XXXVI Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Racewicz Lena Wierzbno Biegi dla dzieci i młodzieży Przedszkole w Wierzbnie free participation
2 Kaczmarek Franciszek Wierzbno Biegi dla dzieci i młodzieży Przedszkole w Wierzbnie free participation
3 Musialski Filip Wierzbno Biegi dla dzieci i młodzieży Przedszkole w Wierzbnie free participation
4 Krakowski Piotr Międzyrzecz Bieg główny - 10km SzymanowskiTeam free participation
5 Racewicz Agnieszka Wierzbno Biegi dla dzieci i młodzieży Przedszkole w Wierzbnie free participation
6 Ambrożko Michał Wierzbno Biegi dla dzieci i młodzieży Przedszkole w Wierzbnie free participation
7 Białecki Piotr Gorzyń Biegi dla dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa nr.1 Międzychód free participation
8 ŻmijewskI WIKTOR SKWIERZYNA Biegi dla dzieci i młodzieży SKWIERZYNA free participation
9 Filipiak Piotr Gorzów Wlkp. Biegi dla dzieci i młodzieży ŁF Black Team free participation
10 FILIPIAK ŁUKASZ NOWOGRÓDEK POM. Bieg główny - 10km ŁF Black Team free participation
11 Chętnik Andrzej Przytoczna Bieg główny - 10km free participation
12 Sacharczuk Andrzej Sacharczuk Drezdenko Bieg główny - 10km Smurfit Kappa Adventure Team Poland free participation
13 Jędrzejczak Alex Międzychód Biegi dla dzieci i młodzieży free participation
14 Kram Maja Międzychód Biegi dla dzieci i młodzieży Warta Girls Międzychód free participation
15 Wolf Dariusz Międzychód Bieg główny - 10km free participation
16 Soltysik Wojciech Sieraków Biegi dla dzieci i młodzieży Przedszkole free participation
17 Soltysik Wiktor Sieraków Biegi dla dzieci i młodzieży Szkola podstawowa w Sierakowie free participation
18 Soltysik Joanna Sieraków Biegi dla dzieci i młodzieży Szkola podstawowa w Sierakowie free participation
19 Jessa Andrzej Pęckowo Bieg główny - 10km Biegacze im. Józefa Noji free participation
20 Gapski Bogdan Pęckowo Bieg główny - 10km Biegacze Józefa Noji free participation
21 Gapska Ewa Pęckowo Bieg główny - 10km Biegacze im. Józefa Noji free participation
22 Gąbka Roksana Międzychód Biegi dla dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa nr.1 Międzychód free participation
23 Wicenty Damian Międzychód Biegi dla dzieci i młodzieży free participation
24 Wicenty Hania Międzychód Biegi dla dzieci i młodzieży free participation
25 Misiewicz Wiktor Wierzbno Biegi dla dzieci i młodzieży SP Wierzbno free participation
26 Jeziorek Szymon Wierzbno Biegi dla dzieci i młodzieży SP Wierzbno free participation
27 Skiers Albert Sulechów Bieg główny - 10km ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY SZESNAŚCIE free participation
28 Szabat Jan Kłodawa Biegi dla dzieci i młodzieży Przedszkole w Kłodawie free participation
29 Szabat Maja Kłodawa Biegi dla dzieci i młodzieży SP Kłodawa free participation
30 SOBCZYŃSKI ADAM SOBCZYŃSKI MIĘDZYCHÓD Bieg główny - 10km free participation
31 Fijołek Monika Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km free participation
32 Fagasiński Grzegorz Miedzyrzecz Bieg główny - 10km free participation
33 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg główny - 10km 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA free participation
34 Staszak Radosław Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km BBL Gorzów Wlkp. free participation
35 Jankowiak Daniel Miedzychod Bieg główny - 10km free participation
36 Leszczyński Michał Deszczno Bieg główny - 10km Syberian Husky Team free participation
37 Tatara Marek Kostrzyn nad Odrą Bieg główny - 10km free participation
38 Szofer Maja Międzychód Biegi dla dzieci i młodzieży Studio tańca Stif free participation
39 Szofer Julia Międzychód Biegi dla dzieci i młodzieży Studio tańca Stif free participation
40 Kowalczyk Martyna Swarzędz Biegi dla dzieci i młodzieży free participation
41 CZUBKOWSKI Mariusz PRZYTOCZNA Bieg główny - 10km free participation
42 Woźnicka-Strus Julita Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km free participation
43 Okonek Izabela Gorzów Wlkp. Bieg główny - 10km free participation
44 Langner Jan Międzychód Biegi dla dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 2 Międzychód free participation
45 Kobiałka Przemysław Gorzów Wlkp Bieg główny - 10km free participation
46 Szerment Eryk Gorzów Bieg główny - 10km Wierzbicki Running Project free participation
47 Szerment Magdalena Gorzów Bieg główny - 10km Wierzbicki Running Project free participation
48 Kolanowski Sebastian Międzychód Biegi dla dzieci i młodzieży Przedszkole Kubuś Puchatek free participation
49 Kolanowski Damian Międzychód Biegi dla dzieci i młodzieży SP2 Międzychód free participation
50 Łagowski Paweł Skwierzyna Bieg główny - 10km 35 drOP free participation
51 Szewczyk Tomasz Dębno Bieg główny - 10km Akcja Motywacja free participation
52 Wojciechowski Hubert Sulęcin Bieg główny - 10km free participation
53 Dołmat Edward Gorzów Wlkp. Bieg główny - 10km free participation
54 Suduł Jarek Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km Wierzbicki Running Project free participation
55 BRZYKCY Zbigniew BRZYKCY skwierzyna Bieg główny - 10km free participation
56 Jaworski Jan Gorzów Wielkopolski Biegi dla dzieci i młodzieży Syberian Husky Team free participation
57 Śniegowska Karolina Kostrzyn nad Odrą Bieg główny - 10km free participation
58 Jaworski Jakub Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km Syberian Husky Team free participation
59 Kowalicka Paulina Strzelce Krajeńskie Bieg główny - 10km Syberian Husky Team free participation
60 Waszak Małgorzata Gorzów Wlkp Bieg główny - 10km BBL Gorzów Wlkp. free participation
61 Jakóbczyk Ewelina Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km BBL Gorzów Wlkp. free participation
62 Mikołajczyk Marta Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km free participation
63 Seń Jolanta Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km free participation
64 Stolarski Piotr Poznań Bieg główny - 10km KB UE Poznań free participation
65 Liberkowska Joanna Ruchocinek Bieg główny - 10km BBL Gorzów Wlkp. free participation
66 Poźniak Aleksandra Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km free participation
67 Wojcieszyński Tomasz Baczyna Bieg główny - 10km free participation
68 Balcarczyk Emilia Dębno Bieg główny - 10km Dębnowskie Człapaki free participation
69 JELENIEWSKA BARBARA JELENIEWSKA GORZÓW WLKP. Bieg główny - 10km free participation
70 Sawicki Bartosz Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km DZIKIE DZIKI GORZÓW free participation
71 Gilewski Lucjan Skwierzyna Bieg główny - 10km free participation
72 Kucharski Piotr Glinik gm. Deszczno Bieg główny - 10km Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! free participation
73 Batóg Iwona Dębno Bieg główny - 10km Dębnowskie Człapaki free participation
74 Celejewski Marcin Lipki Wielkie Bieg główny - 10km Mydłowska Athletic Team free participation
75 Tatarewicz Krzysztof Słońsk Bieg główny - 10km free participation
76 Tatarewicz Cyprian Słońsk Bieg główny - 10km free participation
77 Tomkowiak Waldemar Biskupice Wlkp Bieg główny - 10km free participation
78 Antropik Antonina Gorzów wlkp Biegi dla dzieci i młodzieży free participation
79 Antropik Igor Gorzów wlkp Biegi dla dzieci i młodzieży Stilon Gorzów free participation
80 BROMBER JAKUB MIĘDZYCHÓD Biegi dla dzieci i młodzieży free participation
81 Kucharski Damian Dębno Bieg główny - 10km Dębnowskie człapaki free participation
82 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km BBL free participation
83 Musiał Adam Drawsko Bieg główny - 10km free participation
84 Toczynska Alicja Miedzyrzecz Biegi dla dzieci i młodzieży free participation
85 Dysierowicz Dariusz Przytoczna Bieg główny - 10km free participation
86 Toczynski Arek Miedzyrzecz Bieg główny - 10km free participation
87 Handke Marcin Gostyń Bieg główny - 10km Wataha łączy nas bieganie free participation
88 Wojtyś Bartłomiej Gorzów Wlkp. Biegi dla dzieci i młodzieży SP 20 Gorzów Wlkp. free participation
89 Wojtyś Przemysław Gorzów Wlkp. Bieg główny - 10km free participation
90 Dąbek Kamil Międzychód Bieg główny - 10km free participation
91 Witczak Flajszer Agnieszka Międzychód Bieg główny - 10km free participation
92 Szar Hannna Dębno Biegi dla dzieci i młodzieży free participation
93 Szar Aneta Dębno Bieg główny - 10km free participation
94 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny - 10km Traktor team gm kwidzyn free participation
95 MARKIEWICZ LAURA KARNIN Biegi dla dzieci i młodzieży free participation
96 Markiewicz Hanna KARNIN Biegi dla dzieci i młodzieży free participation
97 Markiewicz Mariusz Karnin Bieg główny - 10km free participation
98 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo Bieg główny - 10km KB HERMES GRYFINO free participation
99 Kucharska Anna Dębno Bieg główny - 10km free participation
100 Kulka Wioleta Debno Bieg główny - 10km free participation


Views: 1061

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ