Mały Bieg Niepodległości
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Sawicki Hubert Dzierzgoń Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP Bruk 15.00 PLN
2 Sawicka Oliwia Dzierzgoń Start biegu dzieci 3-4 lata 100m 15.00 PLN
3 Bartyś Fabian Powodowo Start biegu dzieci 0-2 lat 50m 15.00 PLN
4 Jędrzejak Alan Powodowo Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP Rychliki 15.00 PLN
5 Haryńska Weronika Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg paid on-line
6 Zapolski Antoni Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m SP 15 Elbląg paid on-line
7 Zapolski Maksymilian Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole Balonik SP 15 Elbląg paid on-line
8 Grochowska Wiktoria Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 18 Elbląg paid on-line
9 Banach Maja Nowe Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP Nowe paid on-line
10 Banach Martyna Nowe Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP Nowe paid on-line
11 WAŚNIEWSKI ŁUKASZ ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
12 Woźniakowski Szymon Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 17 Elbląg paid on-line
13 Pięta Agata Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 6 Elbląg paid on-line
14 Pięta Jagoda Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Regent paid on-line
15 Małkowski Paweł ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 6 paid on-line
16 Parczyk Antoni Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole nr 14 Elbląg paid on-line
17 Korzeniewski Łukasz Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m paid on-line
18 Gajewska Maria Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m 15.00 PLN
19 Perucki Filip Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m MKS Truso Elbląg paid on-line
20 Wielesik Hanna Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 19 Elblag paid on-line
21 Wiśniewska Maja Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Szkoła Podstawowa Nr 21 paid on-line
22 Wiśniewska Maja Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 11 Elbląg paid on-line
23 Wiśniewska Pola Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg paid on-line
24 Strawińska Michalina Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m Przedszkole nr 23 Elblag paid on-line
25 Strawińska Wiktoria Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
26 Stankiewicz Mikołaj Gronowo Górne Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 21 / Olimpia Elbląg paid on-line
27 Maciejczyk Kamil Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 1 Elbląg paid on-line
28 Maciejczyk Julia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 1 Elbląg paid on-line
29 Broczkowski Antoni Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp 21 paid on-line
30 Broczkowski Lucjan Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp 21 paid on-line
31 SULA ADAM ELBLĄG Start biegu dzieci 3-4 lata 100m DYDZIO & PULTYNKI paid on-line
32 Łotocki Stanisław Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m paid on-line
33 Lic Tymoteusz Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp4, Tomita Elbląg 15.00 PLN
34 Szulc Amelia Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m American Home paid on-line
35 Becmer Krzysztof Brodnica Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m paid on-line
36 Becmer Monika Brodnica Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
37 Becmer Mateusz Brodnica Start biegu dzieci 5-6 lat 200m paid on-line
38 Jabłonka Mikołaj Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp 19 paid on-line
39 Jabłonka Wojciech Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 4 paid on-line
40 Tkaczuk Zuzanna Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 13 Elbląg paid on-line
41 Tkaczuk Michał Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m MMKS Concordia Elbląg paid on-line
42 Barański Stanisław Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m 15.00 PLN
43 TROCKA Aleksandra ELBLĄG Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 12 Elbląg, Judo Olimpia Elbląg paid on-line
44 TROCKI Szymon ELBLĄG Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Judo Olimpia Elbląg, przedszkole nr 15 paid on-line
45 Ignaciuk Wiktoria Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Niepubliczne przedszkole Bratek paid on-line
46 Papiernik Laura Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m 15.00 PLN
47 Janósz Miłosz Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg paid on-line
48 Janósz Adaś Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m paid on-line
49 Czechrowski Oliwier Elblag Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 31 w Elblągu paid on-line
50 Miłaszewski Piotr Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m paid on-line
51 Byś Aurelia Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 31 paid on-line
52 Miłaszewska Alicja Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m paid on-line
53 Śniecikowski-Orzeł Wiktor Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
54 Giżka- Orzeł Mikołaj Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m paid on-line
55 Bałdyga Kornelia Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 18 Elbląg paid on-line
56 Król Lena Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m 15.00 PLN
57 Tonga Maksymilian Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 18 Elbląg paid on-line
58 Demski Daniel Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Olimpia Judo Elbląg paid on-line
59 Bielan Kacper Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole nr 31 w Elblągu paid on-line
60 Szabat Mateusz Braniewo Start biegu dzieci 9-10 lat 300m paid on-line
61 Sarna LEA elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 15 paid on-line
62 Zieliński Kacper Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m paid on-line
63 Bogdanowicz Martin Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 31 paid on-line
64 Sadowska Adrianna Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg paid on-line
65 Sadowska Zuzanna Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 15 Elbląg paid on-line
66 Kozłowski Alan Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
67 Rocka Victoria Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m paid on-line
68 Raszliński Jakub Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Szkoła podstawowa nr 12 paid on-line
69 Makowska Maria Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m paid on-line
70 Januszkiewicz Gniewko Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Szkoła nr 16 paid on-line
71 Lipski Olek Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu paid on-line
72 Wesołowska Łucja Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Sp 21 paid on-line
73 Wesołowska Zuzanna Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Sp 21 paid on-line
74 Ciszek Marta Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła podstawowa nr 12 paid on-line
75 ZĘBALA Marcel ELBLĄG Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP nr 6 paid on-line
76 Kiraga Julia Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym paid on-line
77 Mazurowska-Rucińska ANNA MARIA Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m Żłobek nr4 paid on-line
78 Kraszewska Maja Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m paid on-line
79 Kraszewska Julita Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m paid on-line
80 Cybulski Wojciech Malbork Start biegu dzieci 5-6 lat 200m paid on-line
81 Ratajewski Przemysław Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 17 Elbląg paid on-line
82 Markiewicz Alicja Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m 15.00 PLN
83 Dudzińska Magdalena Gronowo-Górne Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m paid on-line
84 Pawłoski Kacper Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m MKS Truso Elbląg paid on-line
85 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 17 Elbląg paid on-line
86 Guz Marta Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 17 Elbląg 15.00 PLN
87 Żytelewski Matusz Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Szkoła podstawowa nr 12 paid on-line


Views: 558

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ