Festiwal Biegowy ULTRA WAY
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Zientkiewicz Witold Banino Słoneczne popołudnie - 22 km+ Elite Team paid on-line
2 Zientkiewicz Aga Banino Rześki ranek – 50 km+ Elite Team paid on-line
3 Kozioł Joanna Kozioł Rumia Bieg dla siódemki - 10 km+ 60.00 PLN
4 Sych Zuzanna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 100.00 PLN
5 Wojtaszek Marcin Toruń Poranek na plaży – 160 km+ Muchy na zębach 200.00 PLN
6 Falkowski Marek Białystok Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
7 Melzer Zofia Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ UKS SIÓDEMKA RUMIA paid on-line
8 Melzer Hanna Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
9 Aļeksejevs Denis Rīga Poranek na plaży – 160 km+ :) paid on-line
10 Krievs Haralds Riga Poranek na plaży – 160 km+ :) paid on-line
11 Grabowski Marcin Górale W blasku księżyca – 100 km+ VS paid on-line
12 Szymańska Roksana Poznań Rześki ranek – 50 km+ Biegam Dobrze 230.00 PLN
13 Wasiński Bartosz Pruszcz Gdański Poranek na plaży – 160 km+ paid on-line
14 Kożyczkowski Marcin Mosty Rześki ranek – 50 km+ 42,2 paid on-line
15 Smółkowski Marcin Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ RumiaRunnerTeam paid on-line
16 Grzywinski Bartosz Toruń Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
17 Sobczyk Łukasz Kołobrzeg Rześki ranek – 50 km+ Kołobrzeg Biega paid on-line
18 Szeler Joanna Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Biegająca z psami/Wolavet paid on-line
19 Twardowski Tomasz Wrocław Rześki ranek – 50 km+ Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera paid on-line
20 Świątkowski Dariusz Bojano Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
21 Lamcha Anna Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
22 Nalewajko Tomasz Rumia Rześki ranek – 50 km+ PracaDlaBiegacza.pl paid on-line
23 Grzywiński Wojtek Torun Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
24 Warzocha Paweł Niechobrz Poranek na plaży – 160 km+ NiechBiega paid on-line
25 Matejczyk-Waletko Dorota Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Virtual Runner Club paid on-line
26 Sikorska Agnieszka Gdynia Rześki ranek – 50 km+ #BBKTS paid on-line
27 MISZTALEWSKI SEBASTIAN GDYNIA Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
28 Misztalewska IWONA Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
29 Zadykowicz-Dawidziuk Katarzyna Rumia Bieg dla siódemki - 10 km+ ParkRun Rumia paid on-line
30 Gredke Robert Płońsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 100.00 PLN
31 Dawidziuk Adrian Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ ParkRun Rumia paid on-line
32 Czoska Przemysław Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ JARBUD paid on-line
33 Krzepkowski Radosław Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Adidas Runners Warsaw paid on-line
34 Sul Marcin Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Słony Cukier paid on-line
35 Wróblewski Adam Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
36 Trybalski Krzysztof Trybalski Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ paid on-line
37 Nowakowski Łukasz Gdynia Rześki ranek – 50 km+ LOTOS Team/Sobczak Team paid on-line
38 Kwiecień Michał Bierutów Poranek na plaży – 160 km+ 200.00 PLN
39 Zduńska Agnieszka Słupsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ 100.00 PLN
40 Wasiak Marta Stary Kraszew ul Gościniec 7 Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
41 Górniak Jarosław Pogórze Słoneczne popołudnie - 22 km+ JARBUD paid on-line
42 Włoszczyński Maciej Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
43 Balonis-Chyb Anna Gdynia Bieg dla siódemki - 10 km+ paid on-line
44 Płachta Tomasz Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Samotny Kojot paid on-line
45 Küchler Paweł Gdynia Rześki ranek – 50 km+ JARBUD paid on-line
46 Matejuk Arkadiusz Malbork W blasku księżyca – 100 km+ BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
47 Bartkowski Mariusz Mszanowo Poranek na plaży – 160 km+ 190.00 PLN
48 BOJKE MIROSŁAW CHEŁMNO Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
49 CIECHOMSKI BARTŁOMIEJ WARSZAWA W blasku księżyca – 100 km+ paid on-line
50 Roczkowski Artur Rybnik W blasku księżyca – 100 km+ SBD Energetyk Rybnik paid on-line
51 Kazimierczak Filip Tarnowo Podgórne Rześki ranek – 50 km+ 130.00 PLN
52 Smyk Łukasz Rumia Bieg dla siódemki - 10 km+ ParkRun Rumia paid on-line
53 Smyk Sylwia Rumia Bieg dla siódemki - 10 km+ ParkRun Rumia paid on-line
54 Pieterek Bartosz Kicin Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega paid on-line
55 ORZADA ANNA SŁUPSK W blasku księżyca – 100 km+ STOPA SŁUPSK 160.00 PLN
56 Adryan Adam Słupsk W blasku księżyca – 100 km+ Wataha Łączy Nas Bieganie 160.00 PLN
57 Zielonka Mariusz Poznań Rześki ranek – 50 km+ CSWLąd Poznań paid on-line
58 Grachel Darek Słupsk Rześki ranek – 50 km+ John _Runner_Rambo paid on-line
59 Sych Robert Lublin Poranek na plaży – 160 km+ Szwagier Team paid on-line
60 Kowalczyk Mateusz Przeworsk Poranek na plaży – 160 km+ Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa 190.00 PLN
61 Klarecki Adrian Reda Poranek na plaży – 160 km+ WiRan AstMa Team paid on-line
62 Olejczuk Karolina Straszyn Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
63 Dziewiatowska Agnieszka Złotów Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
64 Kroczyńska Kinga Kroczynska Kołobrzeg Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
65 Kozłowski Rafał Konin W blasku księżyca – 100 km+ Mafia Team Konin paid on-line
66 MALINOWSKI ZBIGNIEW KOŁOBRZEG W blasku księżyca – 100 km+ KOŁOBRZEG MORZEM DOBROCI paid
67 Gontarzewski Łukasz Lubnia Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
68 ŻYŻA PIOTR SKOKOWA W blasku księżyca – 100 km+ Maagnus Team Skokowa 230.00 PLN
69 Soszyński Wojtek PONURZYCA Poranek na plaży – 160 km+ PZU Sport Team 190.00 PLN
70 Ohler Ola Gdynia Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
71 Bogumiłow Marcin Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk 130.00 PLN
72 Łącki Jarosław Gołubie Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
73 Lamparski Sławek Sopot Bieg dla siódemki - 10 km+ 60.00 PLN
74 Kroczyński Sławomir Kołobrzeg W blasku księżyca – 100 km+ paid on-line
75 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz Bieg dla siódemki - 10 km+ Grupa Trójmiasto paid on-line
76 Torłop Przemysław Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Grupa Trójmiasto paid on-line
77 Klimek Katarzyna Gorzów Wlkp. Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
78 Kuśnierz Paweł Kaźmierz Poranek na plaży – 160 km+ SPORTOWY KAŹMIERZ paid
79 Kotowski Marek Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Kriss Coaching paid on-line
80 Kotowska Sylwia Olsztyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
81 janik izabella okrajnik W blasku księżyca – 100 km+ paid on-line
82 Klimek Mateusz Szczecin Rześki ranek – 50 km+ RunWall 130.00 PLN
83 Dudek Edward Radziechowy Rześki ranek – 50 km+ Rodzinny Klub Biegacza BACA Radziechowy paid
84 Wojnarowska Weronika Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 100.00 PLN
85 Bańdo Weronika Reda Bieg dla siódemki - 10 km+ 60.00 PLN
86 Kowalewski Jarosław Gdynia Rześki ranek – 50 km+ ParkRun Rumia paid on-line
87 Laburda Kinga Kraków Nowa Huta Rześki ranek – 50 km+ KLIfornia TRI paid on-line
88 Jurga Damian Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
89 Kępa Jakub Grodzisk Mazowiecki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki paid on-line
90 Michalak Sylwester Michalak Szczęsne Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI paid on-line
91 Mizgajska-Kępa Katarzyna Grodzisk Mazowiecki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki paid on-line
92 Słapczyński Maciej Opole Poranek na plaży – 160 km+ 190.00 PLN
93 Osmański Damian Pacółtowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ 190.00 PLN
94 Bronowicki Ryszard Nowy Tomyśl W blasku księżyca – 100 km+ NKB Chyży Nowy Tomyśl paid
95 Rutkowska Anna Wałcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wataha Wałcz paid on-line
96 Zadrożny Szymon Wałcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wataha Wałcz paid on-line
97 Matuszewski Jakub Grodzisk Wlkp. Bieg dla siódemki - 10 km+ 60.00 PLN
98 Drgas Ewelina Grodzisk Wlkp. Bieg dla siódemki - 10 km+ 60.00 PLN
99 Marszałek Sebastian Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
100 Bujak Aleksandra Bolszewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ RUNEDA 100.00 PLN


Views: 14321

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ