# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Zapart Tomasz PODKOWA LEŚNA MARATON
2 Dąbkowski Wojciech Solec Kujawski MARATON
3 Stomski Krzysztof Solec Kujawski MARATON Soleccy Biegacze
4 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew MARATON Biegający Tczew
5 siekierski tomasz solec kujawski MARATON PUSZCZALSCY
6 Wojtecki Łukasz Solec Kujawski MARATON Soleccy Biegacze
7 NOWAK ALEKSANDRA SOLEC KUJAWSKI MARATON
8 kaczmarek zofia szczutki MARATON
9 kaczmarek jarek szczutki MARATON
10 Andrzejewski Paweł Dobromierz MARATON Ultra Szaleńcy
11 Pobłocki Jan Gdańsk MARATON Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi
12 Sypniewska Hanna Gdynia MARATON Spartanie Dzieciom/ Golden Team
13 JAKUBIEC KATARZYNA NOWA WIEŚ MARATON POLKRYS TEAM
14 Torłop Przemysław Gdańsk MARATON Grupa Trójmiasto
15 Słodownik Rafał Zielonka MARATON Bydgoszcz Fan Maraton
16 Maciejewski Bogusław Kwidzyn MARATON
17 Witczak Jolanta Lusowo MARATON KB Spartakus Bełchatów
18 Kubiak Rafał Solec Kujawski MARATON TBKM WILK Solec Kujawski
19 JAKUBIEC TOMASZ NOWA WIEŚ MARATON POLKRYS TEAM
20 GRZYBAŁA Andrzej Łomża MARATON KR-B Eko Łomża
21 Polak Krzysztof Olimpin MARATON
22 Grota Artur Solec Kujawski MARATON
23 Gruszczyński Dariusz Bełchatów MARATON KB Spartakus Bełchatów
24 Westphal Magda Bydgoszcz MARATON
25 Karczewski Sławomir Bydgoszcz MARATON
26 Rudnicki Michał Nowa Wieś Wielka MARATON TASAK Team
27 Kozłowska Karolina Bydgoszcz MARATON
28 Kalinowska Patrycja Solec Kujawski MARATON
29 Łuczkowski Zygmunt Bydgoszcz MARATON
30 Szkuta Sławka Bydgoszcz MARATON Leśne kuny
31 Kruszyński Krzysztof świecie MARATON
32 Zielińska Justyna SOLEC KUJAWSKI MARATON Kapiteam
33 SADEK JAROSŁAW Piła MARATON KB MANIAC Poznań
34 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram MARATON
35 Garczynski Piotr Warszawa MARATON
36 Radtke Robert Nowiny MARATON
37 Gwóźdź Kamil Więcbork MARATON TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA
38 LESZCZYŃSKI CEZARY GDAŃSK MARATON 3Szóstki
39 Wujtiuk Piotr Szczecinek MARATON Basket Szczecinek
40 Bagrowski Marek Janowo/k/ Dabrowy Chelminskiej MARATON UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
41 Mierzwa Damian Sępólno Krajeńskie MARATON
42 Stasiak Tomasz Aleksandrów Kujawski MARATON POLKRYS TEAM
43 Paczkowski Przemysław Aleksandrów Kujawski MARATON POLKRYS TEAM
44 Wróblewski Tomasz aleksandrów kujawski MARATON POLKRYS TEAM
45 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski MARATON TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
46 Tarnowska Ewa Toruń MARATON Klub Biegacza T2/4
47 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski MARATON POLKRYS TEAM
48 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski MARATON
49 Guździoł Jarosław Solec kujawski MARATON TBKM WILK Solec Kujawski
50 Zagozdzon Wioleta Solec Kujawski MARATON Soleccy biegacze
51 Lewandowski Marcin Bydgoszcz MARATON
52 Małecki Sebastian Osiek n/Wisłą MARATON
53 Wydrzynska Katarzyna Solec kujawski MARATON Soleccy Biegacze
54 Kowalski Paweł Toruń MARATON Kowale Team
55 Kwiatkowski Marcin Kwiatkowski Toruń MARATON KwiatkowscyTeam
56 Lorenc-Kruszyńska Sylwia Bydgoszcz MARATON FordonRunners/Wkurw_Team
57 Brzuchalski Mateusz Bydgoszcz MARATON
58 Szafkowski Arkadiusz Solec Kujawski MARATON Soleccy Biegacze
59 Siuda Sebastian Bydgoszcz MARATON
60 wodejko artur solec kujawski MARATON TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI


Views: 1448

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ