# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szałtanowicz Ryszard Ruda Śląska Bieg Dzika 5 km free participation
2 Kuczynski Paweł Suwałki Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM free participation
3 KASIŃSKA DANUTA GIŻYCKO Bieg Dzika 5 km free participation
4 TRUCHAN RAFAŁ SUWAŁKI Bieg Jelenia 10 km PORTA ACTIVE TEAM free participation
5 Topolski Artur Suwałki Bieg Jelenia 10 km PORTA ACTIVE TEAM free participation
6 Blajer Michał SĄTOPY-SAMULEWO Bieg Dzika 5 km 15 GBZ free participation
7 Maciejewski Krzysztof Ełk Bieg Jelenia 10 km Super Drużyna Ełk free participation
8 Różański Krystian Ełk Bieg Dzika 5 km Team Kopeć free participation
9 duchnowski łukasz ełk Bieg Jelenia 10 km 15Giżycka Brygada Zmechanizowana free participation
10 Bielak Roman Mikołajki Bieg Jelenia 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana free participation
11 Bujnowski Adrian Giżycko Bieg Dzika 5 km Lotnicza Akademia Wojskowa free participation
12 Płaczek Mirosław Giżycko Bieg Dzika 5 km free participation
13 Chmielewska-Boruch Milena Mrągowo Bieg Jelenia 10 km free participation
14 Wejkuć Dawid Mrągowo Bieg Jelenia 10 km Klub Biegacza Mrągowo free participation
15 Grądzki Wojciech Giżycko Bieg Dzika 5 km free participation
16 Płaczek Kacper Giżycko Bieg Dzika 5 km free participation
17 Płaczek Antoni Giżycko Bieg Dzika 5 km free participation
18 Płaczek Dorota Giżycko Bieg Dzika 5 km BBL Giżycko free participation
19 Płaczek Artur Giżycko Bieg Dzika 5 km BBL Giżycko free participation
20 Nowakowska Agnieszka Gizycko Bieg Dzika 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana free participation
21 Szajkowska Urszula KĘTRZYN Bieg Zająca 0,5 km Drużyna ML free participation
22 Jagiełło Paweł Giżycko Bieg Jelenia 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana free participation
23 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking 5 km Maratonka free participation
24 Iwaszko Urszula Wydminy Bieg Jelenia 10 km 15 Giżycka brygada zmechanizowana free participation
25 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Bieg Jelenia 10 km BBL Giżycko free participation
26 Śliwowska Bogusława Kolno Bieg Jelenia 10 km 18 pułk rozpoznawczy free participation
27 Soliwoda Jacek Kętrzyn Bieg Jelenia 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana free participation
28 Czerep Piotr Giżycko Bieg Jelenia 10 km BBL Giżycko free participation
29 Ślubecki Oskar Kętrzyn Bieg Zająca 0,5 km SP nr 5 w Kętrzynie free participation
30 ŚLUBECKI TOMASZ KĘTRZYN Bieg Dzika 5 km free participation
31 Chełkowski Rafał Giżycko Bieg Jelenia 10 km BBL Giżycko free participation
32 Sojko Robert Giżycko Bieg Dzika 5 km free participation
33 Sojko Iwona Giżycko Bieg Dzika 5 km free participation
34 Kozak Monika Giżycko Bieg Dzika 5 km BBL WYDMINY free participation
35 Niedźwiecki Tomasz Giżycko Bieg Jelenia 10 km GAVRA GIŻYCKO free participation
36 Bałdyga Paweł Pisz Bieg Dzika 5 km free participation
37 Sznajder Beata Pisz Bieg Dzika 5 km free participation
38 Jegliński Kamil Olecko Bieg Dzika 5 km free participation
39 SAWICKI Arkadiusz Giżycko Bieg Dzika 5 km 15 Brygada Zmechanizowana free participation
40 Ćwikowska Małgorzata Olecko Bieg Dzika 5 km free participation
41 Ćwikowski Artur Olecko Bieg Dzika 5 km free participation
42 Zdanowska Natalia Giżycko Bieg Dzika 5 km free participation
43 Gibner Paulina Giżycko Bieg Dzika 5 km 15 Giżycka brygada zmechanizowana free participation
44 Siergiej Zbigniew Odoje Bieg Jelenia 10 km free participation
45 Siergiej Elzbieta Odoje Bieg Jelenia 10 km free participation
46 Jelińska Julia Orzysz Bieg Zająca 0,5 km Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Orzyszu Klub tekwondo Wikingowie free participation
47 Janczewska Aneta Orzysz Bieg Dzika 5 km 15 Giżycka brygada zmechanizowana free participation
48 Olejniczak Jolanta Giżycko Bieg Dzika 5 km free participation
49 Norkowska-Paszkowska Izabela Giżycko Bieg Dzika 5 km free participation
50 Hetman Wojciech Giżycko Bieg Jelenia 10 km 15 Brygada Zmechanizowana free participation
51 Szulc-Wittbrodt Beata Ruciane-Nida Bieg Dzika 5 km free participation
52 Wittbrodt Krzysztof Ruciane-Nida Bieg Dzika 5 km OSP KRUTYŃ free participation
53 Sowa Kamil Olecko Bieg Dzika 5 km free participation
54 jezierski adam kwidzyn Nordic Walking 5 km dwa kije bez nart free participation
55 jezierska jolanta kwidzyn Nordic Walking 5 km dwa kije bez nart free participation
56 Kawska Paulina Spytkowo Bieg Dzika 5 km free participation


Views: 747

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ