# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nosek Łukasz | Łańcut | Polska | Marsz NW na 10 km | ||
2 | Rejman-Dziok Ewa | Kraczkowa | Polska | Marsz NW na 5 km | ||
3 | Dzierżak Edward | Cierpisz | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | Fart Cierpisz | |
4 | Brożbar Wioletta | Gać | Polska | Marsz NW na 5 km - do lat 18 | ULKS "Sokoły" | |
5 | Wyczarska Amelia | Gać | Polska | Marsz NW na 5 km - do lat 18 | ULKS "Sokoły" | |
6 | Kądziołka Julia | Gać | Polska | Marsz NW na 5 km - do lat 18 | ULKS "Sokoły" | |
7 | Balawejder Nikola | Gać | Polska | Marsz NW na 5 km - do lat 18 | ULKS "Sokoły" | |
8 | Blajer Maciej | Rzeszów | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | ||
9 | Blajer Elżbieta | Rzeszów | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | ||
10 | KRAWCZYK Jakub | IWONICZ | Polska | Marsz NW na 10 km | ||
11 | Kowalczyk Mateusz | Studzian | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa | |
12 | Busz Jacek | Rzeszów | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | OSTR | |
13 | Lew Beata | Cierpisz | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | Fart Cierpisz | |
14 | Lubera Teresa | Kolbuszowa | Polska | Niepełnosprawny - Marsz NW na 5 km | Kolbuszowski Klub NW | |
15 | Trętowicz Aleksandra | Kolbuszowa | Polska | Marsz NW na 5 km | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |
16 | Trętowicz Beata | Kolbuszowa | Polska | Marsz NW na 10 km | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |
17 | Piątek Robert | Ostrów | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | ||
18 | Bar Weronika | Gać | Polska | Marsz NW na 5 km - do lat 18 | ULKS "Sokoły" | |
19 | Rak Maciej | Gać | Polska | Marsz NW na 5 km - do lat 18 | ULKS "Sokoły" | |
20 | Tonia Jakub | Gać | Polska | Marsz NW na 5 km - do lat 18 | ULKS "Sokoły" | |
21 | Świst Stanisław | Wyręby | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | ||
22 | Lasocińska Ewa | Leżajsk | Polska | Marsz NW na 5 km | ||
23 | KuźmaLasocińska Ewa | Leżajsk | Polska | Marsz NW na 5 km | Klub NW | |
24 | Wiglusz Krzysztof | Gać | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | Wycieczki Biegowe Gać i okolice | |
25 | Kruk Zbigniew | Gać | Polska | Marsz NW na 5 km | Wydry Galicja | |
26 | Mazur Sławek | Rzeszów | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | Cyklopedia.cc | |
27 | Musialik Magdalena | Rzeszów | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | |
28 | Wiater Jerzy | Hermanowa | Polska | Marsz NW na 10 km | Wybiegamy w przyszłość | |
29 | Słowik JAN | Hermanowa | Polska | Marsz NW na 10 km | Wybiegamy w przyszłość | |
30 | Probachta Beata | Kraczkowa | Polska | Marsz NW na 5 km | ||
31 | Hawro Renata | Handzlówka | Polska | Marsz NW na 5 km | Handzlowskie włóczykije | |
32 | Sprengel Magda | Borkowo | Polska | Marsz NW na 5 km | ||
33 | Kuźniar Anna | Wysoka | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | ||
34 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | Marsz NW na 10 km | TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI | |
35 | Gwizdak Marcin | Markowa | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | ||
36 | Wojtak Mariusz | Wólka Tanewska | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | Planeta Nisko | |
37 | Międlar Aleksander | Sonina | Polska | Marsz NW na 10 km | ||
38 | Oleś-Ferfecka Edyta | Ropczyce | Polska | Marsz NW na 10 km | KKNW Kolbuszowa | |
39 | Balawender Jadwiga | Handzlówka | Polska | Marsz NW na 5 km | ||
40 | Kuźniar Aneta | Wysoka | Polska | Marsz NW na 5 km | OK Głuchów | |
41 | Pasierb Marek | Rzeszów | Polska | Marsz NW na 5 km | ||
42 | Walat Adrian | Rzeszów | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp | |
43 | Mieńkowska - Witczuk Agnieszka | Rzeszów | Polska | Marsz NW na 5 km | ||
44 | Witczuk Mateusz | Rzeszów | Polska | Marsz NW na 5 km | ||
45 | Rajzer Elżbieta | Albigowa | Polska | Marsz NW na 5 km | Handzlowskie włóczykije | |
46 | Spirała Janusz Spirała | Rzeszów | Polska | Marsz NW na 5 km | Rzeszowski Klub Sopelek | |
47 | Sołtysiak Krystyna Sołtysiak | Jawornik | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | Spartan Training Group Rzeszów | |
48 | Hadam Ewa Hadam | Dynów | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | Spartan Training Group Rzeszów | |
49 | Cwynar Marcin | Handzlówka | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | ||
50 | Cwynar Iwona | Handzlówka | Polska | Marsz NW na 5 km | Handzlowskie włóczykije | |
51 | Filipinski Bartosz | Łańcut | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | ||
52 | Liwocz Dominik | Rzeszów | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | ||
53 | Kluz Anna | Handzlówka | Polska | Marsz NW na 5 km | ||
54 | Kisała Stanisława | Handzlówka | Polska | Marsz NW na 5 km | Handzlowskie włóczykije | |
55 | Kordowska Bogusława | Kraków | Polska | Marsz NW na 5 km | Lux Torpeda Małopolska | |
56 | Kordowski Piotr | Kraków | Polska | Marsz NW na 10 km | Lux Torpeda Małopolska | |
57 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Polska | Marsz NW na 10 km | Marsz Po Zdrowie/NWPL | |
58 | Kacprzak Sławek | Justynów | Polska | Marsz NW na 10 km | NWPL/ LZS Justynow | |
59 | Te Andrzej | Tarnobrzeg | Polska | Marsz NW na 5 km | Face Nordic Walking Team / UKS Siedleszczany Nordic Walking | |
60 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Polska | Marsz NW na 10 km | NWPL/Luki Team Siedlce | |
61 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Polska | Niepełnosprawny - Marsz NW na 5 km | Tarnogórskie Łazęgi | |
62 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | Marsz NW na 10 km | NWPL/NW Bełchatów | |
63 | Szymska Małgorzata | Szczecin | Polska | Marsz NW na 5 km | NWPL/Szczecin | |
64 | Skurnica Marcin | Bełchatów | Polska | Marsz NW na 5 km | NWPL/NW Bełchatów | |
65 | Szpunar Mariusz | Sonina | Polska | Marsz NW na 5 km | ||
66 | Buczyńska Agnieszka | Świerzowa Polska | Polska | Marsz NW na 10 km | ||
67 | Motyl ANNA | Belchatow | Polska | Marsz NW na 5 km | NWPL/NW Bełchatów | |
68 | Lenar Barbara | Handzlówka | Polska | Marsz NW na 5 km | Handzlowskie włóczykije | |
69 | Czarnota Andrzej | Handzlówka | Polska | Marsz NW na 5 km | Handzlowskie włóczykije | |
70 | Socha Bogusław Socha | Jarosław | Polska | Bieg Przełajowy na 10 km | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | |
71 | Konik Katarzyna | Usyrzyki Dolne | Polska | Marsz NW na 10 km | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | |
72 | jezierski adam | kwidzyn | Polska | Marsz NW na 5 km | dwa kije bez nart | |
73 | jezierska jolanta | kwidzyn | Polska | Marsz NW na 5 km | dwa kije bez nart | |
74 | Kisała Agnieszka | Handzlówka | Polska | Marsz NW na 5 km | Handzlowskie włóczykije | |
75 | Kisała Marcin | Handzlówka | Polska | Marsz NW na 5 km | Handzlowskie włóczykije |
Views: 16157