VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni - biegi dla dzieci
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kalinowski Łukasz Łęgowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szkoła podstawowa w Łęgowo
2 Adamczyk Dorian Rotmanka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szkoła podstawowa w Rotmance
3 Rogowski Michał Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m SP nr 3 Pruszcz Gdański
4 Littwin Robert Kłosowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m OSP Kłosowo
5 Rzeżuchowska Maja Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szkoła Podstawowa w Straszynie
6 Stachura Lena Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szkoła Podstawowa w Straszynie
7 Jelinski Marcel Nowa Wieś Przywidzka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
8 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m S.P.nr 7 Sopot
9 Dardzyński Bartosz Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
10 Drzycimski Filip Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m SP 76 Gdańsk
11 Lendzion Alexander Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk
12 Dalecka Michalina Pszczółki Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szkoła podstawowa w Pszczółkach
13 Jurewicz Błażej Elbląg Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m MKS Truso Elbląg
14 Żyromski Tymon Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
15 Saluk Daria Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
16 Wątka Jakub BANINO Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
17 Baranowski Adam BANINO Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
18 Sierzanowski Filip Rotmanka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
19 Kaczkowska Lena Straszyn Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szkola podstawowa w Straszyn
20 Matczak Dawid Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku
21 Czerwińska Maja Pruszcz Gdański Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
22 Krężel Nikola Rokitnica Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
23 Butrym Blanka Pruszcz Gdański Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m SP nr 2 Pruszcz Gdański
24 Neubauer Kacper Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
25 LESZCZYŃSKI SZYMON GDAŃSK Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m 3Szóstki
26 Loranty Inga Pruszcz Gdański Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
27 Kotlicki Tomasz Straszyn Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
28 Kotlicki Konrad Straszyn Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
29 BIELECKA BARBARA GDYNIA Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Sp 48 Gdynia
30 Kaczorowska Maja juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
31 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdanski Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Pruszcz Biega
32 Wolny Michalina Rotmanka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szkoła podstawowa w Rotmance
33 Karolczak Alicja Rotmanka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
34 Szwedowska Laura Kulice Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m ZKiW Kulice
35 Zbrzeźniak Piotr Straszyn Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szkoła Podstawowa w Straszynie
36 MIKOŁAJCZYK Kacper Rotmanka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m SP Rotmanka
37 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
38 Leik Marta Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Sp 8 Gdańsk
39 Parandyk Aleksandra Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
40 Parandyk Anna Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
41 Jarzabek Michalina Straszyn Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
42 Kuc Jakub Owidz Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo
43 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m PSP MIŁOBĄDZ
44 Wolańska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
45 Maszka Tymoteusz Osieczna Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Samrun stg
46 Maszka Igor Osieczna Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Samrun stg
47 Dudek Ewa Pruszcz Gdański Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
48 Zaborowski Dawid Rotmanka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szkoła podstawowa w Rotmance


Views: 1646

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ