# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jakubek Patryk Bytow Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Runtastyczni Team Bytów
2 Cichosz Aleksandra Gdańsk Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
3 Lewańczuk Nina Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci i młodzieży Concre
4 Lewańczuk Norbert Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci i młodzieży Concre
5 Lewańczuk Cezary Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci i młodzieży Concre
6 Solak Halina Bytów Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Świat Płytek u Kryspina
7 Grochowski Mateusz Bytów Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Świat Płytek u Kryspina
8 Garapuczyk Agnieszka Garapuczyk Konarzyny Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
9 Domaszk Zbigniew Bytów Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Świat płytek u Kryspina
10 Garski Kryspin Bytów Biegi dla dzieci i młodzieży Świat Płytek u Kryspina
11 Garski Kryspin Bytów Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Świat Płytek u Kryspina
12 Garska Joanna Bytów Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Świat Płytek u Kryspina
13 Maras Wiktoria Siemirowice Biegi dla dzieci i młodzieży
14 Wiczkowska Wiktoria Kartuzy Biegi dla dzieci i młodzieży AMP Kartuzy
15 Janka Wiktor Pelplin Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Dovista Active Team
16 Moltzan Agnieszka gmina Nowa Karczma Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
17 Marchewka Mateusz Wielki Klincz Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
18 Stosik Artur Pączewo Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
19 LANGE JAKUB Koscierzyna Biegi dla dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa nr 4 Kościerzyna
20 LANGE MATEUSZ KOŚCIERZYNA Biegi dla dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa nr 4 Kościerzyna
21 Steinka Marian Kościerzyna Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
22 Skalski Szymon Gdynia Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m SKLA SOPOT
23 Formella Sławomir Kościerzyna Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Formex
24 Polejowska Magdalena Mały Klincz 6 Biegi dla dzieci i młodzieży Zespół Szkolno-Przedszkolny Nowy Klincz
25 Rolbiecki Piotr Kościerzyna Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Geoings Polska
26 Gruchała Paweł Gruchała Kościerzyna Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
27 Szlas Radosław tuchom Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Kujawscy Runners
28 ekman eliza MIECHUCINO Biegi dla dzieci i młodzieży
29 Kluczewska Emilia Bytów Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m RUNtastyczni Team Bytów
30 Kwiatkowski Krzysztof Kościerzyna Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Remus Kościerzyna
31 Pobłocka Natalia Kościerzyna Biegi dla dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa nr 6 Kościerzyna
32 Kosmala Aleksandra Szczeglino Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
33 Sowa Krzysztof Kościerzyna Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Akademia Biegowa Kościerzyna
34 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Active Malbork
35 Szymańska Jolanta Łąski Piec Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m KUKS Remus Kościerzyna
36 Gleinert Szymon Żukowo Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Kujawscy Runners
37 Szarko Maciej Elbląg Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Drużyna Pierścienia
38 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański Biegi dla dzieci i młodzieży Samrun Stg
39 Wildman Jan Zblewo Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Samrun Stg
40 Kulas Bartosz Kościerzyna Biegi dla dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa nr 6 Kościerzyna
41 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Samrun Stg
42 Chmurzyńska Oliwia Stężyca Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m SKLA SOPOT
43 Gierszewski Jan Stawiska Biegi dla dzieci i młodzieży
44 Doczyk Antoni Nowa Kiszewa Biegi dla dzieci i młodzieży
45 Doczyk Adam Kościerzyna Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
46 Pobłocki Adam Mściszewice Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Mściszewice
47 Ćwikałowski Piotr Mały Klincz Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m KS SANTANA WIELKI KLINCZ
48 Stencel Alicja MŚCISZEWICE Biegi dla dzieci i młodzieży Metrożercy
49 Stencel Piotr MŚCISZEWICE Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Metrożercy
50 Budnarowski Jakub Kościerzyna Biegi dla dzieci i młodzieży Akademia Piłkarska Goal Kids
51 Budnarowska Julia Kościerzyna Biegi dla dzieci i młodzieży SP nr 6 w Kościerzynie
52 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Parkrun Gdynia
53 Grabkowski Andrzej Iława Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
54 Janka Maciej Pelplin Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
55 Troka Jakub Starogard Gdański Biegi dla dzieci i młodzieży PSP 4
56 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m PUMA Starogard
57 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m S...K...S
58 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
59 Perlik Katarzyna Miastko Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m MTS HAMER MIASTKO
60 Angel Patrycja Gdynia Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
61 Loose Filip Zblewo Biegi dla dzieci i młodzieży
62 Loose Bartosz Zblewo Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m KS Sokół Zblewo
63 Baczewski Robert Tczew Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
64 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
65 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Maratończyk Wielki Klincz
66 Węsiora Angelika Hopowo Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
67 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Maratończyk Wielki Klincz
68 Wirkus Bartłomiej Kościerzyna Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Akademia Biegowa Kościerzyna
69 Szwedowski Kacper Kulice Biegi dla dzieci i młodzieży ZKiW Kulice
70 Szwedowska Laura Kulice Biegi dla dzieci i młodzieży ZKiW Kulice
71 Szwedowska Martyna Kulice Biegi dla dzieci i młodzieży ZKiW Kulice
72 Szwedowska Julia Kulice Biegi dla dzieci i młodzieży
73 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Florian Chojnice
74 Ciereszko Marta Wilczęta Biegi dla dzieci i młodzieży SP Nowica
75 Łachmańska Julia Wilczęta Biegi dla dzieci i młodzieży SP Nowica
76 Niedbała Kalina Wilczęta Biegi dla dzieci i młodzieży SP Nowica
77 Służała Nikola Wilczęta Biegi dla dzieci i młodzieży SP Nowica
78 Nowakowska Oliwia Wilczęta Biegi dla dzieci i młodzieży SP Nowica
79 Dolot Kacper Wilczęta Biegi dla dzieci i młodzieży SP Nowica
80 Kozłowska Oliwia Wilczęta Biegi dla dzieci i młodzieży SP Nowica
81 Steć Patrycja Wilczęta Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
82 Żywicki Igor Sarnowy Biegi dla dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa Wielki Podles
83 Żywicka Kinga Sarnowy Biegi dla dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa Wielki Podles
84 Żywicka Roma Sarnowy Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
85 Mański Kajetan Kościerzyna Biegi dla dzieci i młodzieży
86 OSTROWSKI MARIAN ZŁOCIENIEC Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
87 Grzonka Kamila Bytonia Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m KS Sokół Zblewo
88 Maciejczak Karolina Piła Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Piła
89 Kużaj Sławomir Piła Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Piła
90 Kuczkowski Miłosz Wielki Klincz Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m KUKS Remus Kościerzyna
91 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m KS Sokół Zblewo
92 Łazaronek Olimpia Stara Sikorska Huta Biegi dla dzieci i młodzieży OlimpSwim
93 Radulski Radosław Gdańsk Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
94 Osadowski Przemysław Gdańsk Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m
95 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m KS Sokół Zblewo
96 Narloch Damian Kocierzyna Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Remus Kościerzyna
97 Grzybowski Piotr Szczeglino Nowe 6 Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m TKKF Koszalin
98 Pouch Martyna Reda Biegi dla dzieci i młodzieży SP. 3 Reda
99 Mieczkowska Marta Lubichowo Biegi dla dzieci i młodzieży Przedszkole w Lubichowie
100 Gutmański Łukasz Kościerzyna Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m Marynarka Wojenna


Views: 3708

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ