# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorsz Jakub | elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | sp nr 12 | paid on-line |
2 | Augustyniak Aleks | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
3 | Korba Nadia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 16 Elbląg | paid on-line |
4 | Korba Lena | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 16 Elbląg | paid on-line |
5 | Cybulski Szymon | Malbork | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
6 | Tomaszewska Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 16 | paid on-line |
7 | Szrama Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SSP 3 ELBLĄG | paid on-line |
8 | RYBAK Michał | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 1 Elbląg | paid on-line |
9 | Grycko Jakub | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 15 w Elblagu | paid on-line |
10 | Buła Matylda | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
11 | Żurawski Aleksander | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 4 | paid on-line |
12 | Kamiński Błażej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | paid on-line |
13 | Żydanowicz Nadia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
14 | Borkowski Michał | Olsztyn | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
15 | Kwarciany Tomasz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp19 | paid on-line |
16 | Kwarciana Maria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp19 | paid on-line |
17 | Mrozowicz Wojciech | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła sportowa nr.3 | paid on-line |
18 | Szulc Filip | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła podstawowa nr 15 | paid on-line |
19 | Fiedorowicz Marysia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
20 | Skowrońska Gabrysia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 11 Elbląg | paid on-line |
21 | Strąk Fabian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 15 Elbląg | paid on-line |
22 | Olszewski Feliks | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp19 | paid on-line |
23 | Kutnik Ignacy | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 18 Elbląg | paid on-line |
24 | Pawelec Łucja | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 19 | paid on-line |
25 | Gierwatowska Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 12 Elbląg | paid on-line |
26 | Talaśka Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 15 Elbląg | paid on-line |
27 | Marchlewski Hubert | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP12 | paid on-line |
28 | Szcześniak Bartosz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 4 | paid on-line |
29 | Bąk Maciej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 4 | paid on-line |
30 | Myszk Dawid | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | MMKS Concordia Elbląg | paid on-line |
31 | Różalski Kamil | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP nr 15 Elbląg | paid on-line |
32 | DOROSZKIEWICZ ALEKSANDRA | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
33 | Mazurek Barbara | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Klub Sportowy HART | paid on-line |
34 | Wojtas Nadia | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Klub Sportowy HART | paid on-line |
35 | Frankiewicz Karolina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła podstawowa nr 15 | paid on-line |
36 | CIEPŁUCHA CHANEL | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu | paid on-line |
37 | Masłowski Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła podstawowa nr 15 | paid on-line |
38 | Masłowski Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła podstawowa nr 15 | paid on-line |
39 | Daczkowski Bogumił | Kadyny | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP Tolkmicko | paid on-line |
40 | Magdziarz Antoni | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SSP 3 ELBLĄG | paid on-line |
41 | Kierkla Liwia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid | |
42 | Józefowicz Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SSP 3 ELBLĄG | paid on-line |
43 | Majewska Marcelina | Dzierzgoń | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid |
44 | Rudawska Martyna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa Nr 11 | paid on-line |
45 | Markowicz Marcel | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP1 | paid on-line |
46 | JAKSZEWICZ Oliwia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 19 Elblag | paid on-line |
47 | Wrońska Natalia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 15 Elbląg | paid on-line |
48 | Nowakowska Natalia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 6 | paid on-line |
49 | Jarmal Lena | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
50 | Wiśniewski Natan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
51 | Kocięda Jan | Malbork | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
52 | Wasiak Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 19 | paid on-line |
53 | Sawicka Kinga | Stare Pole | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
54 | Jakubowska Weronika | Nowiny | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła podstawowa nr 2 w Pasłęku | paid on-line |
55 | Ogrodnik Nikodem | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | ETT - Elbląg Triathlon Team | paid on-line |
56 | Barańska Marika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa Nr 11 | paid on-line |
57 | Makulec Mateusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 4 | paid on-line |
58 | Ponieważ Aleksander | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa Nr 11 | paid on-line |
59 | Żuk Maciej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 11 Elbląg | paid on-line |
60 | Żuk Magdalena | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 11 Elbląg | paid on-line |
61 | Wieczorek Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 11 Elbląg | paid on-line |
62 | Stefanowicz Jan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa Nr 21 | paid on-line |
63 | Połajdowicz Antoni | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 15 Elbląg | paid on-line |
64 | Sawicki Mateusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 15 Elbląg | paid on-line |
65 | Waga Borys | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid | |
66 | Kluge Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | MOTYLA JOGA | paid on-line |
67 | Bartnicka Kornelia | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp19 | paid on-line |
68 | Laskowska Antonina | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 12 Elbląg | paid |
69 | Pietryka Alan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
70 | Bartkowski Marcel | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | MMKS Concordia Elbląg | paid on-line |
71 | Wołk Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 25 Elbląg | paid on-line |
72 | Lompert Miłosz | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
73 | Częczek Hanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 11 Elbląg | paid on-line |
74 | Jusiak Nadia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Zespół Państwowych Szkół Muzycznych | paid on-line |
75 | Romaszko Nikodem | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła podstawowa nr 12 | paid on-line |
76 | Brodzik Bartosz | Gronowo Elbląskie | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Gronowo elblaskie | paid on-line |
77 | Daszkiewicz Lena | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 25 Elbląg | paid on-line |
78 | Warkus Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Zespół Państwowych Szkół Muzycznych | paid on-line |
79 | Rusin Franciszek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła podstawowa nr 11 | paid on-line |
80 | Jachimowicz Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 15 Elbląg | paid on-line |
81 | Błażejczyk Jakub | elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP15 | paid on-line |
82 | Jaśniewska Lena | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 16 Elbląg | paid on-line |
83 | Kołecka Dominika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 11 Elbląg | paid on-line |
84 | Gałecka Maria | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
85 | Lewicka Maja | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 19 Elblag | paid on-line |
86 | Pietruczuk Aurora | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Zespół szkół muzycznych | paid on-line |
87 | Bogdański Nikodem | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 21 | paid on-line |
88 | STEPANIUK MICHAŁ | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 12 | paid on-line |
89 | Pawlyta Franciszek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 6 | paid on-line |
90 | STRZELCZYK OLIVIA | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 15 Elbląg | paid on-line |
91 | Bętlewski Tomasz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | MMKS Concordia Elbląg | paid on-line |
92 | Brodziak Igor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SSP 3 ELBLĄG | paid on-line |
93 | Kaczorek Anna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 16 | paid on-line |
94 | Gołębiewski Igor | Wikrowo | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 1 Elbląg | paid on-line |
95 | Chmielecka Matylda | Gronowo Elbląskie | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 21 Elbląg | paid on-line |
96 | Godlewski Aleksander | Janówek | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
97 | Szatewicz Nancy | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line | |
98 | Kuszner Pola | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 12 Elbląg | paid on-line |
99 | Malinowski Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 19 | paid on-line |
100 | DOŁKOWSKI Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | paid on-line |
Views: 27096