Festiwal Biegowy ULTRA WAY

UWAGA!! Festiwal Biegowy ULTRA WAY przeniesiony na 2021 rok

Od kilku tygodni przyglądamy się i uważnie analizujemy sytuację związaną z zagrożeniem epidemiologicznym w Polsce.  Do tej pory wstrzymywaliśmy się z decyzją, bo do terminu naszego Festiwalu Biegowego ULTRA WAY pozostało jeszcze sporo czasu.

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2, ograniczeniami wprowadzonymi przez rząd Polski, a przede wszystkim z myślą o Waszym zdrowiu  postanowiliśmy  przesunąć termin Festiwalu Biegowego ULTRA WAY na przyszły 2021 rok.

Jak wszyscy wiecie sytuacja jest nadzwyczajna i nie jest łatwa dla nikogo. Przede wszystkim jest realne zagrożenie życia każdego z nas. Dlatego myślimy przede wszystkim o Waszym bezpieczeństwie, a także wolontariuszy, organizatorów, kibiców oraz gości. Sytuacja epidemiologiczna jest bardzo dynamiczna i niestety ciągle się rozwija. Nikt nie wie kiedy i jak się skończy, dlatego podjęliśmy, taką bardzo trudną dla nas decyzję.

Jak zapewne wiecie lub się domyślacie w organizację Festiwalu Biegowego w 2020 roku wiele osób włożyło setki godzin pracy. Zostały zaprojektowane i zakupione już gadżety, koszulki, pamiątki, medale czy inne przedmioty lub usługi związane z tegoroczną edycją. Jest nam niezmiernie przykro, że nie będziemy mogli się spotkać i razem celebrować święto sportu.

Teraz kwestie organizacyjne. Chcąc rozwiązać sytuację zapisów i poniesionych przez Was kosztów przepisujemy automatycznie każdego z Was na przyszłoroczną edycję Festiwalu Biegowego ULTRA WAY, czyli w 2021 roku. Rozumiemy jednak, że nie każdy może mieć na to ochotę lub nie każdy może mieć czas się z nami spotkać za rok. Dlatego proponujemy kilka dodatkowych rozwiązań. Każdy kto będzie chciał przepisać pakiet startowy na osobę trzecią będzie mógł tego dokonać nieodpłatnie. Pomimo różnic w opłatach startowych. Ponadto będzie możliwość przepisania pakietu na dowolny bieg (nie dłuższy niż bieg na który jesteście zapisani obecnie) podczas zimowej edycji Festiwalu Biegowego ULTRA WAY w połowie stycznia w Wejherowie. Więcej szczegółów na temat nowych zawodów oraz  dystansów, terminu i tras podamy w ciągu kilku miesięcy.

Wszyscy, którzy zamówili i zapłacili za koszulki podczas zapisów proszeni są o kontakt mailowy pod adres kontakt@ultra-way.pl  i podanie Waszego adresu do wysyłki koszulek lub możliwości ich przekazania. Ze względu na spore koszty wysyłki prosimy w miar możliwości o podawanie wspólnych adresów dla znajomych, grup biegowych, czy rodzin.

Ponadto zaznaczamy, że wszystkie środki jakie przekazaliście na Fundację Hospicyjną ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku zostaną przekazany przed terminem zawodów.

Życzymy Wam zdrowia i spokojnej głowy, abyście mogli trenować i rozwijać się biegowo.

 

Do zobaczenia za rok.

 

Festiwal Biegowy

ULTRA WAY

Koszulka

wizualizacja

                     Rozmiarówka damska                                                    Rozmiarówka męska (unisex)

Views: 9624

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ