Manhattan Run III
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Urbaniak Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 paid on-line
2 Kuźma Mateusz KOWALE start 20:00 - 20:30 paid on-line
3 Lejk Weronika Migi start 19:00 - 19:30 Mat x Mała paid on-line
4 Górski Mateusz Lębork start 19:00 - 19:30 Mat x Mała paid on-line
5 Dragan Karol Gdynia start 19:00 - 19:30 paid on-line
6 Sułek Patrycja Rumia start 19:00 - 19:30 29.00 PLN
7 Mikołajczyk Anna Rotmanka start 19:30 - 20:00 paid on-line
8 Lipińska Dominika Gdańsk start 19:00 - 19:30 paid on-line
9 Bieganska Sandra Gdansk start 19:30 - 20:00 29.00 PLN
10 Pereira Fonteles Gustavo Gdańsk start 19:00 - 19:30 paid on-line
11 Prokopowicz Marta Gdańsk start 19:00 - 19:30 paid on-line
12 Kopicka Eliza Gdańsk start 19:00 - 19:30 29.00 PLN
13 Łęcki Krzysztof Żyrardów start 20:30 - 21:00 K(r)opka Team paid on-line
14 Toboła Michał Gdańsk start 19:00 - 19:30 Szybki Skład paid on-line
15 Filip Krzysztof Dębogórze start 19:00 - 19:30 paid on-line
16 Sulek Karolina Rumia start 19:00 - 19:30 paid on-line
17 Shtonda Viktoriia Gdańsk start 19:00 - 19:30 paid on-line
18 Rudek Małgorzata Rumia start 19:00 - 19:30 29.00 PLN
19 Toporek Aleksandra Gdynia start 19:00 - 19:30 Elite Team 29.00 PLN
20 Czarnecka Anita Gdańsk start 19:00 - 19:30 WóDziki paid on-line
21 Kubjatko Michal Chropyne start 19:00 - 19:30 Otchłań Hadesu paid on-line
22 Chmielewska Karolina Gdynia start 19:00 - 19:30 Robaczki z nad sadzawki 29.00 PLN
23 Markowska Ewa Gdańsk start 19:00 - 19:30 Robaczki z nad sadzawki paid on-line
24 Biegański Bogumił Gdynia start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot AdventureTeam 29.00 PLN
25 Grubba Krzysztof Wejherowo start 19:00 - 19:30 paid on-line
26 Jędrzejczak Maciej Gdynia start 19:30 - 20:00 paid on-line
27 Bartsch Aleksandra Gdynia start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
28 Dubas Bartosz Poznań start 19:00 - 19:30 Otchłań Hadesu paid on-line
29 Matysiak Ewa Gdańsk start 19:00 - 19:30 SRS Szansa-Start Gdańsk 29.00 PLN
30 Hoppe Katarzyna Sominy start 19:00 - 19:30 29.00 PLN
31 Wasilewski Marcin Gdynia start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
32 Butowska Katarzyna Starogard Gdański start 19:00 - 19:30 paid on-line
33 Mach Dawid Wejherowo start 19:00 - 19:30 One Person Team paid on-line


Views: 505

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ