Festiwal Biegowy ULTRA WAY
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dudziński Przemysław Obłotne Rześki ranek – 50 km+ Lece Pendze 200.00 PLN
2 Postupalski Michał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ IHS Markit 200.00 PLN
3 Lipnicka Marta Jelenia Góra W blasku księżyca – 100 km+ 250.00 PLN
4 Dokrzewska Katarzyna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ MOTYWATORNIA TEAM 140.00 PLN
5 Wojciechowska-Hrycyk Agata Kołobrzeg W blasku księżyca – 100 km+ paid
6 Łangowska Iwona Kołobrzeg W blasku księżyca – 100 km+ paid
7 Szubert Marcin Ustronie Morskie Poranek na plaży – 160 km+ Kołobrzeg Biega paid
8 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie W blasku księżyca – 100 km+ Kołobrzeg Biega paid
9 Dębowski Michał Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Podatki to kradzież paid
10 Krysztofiak Damian Braniewo W blasku księżyca – 100 km+ Azyl Biegacza paid
11 Fajgier Michał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ #RunningOnKeto paid
12 Armatyńska Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Motywatornia Team paid
13 Orłowski Piotr Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid
14 Kaszuba Andrzej JANOWICE W blasku księżyca – 100 km+ TRITON KONIN paid
15 Saulewicz Robert Skowarcz Bieg dla 10 - 10 km+ LOTOS RUNNING TEAM paid
16 Kycia Piotr Rawicz W blasku księżyca – 100 km+ paid
17 Ostaszewski Mariusz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ paid
18 Zielińska Agnieszka Reda Bieg dla 10 - 10 km+ paid
19 Duda Patryk Duda Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ #almostrunning paid
20 Osmański Damian Osmański Pacółtowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid
21 NAPIÓRKOWSKA ANNA OSTROŁĘKA Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
22 Rybaczek Pawel Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 140.00 PLN
23 Pionk Tadeusz Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Kontener Formy 140.00 PLN
24 NASKRĘT SŁAWOMIR Grzybowo W blasku księżyca – 100 km+ #biegajzeslawkiem 240.00 PLN
25 Wasilewski Marcin Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team paid
26 Zwoliński Tomasz Mosty W blasku księżyca – 100 km+ paid
27 Mazur Filip Suwałki W blasku księżyca – 100 km+ Krystek Team 240.00 PLN
28 Rybka Tomek Kłodzko Rześki ranek – 50 km+ paid
29 Hatłas Adam Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ paid
30 Pazio Jakub Ostrołęka W blasku księżyca – 100 km+ Biegam bo lubię Ostrołęka paid
31 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Poranek na plaży – 160 km+ MKB Dreptak paid
32 Rychlińska Joanna Sopot Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid
33 Jakubiec Aleksandra Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Navimart Run paid
34 Piesik Patryk Gdynia Rześki ranek – 50 km+ paid
35 Kędzia Edyta Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ PEWIK GDYNIA paid
36 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid
37 Bujnicki Marcin Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Nordic Walking Pasłęk paid
38 Ossowski Maciej Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ paid
39 Ruczyński Maciej Rumia Rześki ranek – 50 km+ Parkrun Rumia paid
40 Mierzwa Krzysztof Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners paid
41 Gendek Izabela Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Witch and Witcher 140.00 PLN
42 Kędziora Leszek Opoczno W blasku księżyca – 100 km+ Oknonet Ultra Run Opoczno 250.00 PLN
43 Szostek Marek Barcin Rześki ranek – 50 km+ paid
44 Nowakowski Norbert Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ OZD Mielony na kozetce paid on-line
45 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Poranek na plaży – 160 km+ Wicht and Wicher paid
46 Jankowski Marcin Elbląg Rześki ranek – 50 km+ Nordic Walking Pasłęk 210.00 PLN
47 Niechoćko Agata Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ paid on-line
48 Rogulska Anna Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid
49 Witkowski Bogdan Sopot W blasku księżyca – 100 km+ 240.00 PLN
50 kuźniak robert gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ anonimowi cukrzycy 100.00 PLN
51 Kokoszanek Nikodem Kokoszanek Międzychód Bieg dla 10 - 10 km+ 120.00 PLN
52 Chwalisz Michalina Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Vege Runners 200.00 PLN
53 Milewicz Marek Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ 340.00 PLN
54 Deska Karolina Nowa Iwiczna Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
55 Bolewski Adam Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Foto Web Adam Bolewski paid on-line
56 Boguszewski Rafał Warszawa Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
57 Hojko Adrianna Wrocław Bieg dla 10 - 10 km+ Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu paid on-line
58 KIERSKI DARIUSZ PSZCZYNA Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
59 Jędrzejczyk Sebastian Opoczno W blasku księżyca – 100 km+ Oknonet Ultra Run Opoczno paid on-line
60 Stankowski Przemysław Poznań W blasku księżyca – 100 km+ paid on-line
61 Krajewska-Kłoda Katarzyna Czapury Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku paid on-line
62 Kłoda Dariusz Czapury Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku paid on-line
63 Kiezik Anna Olsztyn W blasku księżyca – 100 km+ Ultra Way Team paid
64 Cieśla Jarek Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegające Małżeństwo 140.00 PLN
65 Dąbrowska Anna Maria Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Adekada paid on-line
66 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński Rześki ranek – 50 km+ paid
67 Bąkowski Rafał Aleksandrów Łódzki Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
68 Jodko Magda Grudziądz Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid
69 Lewandowski Filip Bydgoszcz Poranek na plaży – 160 km+ 300.00 PLN
70 Küchler Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ JARBUD paid on-line
71 Stasiński Adam Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ paid on-line
72 JAGODA ADAM CHORZÓW W blasku księżyca – 100 km+ FUCHS OIL TEAM 240.00 PLN
73 Federowicz Grzegorz Wrocław Rześki ranek – 50 km+ WATAHA GRUPA TRENINGOWA paid on-line
74 szmuda sandra pomieczyno Słoneczne popołudnie - 22 km+ 150.00 PLN
75 Sazon Inesa Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ paid
76 Weiland Karina Weiland Sopot Słoneczne popołudnie - 22 km+ 140.00 PLN
77 SZUSTEK ADAM Tuchom W blasku księżyca – 100 km+ SZUSTY TEAM :-) paid on-line
78 Szpilman Katarzyna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Elite Team 140.00 PLN
79 Marczewski Sławomir Złotów Poranek na plaży – 160 km+ Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów 310.00 PLN
80 madej anna katowice Rześki ranek – 50 km+ Vege Runners 200.00 PLN
81 Zawadzki Przemek Jabłonna Rześki ranek – 50 km+ Biegam Na Tarchominie paid
82 Grodoń Marcin Skoczów Bieg dla 10 - 10 km+ 100.00 PLN
83 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
84 Wawerko Katarzyna Banino Bieg dla 10 - 10 km+ Szalony Gdańsk Biega 120.00 PLN
85 Pugowska Izabela Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ 190.00 PLN
86 Mierzwa Łukasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA paid on-line
87 Pusdrowski Michał Reda Rześki ranek – 50 km+ Runeda / RunnerFromReda paid on-line
88 Buszmann Tomasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA paid on-line
89 Zalewska Kamila Pszczółki Poranek na plaży – 160 km+ SUT - Straszyn Ultra Team paid
90 WOJCIESZAK KLAUDIA WOJCIESZAK Legionowo Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
91 Małecki Jacek kalisz W blasku księżyca – 100 km+ Dzikie Borsuki paid on-line
92 Golabowski Maciej Warszawa Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
93 Boza Beata Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Padł Na Ryj Team 100.00 PLN
94 Chabowski Tomasz Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ paid on-line
95 Milewczyk Rafał Wejherowo Rześki ranek – 50 km+ paid on-line
96 Konkol Kazimierz Somonino W blasku księżyca – 100 km+ paid on-line
97 Serafin Dorota Rokitki Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew / Thales paid on-line
98 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Runpassion.pl TEAM paid on-line
99 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński Rześki ranek – 50 km+ Nika Runner Dog paid on-line
100 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Poranek na plaży – 160 km+ SUT paid on-line


Views: 33640

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ