# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakubek Patryk | Bytow | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Runtastyczni Team Bytów | |
2 | Cichosz Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
3 | Solak Halina | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat Płytek u Kryspina | |
4 | Grochowski Mateusz | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat Płytek u Kryspina | |
5 | Garapuczyk Agnieszka Garapuczyk | Konarzyny | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
6 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat płytek u Kryspina | |
7 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat Płytek u Kryspina | |
8 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat Płytek u Kryspina | |
9 | Janka Wiktor | Pelplin | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Dovista Active Team | |
10 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
11 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
12 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
13 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
14 | Skalski Szymon | Gdynia | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | SKLA SOPOT | |
15 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Formex | |
16 | Rolbiecki Piotr | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Geoings Polska | |
17 | Gruchała Paweł Gruchała | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
18 | Szlas Radosław | tuchom | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Kujawscy Runners | |
19 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | RUNtastyczni Team Bytów | |
20 | Kwiatkowski Krzysztof | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Remus Kościerzyna | |
21 | Kosmala Aleksandra | Szczeglino | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
22 | Sowa Krzysztof | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Akademia Biegowa Kościerzyna | |
23 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Active Malbork | |
24 | Szymańska Jolanta | Łąski Piec | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KUKS Remus Kościerzyna | |
25 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Kujawscy Runners | |
26 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Drużyna Pierścienia | |
27 | Wildman Jan | Zblewo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Samrun Stg | |
28 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Samrun Stg | |
29 | Chmurzyńska Oliwia | Stężyca | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | SKLA SOPOT | |
30 | Doczyk Adam | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
31 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Mściszewice | |
32 | Ćwikałowski Piotr | Mały Klincz | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS SANTANA WIELKI KLINCZ | |
33 | Stencel Piotr | MŚCISZEWICE | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Metrożercy | |
34 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Parkrun Gdynia | |
35 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
36 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
37 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | PUMA Starogard | |
38 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | S...K...S | |
39 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
40 | Perlik Katarzyna | Miastko | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | MTS HAMER MIASTKO | |
41 | Angel Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
42 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS Sokół Zblewo | |
43 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
44 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
45 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Maratończyk Wielki Klincz | |
46 | Węsiora Angelika | Hopowo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
47 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Maratończyk Wielki Klincz | |
48 | Wirkus Bartłomiej | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Akademia Biegowa Kościerzyna | |
49 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Florian Chojnice | |
50 | Steć Patrycja | Wilczęta | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
51 | Żywicka Roma | Sarnowy | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
52 | OSTROWSKI MARIAN | ZŁOCIENIEC | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
53 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS Sokół Zblewo | |
54 | Maciejczak Karolina | Piła | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Piła | |
55 | Kużaj Sławomir | Piła | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Piła | |
56 | Kuczkowski Miłosz | Wielki Klincz | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KUKS Remus Kościerzyna | |
57 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS Sokół Zblewo | |
58 | Radulski Radosław | Gdańsk | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
59 | Osadowski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
60 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS Sokół Zblewo | |
61 | Narloch Damian | Kocierzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Remus Kościerzyna | |
62 | Grzybowski Piotr | Szczeglino Nowe 6 | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | TKKF Koszalin | |
63 | Gutmański Łukasz | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Marynarka Wojenna | |
64 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | LP Team | |
65 | Kowalski Michał | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KSR Team | |
66 | Regliński Jakub | Glincz | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
67 | Voloshchenko Tymur | Uman | Ukraina | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
68 | Seniuś Marcin | Egiertowo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
69 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | OSP POGRODZIE | |
70 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | niezrzeszona | |
71 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Akademia Biegowa Kiełpino | |
72 | Lubecka Martyna | Będomin | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
73 | Lubecki Janusz | Będomin | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
74 | Marszk Daniel | Kujaty | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Cartusia Kartuzy | |
75 | Sowa Joanna | Koscierzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Akademia Biegowa Kościerzyna | |
76 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
77 | Lubińska Izabela | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Biegiem ku marzeniom | |
78 | Karasiński Łukasz Karasiński | Gdynia | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
79 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
80 | Nowodworska Justyna | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Runtastyczni Team Bytów | |
81 | Sztejter Jakub | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | AZS AWFIS GDAŃSK | |
82 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Sztum Biega | |
83 | Serkowska Anna | Kartuzy | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
84 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Kazik w biegu | |
85 | SMENTOCH Mariusz | LIPUSZ | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
86 | WRYCZA DANIEL | KOŚCIERZYNA | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Remus Kościerzyna, JW 4250 | |
87 | Stencel Zuzanna | Mściszewice | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Metrożercy | |
88 | Kosiecki Nikodem | Liniewo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Remus Kościerzyna | |
89 | Serkowski Wojciech | Dzierżążno | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | GKS Żukowo | |
90 | ZDANKO DOROTA | GDYNIA | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | MOTYWATORNIA TEAM, MRT | |
91 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m |
Views: 10253