Przegoń Przemoc - Podaj Dłoń
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Modliborska Ewa Grudziądz Bieg główny 2 LO Grudziądz
2 Modliborska Małgorzata Grudziądz Bieg główny Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grudziądzu
3 Kornacka Michalina Grudziądz Runda honorowa (bez pakietu startowego)
4 Kornacki Kornel Grudziądz Runda honorowa (bez pakietu startowego)
5 DORAU Laura GRUDZIĄDZ Bieg główny Szkoła Podstawowa nr 20 paid
6 DORAU IZABELA GRUDZIĄDZ Bieg główny paid
7 Kłos Beata Warlubie Bieg główny paid
8 Semmler Doman Grudziądz Bieg główny paid
9 Targowska Anna Morgi Bieg główny paid
10 Fierek Paweł Grudziądz Bieg główny SP 20 paid
11 Drzyzga Alicja Grudziądz Bieg główny paid
12 Stuczyńska Agnieszka Grupa Bieg główny Morsy z Grudziądza paid
13 Smeja Lucyna Grupa Bieg główny Morsy z Grudziądza paid
14 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg główny paid
15 Gurski Jakub Grudziądz Bieg główny paid
16 Sztubecki Sebastian Grudziądz Bieg główny paid
17 Majorke Anna Grudziądz Bieg główny paid
18 Kalinowska Joanna Grudziądz Bieg główny paid
19 Kilkowska Jagoda Grudziądz Bieg główny 2 LO Grudziądz
20 Fierek Kacper Grudziądz Bieg główny SP 20 paid
21 Majowicz Rafał Grudziadz Bieg główny SP 20 paid
22 Majowicz Amelia Grudziadz Bieg główny paid
23 Balina Maja Grudziadz Bieg główny SP 20 paid
24 Radomska Sandra Grudziądz Bieg główny paid
25 POZNAŃSKA MAJA GRUDZIĄDZ Runda honorowa (bez pakietu startowego) SP 16
26 KRAWCZYŃSKA MAGDALENA GRUDZIĄDZ Bieg główny paid
27 Markowski Jan Grudziądz Bieg główny SP 20 paid
28 Mgłosiek Agnieszka Grudziądz Bieg główny Endorfina Fitness Klub paid
29 Miedzianowski Norbert Grudziądz Bieg główny paid
30 Miedzianowsk Monika Grudziądz Bieg główny paid
31 Miedzianowski Tomasz Grudziądz Bieg główny paid
32 Miedzianowski Bartosz Grudziądz Bieg główny paid
33 Zakrzewski Kamil Grudziądz Runda honorowa (bez pakietu startowego)
34 Kamiński Michał Grudziądz Bieg główny paid
35 Kozerski Jacek Młyniec Handlowy Bieg główny Bez paid
36 Jakubaszek Magdalena Czernikowo Bieg główny Bez paid
37 Noch Aneta Grudziądz Bieg główny Fit Mania
38 Rulewska Inka Grudziadz Runda honorowa (bez pakietu startowego)
39 Gurska Oliwia Grudziądz Runda honorowa (bez pakietu startowego)
40 Kwiatek Kacper Grudziądz Runda honorowa (bez pakietu startowego) Przedszkole Kopernik
41 kastner beata grudziądz Bieg główny paid
42 Kulczyk Nadia Grudziądz Bieg główny paid
43 Kulczyk Natalia Grudziądz Bieg główny paid
44 Juda Martyna Płużnica Runda honorowa (bez pakietu startowego) ZPM Bursa
45 Śmiger Elżbieta Grudziądz Bieg główny Parkrun Grudziądz paid
46 Kapusta Joanna Mokre Bieg główny
47 Plutowska Magdalena Świerkocin Bieg główny
48 Bartos Arkadiusz Grudziądz Bieg główny Wtorkowy Trening Grudziądz
49 Bartos Ligia Grudziądz Bieg główny Wtorkowy Trening Grudziądz
50 Dominikowski Igor Grudziądz Runda honorowa (bez pakietu startowego)
51 Bratkowski Zdzisław Grudziądz Bieg główny
52 Piechocka Kinga Dolna Grupa Runda honorowa (bez pakietu startowego)
53 Barszczewska Mirosława Warlubie Bieg główny paid
54 Barszczewska Karolina Bzowo Bieg główny CPDiPR :) paid
55 Polak Magdalena Wąbrzeźno Bieg główny paid
56 Florkiewicz Aleksandra Nowe Jankowice Bieg główny Szkoła Podstawowa w Zawdzie
57 kowarowski łukasz grudziądz Bieg główny paid
58 Kotecki Robert Grudziądz Bieg główny paid
59 Chmura Ewa Grudziądz Bieg główny paid
60 Chmura Tomasz Grudziądz Bieg główny paid
61 Dalka Renata Grudziądz Bieg główny paid
62 Gontowska Oliwia Gać Bieg główny paid
63 Gontowski Arkadiusz Gać Bieg główny paid
64 Grzebieniewski Marek Grudziądz Bieg główny Grampus Akademia Pływania paid
65 Agacka Dagmara Mątasek Bieg główny
66 Kaniewska Alicja Grudziądz Bieg główny Akademia Biegania Grudziądz paid
67 Jagła Bartosz Grudziądz Bieg główny SP 12 Grudziądz paid
68 Jagła Dagmara Grudziądz Bieg główny Endorfina Fitness Club paid
69 Patrycja Paluch Patrycja grudziądz Bieg główny paid
70 Pol Małgorzata Grudziądz Bieg główny paid
71 Świerczyńska Maria Grudziądz Bieg główny paid
72 Grubba Monika Grudziądz Bieg główny paid
73 Chylińska Kamila Grudziądz Bieg główny
74 Połubiak Beata Grudziądz Bieg główny paid
75 Rzepkowska Iwona Grudziądz Bieg główny
76 Wiktor Katarzyna Grudziadz Bieg główny paid
77 Lachowicz Agnieszka Grudziądz Bieg główny SPORT I REKREACJA DELFIN paid
78 Lenard Malwina Bartoszewice Runda honorowa (bez pakietu startowego) ZPM Bursa
79 Guz Daria Sadlinki Runda honorowa (bez pakietu startowego) ZPM Bursa
80 Jaskulska Justyna Grudziądz Bieg główny ZPM Bursa paid
81 Olińska Małgorzata Grudziądz Bieg główny paid
82 Kuciński Mariusz Grudziądz Bieg główny UP fit Grudządz
83 Kęsik Roman Grudziądz Bieg główny 13 WOG Grudziądz paid
84 Piekarski Łukasz Grudziądz Bieg główny
85 Betlejewska Wioleta Grudziądz Bieg główny Odszkodowania Grudziadz
86 Heidek Rafał Grudziądz Bieg główny Odszkodowania Grudziadz
87 Niewiadomski Michał Grudziądz Bieg główny paid
88 kacprzak klaudia grudziądz Bieg główny paid
89 Piłat Izabela Grudziądz Bieg główny UP fit Grudządz paid
90 Grucz Mikołaj Grudziądz Bieg główny paid
91 Grucz Magdalena Grudziądz Bieg główny paid
92 Markowska Katarzyna Grudziądz Bieg główny SP 18 paid
93 ZABORSKA MAJA GRUDZIĄDZ Bieg główny SP 20 6A paid
94 zaborski mirosław grudziądz Bieg główny paid
95 KAMIŃSKI Arkadiusz Grudziądz Bieg główny paid
96 Polińska Magdalena Grudziądz Bieg główny paid
97 Raciniewska Natalia Grudziądz Bieg główny paid
98 Rojewska Anita Mniszek Bieg główny paid
99 Cerski Wiktor Pieńki Królewskie Bieg główny SP 8 w Grudziądzu paid
100 Cerska Amelia Pieńki Królewskie Bieg główny SP 8 w Grudziądzu paid


Views: 3033

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ