5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW.
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szymaniak Krystian Grodzisk Maz 400 m paid
2 Szymaniak Paweł Grodzisk Maz 5 km Danfoss / Dogoń paid
3 Biernacki Aleksander MIlanówek 5 km
4 Umowski Paweł Raszyn 5 km NW Medyk Pakulskiej paid
5 Stankiewicz Dominik Warszawa 5 km paid
6 Marczak Tomasz Aleksandria I 5 km NW paid
7 Kawka Paweł Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie paid
8 RADOMSKI Marcin Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
9 Tomaszewski Maciej Radziejowice 5 km paid
10 Plejznerowski Mikołaj Otwock 200 m
11 Samul Jan Warszawa 1 km UKS La Basket Warszawa paid
12 Kosmala Witold Grodzisk Mazowecki 5 km NW paid
13 Magryta Natalia Milanówek 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
14 Studziński Jakub Opypy 5 km paid
15 Strzelecki Kuba Żyrardów 1 km paid
16 Strzelecki Dariusz Żyrardów 1 km paid
17 Reda Sławomir Warszawa 5 km NW KBP PASJA Warszawa
18 Małecki Mateusz Radziejowice 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
19 Małecki Marcel Radziejowice 400 m Marcel Radziejowice-Parcel paid
20 Małecka Dominika Radziejowice 1 km córcia tatusia paid
21 KOSIERKIEWICZ ZOSIA WARSZAWA 400 m paid
22 MAŁKIEWICZ JULIA WARSZAWA 400 m paid
23 Paciorkowski Paweł Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
24 Rodzoch Daniel Warszawa 5 km
25 Pfeifer Zuzanna Grodzisk Mazowiecki 200 m paid
26 Pfeifer Antoni Grodzisk Mazowiecki 400 m paid
27 Pfeifer Iwona Grodzisk Mazowiecki 5 km paid
28 Pfeifer Marcin Grodzisk Mazowiecki 5 km paid
29 Szot Zoja Warszawa 200 m Przedszkole nr 351 w Warszawie paid
30 Szot Fryderyk Warszawa 400 m paid
31 Szot Franciszek Warszawa 1 km paid
32 Szot Paweł Warszawa 5 km paid
33 Mikoś Teresa Otwock 5 km NW paid
34 Paciorkowski PAWEL Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
35 Mikoś Roman Otwock 5 km NW paid
36 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
37 Śliwka Magdalena Warszawa 5 km NW paid
38 Niewczas Tobiasz Szczęsne 200 m paid
39 Krutow Adrian Pruszków 200 m paid
40 Krutow Dawid Pruszków 400 m paid
41 Lazarowicz Antoni Raszyn 400 m paid
42 Szeliga Justyna Grodzisk Mazowiecki 5 km NW LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
43 Selke Radosław Milanówek 5 km UKS MTE Milanówek
44 Kupisz Konrad Grodzisk Mazowiecki 5 km
45 Sasin Marlena Sasin Milanówek 5 km Bractwo Biegowe BGK
46 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km NW paid
47 Tartanus Kinga Nieborów 400 m ZPO Nieborów paid
48 Gruszka Aniela Warszawa 200 m paid
49 Gruszka Tadeusz Warszawa 200 m Przedszkole nr 366 w Warszawie paid
50 Gruszka Grzegorz Warszawa 400 m Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie paid
51 Gruszka Jakub Warszawa 5 km paid
52 Polkowski Piotr Warszawa 5 km NW paid
53 Zabłocki Karol Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM paid
54 WŁODARSKI PIOTR WARSZAWA 5 km NW AVOCADO WELLNESS CLUB paid
55 POROWSKA AGNIESZKA WARSZAWA 5 km NW AVOCADO WELLNESS CLUB paid
56 Romanowicz Katarzyna Brwinow 5 km Psychoterapia
57 Burna Iweta Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
58 Kleczewski Piotr Warszawa 1 km UKS FILIPIDES TERSIN
59 Rejmentowska Sylwia Warszawa 5 km NW paid
60 Oleszczuk Olgierd Grodzisk Mazowiecki 200 m paid
61 Olewniczak-Oleszczuk Edyta Grodzisk Mazowiecki 5 km paid
62 Wedral Julka Grodzisk Mazowiecki 200 m paid
63 Korach Joanna Odrano-Wola 1 km SP2 Podkowa Leśna paid
64 Korach Tadeusz Odrano-Wola 1 km UKS MELO Błonie paid
65 Korach Helena Odrano-Wola 400 m SP2 Podkowa Leśna paid
66 Wedral Lenka Grodzisk Mazowiecki 400 m paid
67 Boniecki Jacek Pruszków 5 km NW paid
68 Kornicka Aneta pruszkow 5 km NW paid
69 Duraj Blanka Ząbki 400 m
70 Duraj Lena Ząbki 400 m
71 Szumilas Kuba Podkowa Leśna 200 m paid
72 Plejznerowski Jakub Otwock 1 km Lekkoatleci Otwock paid
73 Plejznerowski Mateusz Otwock 1 km Lekkoatleci Otwock paid
74 Jagielski Natan Brwinów 1 km
75 Kuchnio Dorota Pruszków 5 km KLUB BOKSERSKI PRUSZKÓW paid
76 Kuchnio Katarzyna Pruszków 5 km paid
77 Dajek Radosław Stare Budy 5 km NW paid
78 Niewczas Miłosz Szczęsne 400 m Sp Adamowizna paid
79 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km NW paid
80 Umowski Rafał Żyrardów 5 km NW Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów paid
81 Terlikowski Wojciech Grodzisk Mazowiecki 5 km Cyberarché paid
82 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki 200 m Dobrze Nam Idzie
83 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie
84 Franczak Małgorzata Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM paid
85 Franczak Anna Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM paid
86 Toborowicz Piotr WARSZAWA 5 km NW ex CWKS LEGIA WARSZAWA
87 Czarnecki Bartosz Oddział 200 m paid
88 Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI paid
89 Gasińska Halina Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI paid
90 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI paid
91 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 5 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki paid
92 Ciesielski Mariusz Kałęczyn 5 km DOGOŃ Grodzisk Maz.
93 Reid Magdalena Kozery Nowe 5 km paid
94 Żukowski Aleksander Grodzisk Mazowiecki 5 km paid
95 Lewandowski Norbert Książenice 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
96 Kosmala Adam Grodzisk Mazowecki 400 m LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
97 Borkowski Jacek Warszawa 5 km paid
98 Lodkowska Julita Osowiec 400 m Sp Adamowizna paid
99 Lodkowski Franciszek Osowiec 200 m paid
100 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa 5 km NW Face Nordic Walking Team paid


Views: 3121

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ