# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gawlik Kacper | Mosty | 1000m 10-12 lat | sp,Mosty | ||
2 | Gawlik Jakub | Mosty | 1000m 10-12 lat | sp,Mosty | ||
3 | Hebel Dominika | Rumia | 500m 7-9 lat | |||
4 | Kolasa Alex | Reda | 1000m 10-12 lat | |||
5 | Marat Agnieszka | Gdynia | 500m 7-9 lat | SP 31 Gdynia | ||
6 | Klebba Laura | Władysławowo | 1000m 10-12 lat | |||
7 | Oberzig Jakub | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
8 | Plata Ola | Gdynia | 500m 7-9 lat | Sp nr 18 Gdynia | ||
9 | Plata Michał | Gdynia | 1000m 10-12 lat | Sp nr 18 Gdynia | ||
10 | Falkowska Emilia | Straszyn | 1500m 13-16 lat | |||
11 | Urbaniak Sara | rekowo | 1000m 10-12 lat | Prywatna Szkoła w Redzie | ||
12 | Kłudziak Daria | Gdynia | 1000m 10-12 lat | sp 39 Gdynia | ||
13 | Puchalska Joanna | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
14 | Turek Magdalena | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
15 | Zielińska Iga | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
16 | Pienczke Patrycja | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
17 | Potrykus Kamila | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
18 | Kazior Maciej | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
19 | Kopicki Szymon | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
20 | Dobbermann Sebastian | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
21 | Brzezicki Maciej | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
22 | Hausler Mateusz | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
23 | Kamiński Dawid | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
24 | Wożyński Damian | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
25 | Mateusz Król | Rumia | 1500m 13-16 lat | Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka | ||
26 | Bareła Jakub | Rumia | 1000m 10-12 lat | Szkoła Amerykańska Gdynia | ||
27 | Komorowska Alicja | Rumia | 1000m 10-12 lat | Szkoła podstawowa nr10 | ||
28 | Górska Małgorzata | Wejherowo | 1000m 10-12 lat | Szkoła podstawowa nr 6 w Wejherowie | ||
29 | Winiarska Amelia | Gdynia | 500m 7-9 lat | sp. nr 16 w gdyni | ||
30 | Melzer Ania | Rumia | 1000m 10-12 lat | UKS SIÓDEMKA RUMIA | ||
31 | Solarczyk Kacper | Gdynia | 500m 7-9 lat | sp 16 Gdynia | ||
32 | Lisakowski Oskar | WŁADYSŁAWOWO | 500m 7-9 lat | |||
33 | Stepinska Kornelia | Reda | 1000m 10-12 lat | SP 4 Reda | ||
34 | Rychter Olaf | Bojano | 1500m 13-16 lat | Zespół Szkół w Bojanie | ||
35 | Rychter Andżelika | Bojano | 1000m 10-12 lat | Zespół Szkół w Bojanie | ||
36 | Mroczek Liwia | Warszawa | 500m 7-9 lat | Sp nr 312 Warszawa | ||
37 | Biedrawa Konrad | Rumia | 1500m 13-16 lat | TRI TEAM RUMIA | ||
38 | Biedrawa Piotr | Rumia | 500m 7-9 lat | SP nr 6 Rumia | ||
39 | Bolda Nikodem | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
40 | Filbrandt Maciej | Gdańsk | 1000m 10-12 lat | SP nr 92 Gdańsk | ||
41 | Filbrandt Artur | Gdańsk | 500m 7-9 lat | SP nr 92 Gdańsk | ||
42 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | 1500m 13-16 lat | LKS Zorza Gdynia | ||
43 | Molin Jakub | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
44 | Miłosz Daria | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
45 | Dettlaff Wiktoria | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
46 | Szomborg Wiktoria | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
47 | Wołoszyk Agata | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
48 | Wichert Sara | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
49 | Styn Wiktoria | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
50 | Piper Klaudia | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
51 | Necel Klaudia | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
52 | Minga Klaudia | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
53 | Kornak Aleksandra | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
54 | Jeka Klaudia | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
55 | Haraj Zuzanna | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
56 | Girek Karolina | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
57 | Fietz Wiktoria | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
58 | Deling Oliwia | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
59 | Bolda Oliwia | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
60 | Czyż Igor | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | TRI-SEA.PL ODDECH.PL | ||
61 | Dąbrowska Marietta | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
62 | Dąbrowski Marcin | WŁADYSŁAWOWO | 500m 7-9 lat | |||
63 | Chmielewska Kinga | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
64 | Tartanus Nina | WŁADYSŁAWOWO | 500m 7-9 lat | |||
65 | Necel Maja | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
66 | Necel Izabela | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
67 | Zasada Szymon | WŁADYSŁAWOWO | 500m 7-9 lat | |||
68 | Zasada Lilianna | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
69 | Ciskowska Lilianna | WŁADYSŁAWOWO | 500m 7-9 lat | |||
70 | Ciskowska Milena | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
71 | Twarogowska Agata | WŁADYSŁAWOWO | 500m 7-9 lat | |||
72 | Andryskowska Katarzyna | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
73 | Lisakowski Adrian | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
74 | Czajka Marta | WŁADYSŁAWOWO | 500m 7-9 lat | |||
75 | Żebrowska Matylda | WŁADYSŁAWOWO | 500m 7-9 lat | |||
76 | Foltyński Wiktor | WŁADYSŁAWOWO | 500m 7-9 lat | |||
77 | Hincka Klaudia | WŁADYSŁAWOWO | 1500m 13-16 lat | |||
78 | Bartosik Sandra | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
79 | Oberzig Olimpia | WŁADYSŁAWOWO | 500m 7-9 lat | |||
80 | Oberzig Milena | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
81 | Markiewicz Jarosław | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | TRI-SEA.PL | ||
82 | Czyż Tymoteusz | WŁADYSŁAWOWO | 1000m 10-12 lat | |||
83 | Markiewicz Karol | WŁADYSŁAWOWO | 500m 7-9 lat | TRI-SEA.PL | ||
84 | Kreft Wiktoria | Robakowo | 500m 7-9 lat | |||
85 | Kreft Zuzanna | Robakowo | 500m 7-9 lat | |||
86 | HENNIG KONRAD | WEJHEROWO | 500m 7-9 lat | SZKOŁA SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANEK | ||
87 | HENNIG WIKTORIA | WEJHEROWO | 1000m 10-12 lat | SZKOŁA SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANEK | ||
88 | MODZELEWSKI MACIEJ | ORLE | 500m 7-9 lat | |||
89 | Szymborska Marika | Gdańsk | 500m 7-9 lat | Tri Freak | ||
90 | Szymborska Małgorzata | Gdańsk | 1000m 10-12 lat | Tri Freak | ||
91 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | 500m 7-9 lat | ETOF | ||
92 | KONARZEWSKA Julia | Rumia | 1000m 10-12 lat | Rumia biega | ||
93 | Konarzewski Krzysztof | Rumia | 1500m 13-16 lat | Rumski Klub Sportowy | ||
94 | Konarzewski Adam | Rumia | 500m 7-9 lat | Rumia biega | ||
95 | Teska Patrycja | Gdynia | 500m 7-9 lat | SGA GDYNIA/Sz.P. 34 | ||
96 | Marat Grzegorz | Gdynia | 1000m 10-12 lat | SP 31 Gdynia UKS Cisowa | ||
97 | Pakulski Milosz | gdynia | 500m 7-9 lat | |||
98 | Kowalczyk Julia | Lębork | 500m 7-9 lat | SP nr 8 Lębork | ||
99 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | 500m 7-9 lat | |||
100 | Kołakowska Nadia | Reda | 1000m 10-12 lat | Tri-Team Rumia |
Views: 13134