3. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 10 KM Jaworzno edycja 2019
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kozieł Łukasz Mysłowice Bieg Główny 10km ING free participation
2 Wiercioch Łukasz Olkusz Bieg Główny 10km free participation
3 Budka Agata Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno free participation
4 Tkocz Piotr Jejkowice Bieg Główny 10km Petarda Team free participation
5 Górniak Adam Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec free participation
6 Myszka Piotr Rybnik Bieg Główny 10km Petarda Team free participation
7 Wasiuta Sebastian Rybnik Bieg Główny 10km Petarda Team free participation
8 Tkocz Irena Jejkowice Bieg Główny 10km Petarda Team free participation
9 Krawczykiewicz Marcin Chrzanów Bieg Główny 10km free participation
10 Majka Marzena Jaworzno Bieg Główny 10km free participation
11 Kuczminska-Ciągwa Ela Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno free participation
12 Myszka Krzysztof Rybnik Bieg Główny 10km Petarda Team free participation
13 Knap Damian Czeladź Bieg Główny 10km free participation
14 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Lecymy Durś free participation
15 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 10km free participation
16 Bałdys Mateusz Sosnowiec Bieg Główny 10km free participation
17 Osika Damian Sosnowiec Bieg Główny 10km free participation
18 Rębisz Paweł jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno free participation
19 Piętak Jacek Jaworzno Bieg Główny 10km PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy / OSP Os.Stałe free participation
20 Wach Anna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Zabiegani free participation
21 Roczkalski Mirosław Jaworzno Bieg Główny 10km free participation
22 Szozda Teresa Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno free participation
23 Warzecha Julia Jaworzno Bieg Główny 10km free participation
24 Drabiński Jacek Jaworzno Bieg Główny 10km free participation
25 Sobota Mariusz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKIS Jaworzno free participation
26 Majka Tomasz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno free participation
27 Paprocki Wiesław jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno free participation
28 Cieżak Magdalena Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno free participation
29 Marcinowska Marta Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno free participation
30 Bitner-Ryszka Natalia Żory Bieg Główny 10km free participation
31 Czopek Agnieszka Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno free participation
32 Cierpioł Andrzej Jaworzno Bieg Główny 10km free participation
33 Marcinkowski Bartosz Jaworzno Bieg Główny 10km Sacky Run Team free participation
34 Dawczyńska Wioletta Tychy Bieg Główny 10km free participation
35 Ogonek Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 10km Zabiegani free participation
36 Plich Andrzej Mysłowice Bieg Główny 10km free participation
37 Staroń Jakub Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Lokomotiw Moskwa free participation
38 Wojtasiński Dawid Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Lokomotiw Moskwa free participation
39 gorus anna zabrze Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze free participation
40 Ziaja Sebastian Bukowno Bieg Główny 10km Parówkowi Skrytożercy free participation
41 Rykalski Damian Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno free participation
42 Niwińska Natalia Zabrze Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze free participation
43 Matusiak Janusz Jaworzno Bieg Główny 10km free participation
44 Toman Przemysław Jaworzno Bieg Główny 10km free participation
45 Doman Radosław Katowice Bieg Główny 10km free participation
46 Pająk Marek Siemianowice Śl. Bieg Główny 10km free participation
47 Szwarcer Artur Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km free participation
48 Kur Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km free participation
49 Nowicka Katarzyna jaworzno Bieg Główny 10km free participation
50 Nowak Piotr Pyskowice Bieg Główny 10km free participation
51 Bieniek Adam Zabrze Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze free participation
52 Fułek Ewelina Jaworzno Bieg Główny 10km Róża Wiatrów / Azymut Team free participation
53 Leyko Konrad Jaworzno Bieg Główny 10km Róża Wiatrów / Azymut Team free participation
54 Hadzik Rafał Gliwice Bieg Główny 10km free participation
55 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze free participation
56 Żyrek Agnieszka Zabrze Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze free participation
57 Dorobek Agata Zabrze Bieg Główny 10km free participation
58 Litwinczuk Gabriel Klucze Bieg Główny 10km OLKUSZBIEGA.PL free participation
59 Litwinczuk Aneta Klucze Bieg Główny 10km OLKUSZBIEGA.PL free participation
60 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC Bieg Główny 10km Mysłowicki klub biegacza No I free participation
61 Stawowski Łukasz Katowice Bieg Główny 10km free participation
62 Malicka Małgorzata Tychy Bieg Główny 10km TAURON TEAM free participation
63 Domagała Piotr Jaroszowiec Bieg Główny 10km TSUNAMI TEAM free participation
64 Kasprzyk-Domagała Kamila Bukowno Bieg Główny 10km free participation
65 Błaszczyk Jan Sosnowiec Bieg Główny 10km free participation
66 Tendaj Paweł Jaworzno Bieg Główny 10km free participation
67 Nowakowski Wojciech Zabrze Bieg Główny 10km Amator free participation
68 Olejnik Adam Nysa Bieg Główny 10km free participation
69 Kopeć Artur Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno free participation
70 Błaszczyk Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km free participation
71 KICKA GRZEGORZ Wola Filipowska Bieg Główny 10km KRZESZOWICE BIEGAJĄ free participation
72 Mazur Michał Chrzanów Bieg Główny 10km free participation
73 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km free participation
74 Wyzner Zbigniew Myslowice Bieg Główny 10km free participation
75 Dziurzyński Adrian Bukowno Bieg Główny 10km free participation
76 Bernisz Krzysztof Jaworzno Bieg Główny 10km free participation
77 Stromczyński Maciej Zabrze Bieg Główny 10km free participation
78 Kadula Piotr Jaworzno Bieg Główny 10km free participation
79 Welm Eryk Częstochowa Bieg Główny 10km free participation
80 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg Główny 10km Zabiegani Częstochowa free participation
81 Pietrasiak Daniel Sosnowiec Bieg Główny 10km free participation
82 Piątek-Olszewska Klaudia Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km parkrun Katowice free participation
83 Nowak Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km free participation
84 Lucka Judyta Bielsko-Biała Bieg Główny 10km Beskid-Tri free participation
85 Szubielski Tomasz Jaworzno Bieg Główny 10km Saint-Gobain Squad free participation
86 Szymkowski Krzysztof Czestochowa Bieg Główny 10km free participation
87 Kidawa Aleksander Jaworzno Bieg Główny 10km free participation
88 Olszewski Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km parkrun Katowice free participation
89 Zawada Marcin Katowice Bieg Główny 10km ALFA ALFA ALFA free participation
90 Kuć Rafał Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Euvic free participation
91 Wąsowska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 10km free participation
92 Wąsowska Milena Sosnowiec Bieg Główny 10km free participation
93 Barcik Artur Jaworzno Bieg Główny 10km free participation
94 TOMCZYK PIOTR CZESŁAW PIASEK Bieg Główny 10km WILD RUNNERS CLUB free participation
95 Niewdana Anna Katowice Bieg Główny 10km free participation
96 Hojnca Adam Chorzów Bieg Główny 10km parkrun Katowice free participation
97 Opiłek Dorota Katowice Bieg Główny 10km free participation
98 Opiłek Marek Katowice Bieg Główny 10km free participation


Views: 588

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ