# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Cieplińska Wioletta Warszawa Bieg główny lista startowa dla dorosłych Naprzód Młociny 10.00 PLN
2 Jędrzejewska Justyna Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
3 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych Torpeda Race Team 10.00 PLN
4 Ziembińska Monika Nowa Góra Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
5 Szymański Wiesław Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
6 Debska Joanna Plonsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
7 Skrzynski Adam Nacpolsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
8 Żebrowski Szymon Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
9 Wentykier Piotr Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
10 Kępczynski Andrzej Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych Dobry Dzik 10.00 PLN
11 Mekarski Krzysztof Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
12 MIĄCZYŃSKA MARYSIA PŁOŃSK Bieg główny lista startowa dla dzieci SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA free participation
13 MIĄCZYŃSKI MICHAŁ PŁOŃSK Bieg główny lista startowa dla dzieci SP3 W PŁOŃSKU free participation
14 Pytlik Nina Nowe Miasto Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
15 Nowocińska Zuzanna Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Happy Dom Team free participation
16 Nowocińska Lilly Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Happy Dom Team free participation
17 Nowocińska Nelly Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Happy Dom Team free participation
18 Sepetowska Kinga Chwaszczyno Bieg główny lista startowa dla dzieci Elektonicznezapisy.pl Team free participation
19 Gredke Robert Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych Happy Dom Team 10.00 PLN
20 kociński zbigniew Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych UKS Karate-do 10.00 PLN
21 Skierski Mateusz Strubiny Bieg główny lista startowa dla dzieci MKS Bank SPÓŁDZIELCZY PŁOŃSK free participation
22 Skierski Mikołaj Strubiny Bieg główny lista startowa dla dzieci MKS Bank SPÓŁDZIELCZY PŁOŃSK free participation
23 Skierska Aneta Strubiny Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
24 Białołęcka Lena Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
25 Matosek Barbara Plonsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
26 Brzeziński Dariusz Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
27 Lawendowski Kamil Szerominek Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
28 Jasiński Adam Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
29 Pawlak Monika Strachowo Bieg główny lista startowa dla dorosłych Stowarzyszenie Lokalni Płońsk 10.00 PLN
30 Jasińska Ewa Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych 10.00 PLN
31 Biegaleski Łukasz Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych Stowarzyszenie Lokalni Płońsk 10.00 PLN


Views: 455

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ