I Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bochniak Bartosz Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 paid BM
2 Jędrzejewski Przemysław Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2003-2005 paid BM
3 Zygmunt Szymon Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
4 Zygmunt Kacper Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
5 Zygmunt Szymon Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
6 Dobrzyński Olaf Toruń junior(ki) – rocznik 2006-2007 Rolla Speed Team/MKS Błyskawica paid BM
7 Utnicka Julia Toruń junior(ki) – rocznik 2003-2005 MKS Błyskawica/Rolla Spead Team paid BM
8 Zalewska Agata Toruń junior(ki) – rocznik 2006-2007 MKS Błyskawica/Rolla Spead Team paid BM
9 Michalska Nikola Toruń junior(ki) – rocznik 2009 MKS Błyskawica/Rolla Spead Team paid BM
10 Michalska Laura Toruń junior(ki) – rocznik 2003-2005 MKS Błyskawica/Rolla Spead Team paid BM
11 Frączak Iga Toruń junior (ki) – rocznik 2010-2011 MKS Błyskawica/Rolla Spead Team paid BM
12 Frączak Filip Toruń junior(ki) – rocznik 2008 MKS Błyskawica/Rolla Spead Team paid BM
13 WOJTYSZYN ANNA NOWY DWÓR 28 junior(ki) – rocznik 2008 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
14 Knop Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
15 Gutowska Aleksandra Gutowska Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 paid BM
16 Berliński Oskar Gostynin junior(ki) – rocznik 2003-2005 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM paid
17 Michniewska Maja Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 RollerBlading School paid BM
18 Gawkowska Matylda Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
19 Gawkowski Kajetan Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
20 Zabłotny Mateusz Gostynin junior(ki) – rocznik 2006-2007 Uks Zwoleń-Team paid
21 Szreder Olga Koronowo junior(ki) – rocznik 2006-2007 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
22 Zalewska Michalina Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM paid
23 Pyda Agata Poznań junior(ki) – rocznik 2009 Rollrunners Poznań paid BM
24 Bombała Zuzanna Gostynin junior(ki) – rocznik 2003-2005 Uks Zwoleń-Team paid
25 Ostrowska Marcelina Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
26 Kowalska Daria Mąkowarsko junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
27 Kowalska Kinga Mąkowarsko junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
28 Hypszer Amelia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2003-2005 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
29 Hypszer Piotr Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
30 Socha Magdalena Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 Rollrunners Poznań paid BM
31 Gutkowska Maja Gostynin junior(ki) – rocznik 2006-2007 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM paid
32 Kaniera Dominik Gostynin junior(ki) – rocznik 2003-2005 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM paid
33 Kosioł Weronika Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 Jastrzębie Bydgoszcz paid BM
34 Byzdra Klara Koronowo junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
35 Bartosiak Kajetan Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 Uks Zwoleń-Team paid BM
36 Pawlicka Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
37 Machala Nadia Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 UKS Zwoleń-Team paid BM
38 Piórkowski Paweł Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 Rollrunners Poznań paid BM
39 Czarnotta Wiktor Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
40 Czarnotta Blanka Koronowo junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
41 Figurska Gabriela Nagodów junior(ki) – rocznik 2008 Uks Zwoleń-Team paid
42 Toruniewska Maja Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 paid
43 Pawłowski Michał Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 UKS Zwoleń-Team paid
44 Sobiecka Kaja Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM paid
45 Kozłowska Angelika Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
46 Kozłowska Patrycja Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
47 Tyszkiewicz Klaudia Jaworek junior(ki) – rocznik 2006-2007 UKS Zwoleń-Team paid
48 Trepto Natalia Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 UKS Zwoleń-Team paid
49 Czarnotta Wiktor koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
50 Grzelecka Zuzia gostynin junior(ki) – rocznik 2009 Uks Zwoleń-Team paid
51 Sobiecki Wiktor Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 Uks Zwoleń-Team paid BM
52 Sobiecka Agata Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 Uks Zwoleń-Team paid BM
53 Sarzała Natalia Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 Uks Zwoleń-Team paid BM
54 Fabiszak Adam Łąsko Małe junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
55 Wrońska Oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
56 Kortas Gabriela Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
57 Kortas Wojciech Koronowo junior(ki) – rocznik 2008 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
58 Kortas Bartosz Koronowo junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
59 Puczyńska Patrycja Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
60 Kunek Jakub Wtelno junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
61 Kunek Wiktoria Wtelno junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
62 Gruszczyńska Emilia Poznań junior(ki) – rocznik 2009 Rollrunners Poznań paid BM
63 Musiał Aleksander Koronowo junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
64 Musiał Alicja Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
65 Pawlisz Tobiasz Goscieradz junior(ki) – rocznik 2008 Uczen
66 Czech Dominika Poznań junior (ki) – rocznik 2010-2011 Rollrunners Poznań paid BM
67 Czech Julianna Poznań junior(ki) do 2014 roku Rollrunners Poznań paid BM
68 Piskorski Igor Koronowo junior(ki) – rocznik 2008 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
69 Chudziński Kacper Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
70 Wieczorkowski Gracjan Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
71 Kuś Magdalena Koronowo junior(ki) – rocznik 2008 Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
72 Mitkowska Aleksandra Gościeradz junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid BM
73 Gackowska Zuza Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ
74 Mamet Klara Poznan junior (ki) – rocznik 2010-2011 Icerunners Poznan paid BM
75 Kijak Kalina Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
76 BORCZUCH ZOFIA BYDGOSZCZ junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
77 Proch Hubert Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
78 Proch Wiktoria Koronowo junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
79 Topolińska Emilia Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
80 Śpica Aleksandra Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
81 Kusa Wiktoria Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
82 Kusa Oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
83 Rabinek Maja Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2003-2005 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
84 Spychalska Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2003-2005 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
85 Lewandowska Wanda Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid BM
86 Chaberska Jagoda Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2003-2005 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid BM
87 Stachowski Antoni Koronowo junior(ki) do 2014 roku Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
88 wołoch Grzegorz Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
89 Wołoch Wojciech Koronowo junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
90 Skoczek Stanisław Koronowo junior(ki) – rocznik 2003-2005 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
91 Karwecka Oliwia Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
92 Heinrich Milena Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
93 Heinrich Julia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid


Views: 4597

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ