I Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gawkowska Matylda Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
2 Gawkowski Kajetan Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
3 Zabłotny Mateusz Gostynin junior(ki) – rocznik 2006-2007 Uks Zwoleń-Team 20.00 PLN
4 Szreder Olga Koronowo junior(ki) – rocznik 2006-2007 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 20.00 PLN
5 Zalewska Michalina Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 20.00 PLN
6 Pyda Agata Poznań junior(ki) – rocznik 2009 Rollrunners Poznań paid BM
7 Bombała Zuzanna Gostynin junior(ki) – rocznik 2003-2005 Uks Zwoleń-Team 20.00 PLN
8 Ostrowska Marcelina Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
9 Kowalska Daria Mąkowarsko junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
10 Kowalska Kinga Mąkowarsko junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
11 Hypszer Amelia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2003-2005 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 20.00 PLN
12 Hypszer Piotr Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 20.00 PLN
13 Socha Magdalena Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 Rollrunners Poznań paid BM
14 Gutkowska Maja Gostynin junior(ki) – rocznik 2006-2007 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 20.00 PLN
15 Kaniera Dominik Gostynin junior(ki) – rocznik 2003-2005 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 20.00 PLN
16 Kosioł Weronika Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 Jastrzębie Bydgoszcz paid BM
17 Byzdra Klara Koronowo junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
18 Bartosiak Kajetan Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 Uks Zwoleń-Team paid BM
19 Pawlicka Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
20 Machala Nadia Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 UKS Zwoleń-Team paid BM
21 Piórkowski Paweł Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 Rollrunners Poznań paid BM
22 Czarnotta Wiktor Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
23 Czarnotta Blanka Koronowo junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
24 Figurska Gabriela Nagodów junior(ki) – rocznik 2008 Uks Zwoleń-Team 20.00 PLN
25 Toruniewska Maja Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 20.00 PLN
26 Pawłowski Michał Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 UKS Zwoleń-Team 20.00 PLN
27 Sobiecka Kaja Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 20.00 PLN
28 Kozłowska Angelika Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
29 Kozłowska Patrycja Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
30 Tyszkiewicz Klaudia Jaworek junior(ki) – rocznik 2006-2007 UKS Zwoleń-Team 20.00 PLN
31 Trepto Natalia Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 UKS Zwoleń-Team 20.00 PLN
32 Grzelecka Zuzia gostynin junior(ki) – rocznik 2009 Uks Zwoleń-Team 20.00 PLN
33 Sobiecki Wiktor Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 Uks Zwoleń-Team paid BM
34 Sobiecka Agata Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 Uks Zwoleń-Team paid BM
35 Sarzała Natalia Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 Uks Zwoleń-Team paid BM
36 Fabiszak Adam Łąsko Małe junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
37 Wrońska Oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
38 Kortas Gabriela Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
39 Kortas Wojciech Koronowo junior(ki) – rocznik 2008 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
40 Kortas Bartosz Koronowo junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
41 Puczyńska Patrycja Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
42 Kunek Jakub Wtelno junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
43 Kunek Wiktoria Wtelno junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
44 Gruszczyńska Emilia Poznań junior(ki) – rocznik 2009 Rollrunners Poznań paid BM
45 Musiał Aleksander Koronowo junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
46 Musiał Alicja Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
47 Pawlisz Tobiasz Goscieradz junior(ki) – rocznik 2008 Uczen 20.00 PLN
48 Czech Dominika Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 Rollrunners Poznań paid BM
49 Czech Julianna Poznań junior(ki) do 2014 roku Rollrunners Poznań paid BM
50 Piskorski Igor Koronowo junior(ki) – rocznik 2008 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
51 Chudziński Kacper Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
52 Wieczorkowski Gracjan Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
53 Kuś Magdalena Koronowo junior(ki) – rocznik 2008 Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
54 Mitkowska Aleksandra Gościeradz junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid BM
55 Gackowska Zuza Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 20.00 PLN
56 Mamet Klara Poznan junior (ki) – rocznik 2010-2011 Icerunners Poznan paid BM
57 Kijak Kalina Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 20.00 PLN
58 BORCZUCH ZOFIA BYDGOSZCZ junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
59 Proch Hubert Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
60 Proch Wiktoria Koronowo junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
61 Topolińska Emilia Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
62 Śpica Aleksandra Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
63 Kusa Wiktoria Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
64 Kusa Oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
65 Rabinek Maja Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2003-2005 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
66 Spychalska Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2003-2005 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
67 Lewandowska Wanda Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
68 Chaberska Jagoda Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2003-2005 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid BM
69 Stachowski Antoni Koronowo junior(ki) do 2014 roku Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
70 wołoch Grzegorz Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
71 Wołoch Wojciech Koronowo junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
72 Skoczek Stanisław Koronowo junior(ki) – rocznik 2003-2005 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
73 Karwecka Oliwia Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
74 Heinrich Milena Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
75 Heinrich Julia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid


Views: 1674

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ