Mały Bieg Niepodległości
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Roszkowski Bartosz Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP9/Olimpia Elbląg paid on-line
2 Wiśniewski Natan Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
3 Wróblewska Tola Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 26 paid on-line
4 Wróblewska Maja Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole nr 26 paid on-line
5 Jarząbek Julia Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m Przedszkole nr 26 paid on-line
6 Jarząbek Aleksandra Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 26 paid on-line
7 Machelski Olaf Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 17 Elbląg paid on-line
8 Machelski Aleks Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Sp 6 paid on-line
9 Kończak Radosław Elblag Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 1 Elbląg paid on-line
10 Wasiak Marek Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole Balonik paid on-line
11 Wasiak Amelia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 19 paid on-line
12 Tomkowicz Apolonia Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m paid on-line
13 Tomkowicz Maja Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m paid on-line
14 Penk Adam Gdańsk Start biegu dzieci 0-2 lat 50m www.bornholmrunners.com paid on-line
15 Boguslawski Aleksay Elblag Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SPSK Elblag paid on-line
16 Boguslawski Alexander Elblag Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SPSK Elblag paid on-line
17 Boguslawska Lexssandra Elblag Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SPSK paid on-line
18 Kwapiszewska Basia Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 15 Elbląg paid on-line
19 Kacpura Blanka Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m przedszkole nr.3 paid on-line
20 Ćwiklińska Maja Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 11 Elbląg paid on-line
21 Pernach Krzysztof Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP12 paid on-line
22 Jakubowska Weronika Nowiny Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 2 w Pasłęku paid on-line
23 Jakubowska Agata Nowiny Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła podstawowa nr 2 w Pasłęku paid on-line
24 Brodzik Paulina Gronowo Elbląskie Start biegu dzieci 0-2 lat 50m paid on-line
25 Ogrodnik Nikodem Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m ETT - Elbląg Triathlon Team paid on-line
26 Ziemińska Aleksandra Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m ETT - Elbląg Triathlon Team paid on-line
27 Ziemińska Adrianna Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m ETT - Elbląg Triathlon Team paid on-line
28 Barańska Marika Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa Nr 11 paid on-line
29 Makulec Mateusz Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
30 Ponieważ Zuzanna Elblag Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Ponieważ team paid on-line
31 Ponieważ Amelia Elblag Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Ponieważ team paid on-line
32 Ponieważ Aleksander Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa Nr 11 paid on-line
33 Żuk Maciej Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg paid on-line
34 Żuk Magdalena Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg paid on-line
35 MATUSZAK Aniela Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m paid on-line
36 Wiśniewska Zuzanna Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m paid on-line
37 Wiśniewska Paulina Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkolen nr 23 paid on-line
38 Wieczorek Maja Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m paid on-line
39 Wieczorek Szymon Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg paid on-line
40 Mularski Tymoteusz Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 31 w Elblągu paid on-line
41 Żmijewski Michał Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP25 paid on-line
42 Miaśkiewicz Hubert Elbląg Start biegu dzieci 14-15 lat 600m Szkoła Podstawowa Nr 21 paid on-line
43 Stefanowicz Jan Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa Nr 21 paid on-line
44 Połajdowicz Aniela Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole nr 4 paid on-line
45 Połajdowicz Antoni Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg paid on-line
46 Rybicka Natalia Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole 10 Elbląg paid on-line
47 Sawicki Mateusz Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg paid on-line
48 Sawicka Antonina Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 15 Elbląg paid on-line
49 Waga Borys Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid
50 Jeleniewska Magdalena Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m paid on-line
51 Jeleniewska Julia Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m paid on-line
52 Kluge Amelia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m MOTYLA JOGA paid on-line
53 Kluge Maja Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m MOTYLA JOGA paid on-line
54 Bartnicka Kornelia Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp19 paid on-line
55 Jastrzębska Julia Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 26 paid on-line
56 Falęcki Filip Komorowo Żuławskie Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp19 paid on-line
57 Łanik Michał Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole WIKI Elbląg paid on-line
58 Zommer Magdalena Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m paid on-line
59 Laskowska Antonina Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 12 Elbląg paid
60 Bal Dominika Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 19 Elblag paid
61 Bal Karolina Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 17 Elbląg paid
62 Krzykwa Wiktor Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Szkoła Podstawowa nr 19 paid on-line
63 Barański Aleksander Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m paid on-line
64 Rusinowski Mateusz Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Sp 6 paid on-line
65 Pietryka Alan Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
66 Bartkowski Oliwier ELBLĄG Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 21 Elbląg paid on-line
67 Bartkowski Marcel ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m MMKS Concordia Elbląg paid on-line
68 Grdeń Szymon Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m SP 9 paid on-line
69 Kiejdo Franciszek Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m AP Piekarczyk/ SP 6 Elbląg paid on-line
70 Błaszkiewicz Franciszek Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 24 Elbląg paid on-line
71 Oman Adrian Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr17 paid on-line
72 Wojdyna Maciej Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP6 paid on-line
73 Wojdyna Kamil Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP6 paid on-line
74 Wołk Piotr Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 25 Elbląg paid on-line
75 Wołk Agata Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 25 Elbląg paid on-line
76 Gołaś Natalia Gdynia Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Sportowa nr 7 w Sopocie paid on-line
77 rębisz oliwier Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP12 paid on-line
78 Lompert Miłosz Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
79 Urbanowski Jakub Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m MISIACZKI paid on-line
80 Szewczyk Jan ELBLĄG Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Szkoła Podstawowa nr 19 paid on-line
81 Zaleski Szymon Jegłownik Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 6 Elbląg paid on-line
82 Biedrzycka Remigiusz Elblag Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 16 Elbląg paid on-line
83 Siemaszko Borys Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa nr 1 paid on-line
84 Kruba Michał Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP12 paid on-line
85 Raulin Paweł Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 12 Elbląg paid on-line
86 Paruszewski Jakub Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m paid on-line
87 Mroziński Franciszek Gdańsk Start biegu dzieci 5-6 lat 200m paid on-line
88 Piechniak Kacper Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 11 Elbląg paid on-line
89 Częczek Laura Elblag Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 24 Elbląg paid on-line
90 Częczek Hanna Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg paid on-line
91 Częczek Szymon Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 11 Elbląg paid on-line
92 Krawczyński Fabian Elblag Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole WIKI Elbląg paid on-line
93 Sierżęga Filip Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m paid on-line
94 Junker Ignacy Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m paid on-line
95 Junker Tymoteusz Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m paid on-line
96 Grynis Piotr Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m paid on-line
97 Czerniak Julia Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m MKS Truso Elbląg paid on-line
98 Iłowska Izabela Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 17 Elbląg paid on-line
99 Jusiak Nadia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Zespół Państwowych Szkół Muzycznych paid on-line
100 Dobrowolska Natasza Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m paid on-line


Views: 2988

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ