# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Serek Lena Mściwojów Bieg dla dzieci 500 m Spontan Race Mściwojów paid on-line
2 Bobowski Marek Mściwojów Bieg główny 5 km Unia Mściwojów / Muchobronx paid on-line
3 Wiechowski Daniel Wrocław Bieg główny 5 km Muchobronx paid on-line
4 Krojcig Ewa Jawor Bieg główny 5 km paid on-line
5 Opaczewska Zuzanna Jezierzany Bieg dla dzieci 500 m Przebiegli Miłkowice
6 Opaczewska Klaudia Jezierzany Bieg główny 5 km Przebiegli Miłkowice
7 Farnholtz Dorian Roztoka Bieg dla dzieci 500 m paid on-line
8 Duszeńko Aneta Jawor Bieg towarzyszący 2,5 km Amator paid on-line
9 Słupek Grzegorz Jawor Bieg główny 5 km Amator paid on-line
10 Salata Wojciech Jawor Bieg główny 5 km paid on-line
11 Sadowski Roman Bolków Bieg główny 5 km Ślęzak Team paid on-line
12 Rudnicka Karolina Jelenia Gora Bieg główny 5 km Ceramika RR paid on-line
13 Kuratewicz Kacper Miłkowice Bieg dla dzieci 500 m paid on-line
14 Kuratewicz Jakub Miłkowice Bieg dla dzieci 500 m paid on-line
15 Erkiert Krzysztof Miłkowice Bieg dla dzieci 500 m Przebiegli Miłkowice paid on-line
16 Kuratewicz Katarzyna Miłkowice Bieg towarzyszący 2,5 km Przebiegli Miłkowice paid on-line
17 Litewka Karol Jawor Bieg dla dzieci 500 m MAGK paid on-line
18 Litewka Adam Jawor Bieg towarzyszący 2,5 km MAGK paid on-line
19 LITEWKA MARIOLA JAWOR Bieg główny 5 km MAGK paid on-line
20 LITEWKA GRZEGORZ Jawor Bieg główny 5 km MAGK paid on-line
21 Ciesielski Jarosław Chelmiec Bieg główny 5 km KS ACTIVE URAN
22 Ciesielska Beata Chelmiec Bieg główny 5 km KS ACTIVE URAN
23 Serek Bartosz Mściwojów Bieg główny 5 km Spontan Race Mściwojów paid on-line
24 Lenc Marcin Legnica Bieg główny 5 km paid on-line
25 BĄK MICHAŁ Jawor Bieg towarzyszący 2,5 km JKS Salamandra paid on-line
26 Wieczorkiewicz Agnieszka Wieczorkiewicz Mierczyce Bieg główny 5 km JKS Salamandra paid on-line
27 Tekielski Adam Luboradz Bieg główny 5 km #BBKTS paid on-line
28 Płodzień Jacek Jawor Bieg główny 5 km JKS Salamandra paid on-line
29 Składanek Marek Legnica Bieg główny 5 km Feniks Legnica paid on-line
30 Stachera Artur Mściwojów Bieg główny 5 km Spontan Race
31 Farnholtz Paweł Roztoka Bieg towarzyszący 2,5 km GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC ' paid on-line
32 Tomusiak Natalia Budziszów Wielki Bieg główny 5 km JANOSPORT TEAM LEGNICA


Views: 1504

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ