny paid
70 Dąbrowska Marta Pisz 2 km - normalny paid
71 Bzura Maciej Olsztyn 2 km - vip paid
72 Puchalski Maciej Pisz 2 km - vip SP 1 w Piszu paid
73 Puchalski Bartosz Pisz 2 km - vip SP 1 w Piszu paid
74 Puchalski Krzysztof Pisz 2 km - vip paid
75 Puchalska Emilia Pisz 2 km - vip SP 1 w Piszu paid
76 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ 5 km - vip 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW paid
77 Sokołowski Piotr Ruciane Nida 2 km - vip II LO w Piszu paid
78 Gwara Bartłomiej Ruciane Nida 2 km - vip II LO w Piszu paid
79 Samul Maciej Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
80 Bąkowska Weronika Pisz 2 km - normalny II LO w Piszu paid
81 Laszczkowska Natalia Pisz 2 km - normalny II LO w Piszu paid
82 Dąbrowski Jan Warszawa 2 km - normalny paid
83 Bawirsz Jakub Warnowo 2 km - normalny paid
84 Pieklik Agnieszka Pisz 2 km - normalny paid
85 Rurkowska Paulina Pisz 2 km - normalny paid
86 Boho Artur Łupki 2 km - normalny Zespół Szkół Katolickich w Piszu paid
87 Kałęka Iwona Łupki 2 km - normalny paid
88 Górecka Małgorzata Pisz 2 km - vip paid
89 Komosa Kacper Pisz 2 km - vip II LO w Piszu paid
90 Tomaszewicz Paulina Pisz 2 km - normalny II LO Pisz paid
91 Staniszewska Anna Ukta 2 km - vip II LO Pisz paid
92 Bałdyga Paweł Pisz 2 km - vip paid
93 Rurkowski Konrad Pisz 2 km - normalny II LO w Piszu paid
94 Cwalina Mariusz Pisz 5 km - vip Run&Biketrining paid
95 Górecki Mariusz Pisz 5 km - normalny paid
96 Szczepańska Sandra Pisz 5 km - vip paid
97 Boruta Karol Pietrasze 5 km - vip paid
98 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz 5 km - normalny Klub Morsów w Piszu paid
99 Łapszys Kamil Olecko 5 km - vip paid
100 Banach Andrzej Pisz 5 km - normalny Pisz-Olsztyn paid


Views: 2414

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ