Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Błąk Amelia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP 1 Starogard Gdański paid on-line
2 Buczyńska Ewa Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP 4 Starogard Gdański paid on-line
3 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 paid on-line
4 Kołtonowski Wiktor Gniew Chłopcy (11-12 lat) Szkoła Podstawowa nr 1 Gniew paid on-line
5 Gruhlke Jakub Bałdowo Chłopcy (11-12 lat) Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew paid on-line
6 Wodzińska Julia Szpęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) PSP Rywałd paid on-line
7 Szyplewski Maciej Laskowice Chłopcy (11-12 lat) Szkoła Podstawowa w Laskowicach paid on-line
8 Jażdżewska Michalina Lębork Dziewczęta (11-12 lat) paid on-line
9 Kalinowski Aleksander Wielki Bukowiec Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu paid on-line
10 DUDEK Ewa Pruszcz Gdański Dziewczęta (7-8 lat) paid on-line
11 Wilk Nadia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
12 Kottlewski Konrad Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) paid on-line
13 Bielińska Martyna Kaliska Dziewczęta (13-14 lat) ZSP Kaliska
14 Janikowski Mariusz Kaliska Chłopcy (9-10 lat) ZSP Kaliska
15 Prabucka Weronika Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
16 Paulitz Sandra Kaliska Dziewczęta (13-14 lat) ZSP Kaliska
17 Sabiniarz Maria Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
18 Kozickiej Helena Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
19 Czeplina Kornelia Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
20 Dembicka Joanna Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
21 Andrearczyk Blanka Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
22 Engler Weronika Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
23 Rybacka Milena Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
24 Haase Kamila Starogard gdański Dziewczęta (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 2 paid on-line
25 kuhn Agata starogard gdanski Dziewczęta (7-8 lat) paid on-line
26 Stankowska Weronika Starogard Gd Dziewczęta (7-8 lat) Szkola podstawowa nr 4 paid on-line
27 Sokołowski Olek Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 paid on-line
28 Patelczyk Karol Demlin Chłopcy (13-14 lat) Zespół Szkół Publiczych w Godziszewie paid on-line
29 Patelczyk Agata Demlin Dziewczęta (13-14 lat) Zespół Szkół Publicznych w Godziszewie paid on-line
30 Klinkusz Helena Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
31 Klinkusz Filip Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
32 Ćwiklińska AGATA Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 paid on-line
33 ĆWIKLIŃSKA ZOFIA Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 paid on-line
34 Kamrowski Wiktor Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański
35 Jarzyńska Kinga Starogard Gdański Dziewczęta (13-14 lat) paid on-line
36 Iżykowska Weronika Dąbrówka Dziewczęta (13-14 lat) paid on-line
37 Kosecki Julian Dąbrówka Chłopcy (7-8 lat) paid on-line
38 Mokwa Maciej Lubichowo Chłopcy (13-14 lat) paid on-line
39 Hossa Barbara Lubichowo Dziewczęta (13-14 lat) paid on-line
40 Gort Marcin Lubichowo Chłopcy (11-12 lat) paid on-line
41 Stoffa patryk Lubichowo Chłopcy (13-14 lat) paid on-line
42 Stoffa Kacper Lubichowo Chłopcy (11-12 lat) paid on-line
43 GRZONKA MARTA STAROGARD GDAŃSKI Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim paid on-line
44 Mikulski Antonii Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) paid on-line
45 Konefał Oliwia Warszawa Dziewczęta (11-12 lat) paid on-line
46 Ostrowski Adam Lubichowo Chłopcy (11-12 lat) paid on-line
47 Mokwa Michał Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) paid on-line
48 Konefał Paweł Warszawa Chłopcy (9-10 lat) paid on-line
49 Mokwa Monika Lubichowo Dziewczęta (11-12 lat) paid on-line
50 Szarmach Aleksandra Lubichowo Dziewczęta (11-12 lat) paid on-line
51 Laser Daniel Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) paid on-line
52 Mikulska Agata Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) paid on-line
53 Ostrowski konrad Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) paid on-line
54 Hrabski oliwier Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) paid on-line
55 Bielaszewska Agata Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) paid on-line
56 Pręgiel Wojciech Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) paid on-line
57 Stoffa Mikołaj Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) paid on-line
58 Gort Filip Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) paid on-line
59 Kozłowska Dominika Smętowo Dziewczęta (13-14 lat) paid on-line
60 Tocha Wiktor Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
61 Chyła Milena Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 Starogard Gdański paid on-line
62 Wiktorowski Łukasz Malbork Chłopcy (7-8 lat) SP2 Malbork paid on-line
63 Lau Jakub Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) paid on-line
64 Karczyńska Agata Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat)
65 Greca Mateusz Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) PSP 4 Starogard Gdański paid on-line
66 KLUKOWSKI JULIAN KOLINCZ Chłopcy (9-10 lat) paid on-line
67 Tocha Wiktor Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat)
68 Tocha Andrzej Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat)
69 LEWANDOWSKA INES STAROGARD GDAŃSKI Dziewczęta (9-10 lat) PSP 4 Starogard Gdański paid on-line
70 BRUD KACPER STAROGARD GDAŃSKI Chłopcy (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański paid on-line
71 Kozaczuk Roksana Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP nr 3
72 Kurkowski Paweł Kaliska Chłopcy (13-14 lat) ZSP Kaliska
73 Janikowska Nikola Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
74 Gornowicz Maria Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
75 Kulińska Lena Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
76 Walkowska Daria Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
77 Plata Nikola Kaliska Dziewczęta (13-14 lat) ZSP Kaliska
78 Nierzwicka Marika Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
79 Opat Oliwia Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
80 Gliniecka Aleksandra Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
81 Janikowska Oliwia Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
82 Gołuńska Julia Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
83 Smuczynska Kornelia Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
84 Somerfeld Nikola Kaliska Dziewczęta (13-14 lat) ZSP Kaliska
85 Treydowska Nikola Kaliska Dziewczęta (13-14 lat) ZSP Kaliska
86 Wilanowski Adam Kaliska Chłopcy (13-14 lat) ZSP Kaliska
87 Wałaszewska Natalia Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
88 Dembek Amelia Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
89 WĘSIERSKI MIKOŁAJ STAROGARD GDAŃSKI Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
90 Gibas Julian Starogard Gdanski Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 Starogard Gdański paid on-line
91 Dzik Szymon Rychliki Chłopcy (7-8 lat) paid on-line
92 Pladwig Filip Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd paid on-line
93 Spiczka Oskar Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 paid on-line
94 Kurowska Kinga Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 Starogard Gdański paid on-line
95 Szwedowska Aleksandra Starogard gdański Dziewczęta (9-10 lat) paid on-line
96 Kaszubowska Julia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
97 Kaszubowska Nikola Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim paid on-line
98 Buda Mateusz Dąbrówka Chłopcy (9-10 lat) PSP Dąbrówka paid on-line
99 Brud Kacper Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański
100 Igła Paweł Kolincz Chłopcy (9-10 lat) PSP 1 Starogard Gdański paid on-line


Views: 4578

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ