# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Piątek Dariusz Gniewino NW - 10km POLIPACK TEAM GWE
2 KOSTKIEWICZ MAJA Sztutowo Bieg Główny - 10km paid
3 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg Główny - 10km paid
4 Polański Marcin Sztutowo Bieg Główny - 10km Generat ze Sztutowa paid
5 Faron Monika Gdynia NW - 10km Elite Team paid
6 Machnikowski Adrian Sztum Bieg Główny - 10km paid
7 Dulkiewicz Alicja Kwidzyn Bieg Główny - 10km paid
8 Błaszków Piotr Kwidzyn Bieg Główny - 10km paid
9 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK Bieg Główny - 10km paid
10 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg Główny - 10km JARBUD paid
11 Górniak Jarosław Pogórze Bieg Główny - 10km JARBUD paid
12 Szlas Radosław tuchom Bieg Główny - 10km KUJAWSCY RUNNERS paid
13 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg Główny - 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
14 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg Główny - 10km EET ELBLĄG TRIATHLON TEAM
15 Łukomski Andrzej Sztum Bieg Główny - 10km LKS Zantyr Sztum
16 Chojnicka Joanna Pasłęk NW - 10km Nordic Walking Pasłęk paid
17 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn Bieg Główny - 10km paid
18 Czopek Jaroslaw EŁK NW - 10km Maratonka
19 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg Główny - 10km paid
20 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg Główny - 10km paid
21 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg Główny - 10km paid
22 KREFFT BARBARA PARCHOWO NW - 10km paid
23 Spustek Marcin Elbląg Bieg Główny - 10km MKS Truso Elblag
24 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg Główny - 10km Rozbiegany Pasłęk paid
25 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg Główny - 10km Rozbiegany Pasłęk paid
26 Bartnikowski Stanisław Elbląg Bieg Główny - 10km paid
27 Kozłowska Anna Pasłęk NW - 10km Nordic Walking Pasłęk paid
28 Wojtowicz Marcin Gdynia Bieg Główny - 10km BBL BAŁTYK GDYNIA paid
29 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg Główny - 10km
30 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg Główny - 10km
31 Lewandowski Roman Kwidzyn NW - 10km paid
32 Zadelskyi Yurii Kąty Rybackie Bieg Główny - 10km paid
33 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg Główny - 10km
34 Madajczak Grzegorz Elbląg Bieg Główny - 10km
35 Orłowska Magdalena Malbork Bieg Główny - 10km
36 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny - 10km Sztum Biega paid
37 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN NW - 10km ZUT Milewski paid
38 Ossowski Jakub Elbląg Bieg Główny - 10km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW
39 Obszańska Małgorzata Pasłęk NW - 10km Nordic Walking Pasłęk paid
40 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg Główny - 10km paid
41 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg Główny - 10km paid
42 Gomółka-Bigus Monika Gdynia NW - 10km Step by Step Trójmiasto paid
43 Świsłocki Bogdan Mikoszewo NW - 10km Face Nordic Walking Team paid
44 Świsłocka Ewa Mikoszewo NW - 10km Face Nordic Walking Team paid
45 Pokojski Andrzej Braniewo Bieg Główny - 10km kropelka paid
46 Kopczewski Dariusz Koszalin NW - 10km Elite Team
47 Wróbel Michał Sztum Bieg Główny - 10km Pacman Team
48 Ćwikliński Tomasz Elbląg Bieg Główny - 10km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW paid
49 Soroka Teresa Pasłęk NW - 10km Nordic Walking Pasłęk paid
50 Groszyk Łukasz Elbląg Bieg Główny - 10km paid
51 Panek Aneta Gdynia NW - 10km Step By Step Trojmiasto paid
52 Pivavarevich Andrei Elbląg Bieg Główny - 10km Bebetterlifestyle paid
53 Lompert Andrzej Elblag Bieg Główny - 10km paid
54 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk NW - 10km Nordic Walking Pasłęk paid
55 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo NW - 10km paid
56 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg Główny - 10km Rozbiegane Braniewo paid
57 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg Główny - 10km paid
58 Prokop Mariusz Elbląg Bieg Główny - 10km Prokopki paid
59 Prokop Anna Elbląg Bieg Główny - 10km Prokopki paid
60 Rogulski Tomasz Pasłęk NW - 10km Nordic Walking Pasłęk paid
61 Rogulska Anna Pasłęk NW - 10km Nordic Walking Pasłęk paid
62 Wychowaniak Marta Braniewo Bieg Główny - 10km paid
63 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg Główny - 10km OSP POGRODZIE paid
64 Zalewski Kamil Sztutowo Bieg Główny - 10km paid
65 Zalewski Andrzej Sztutowo Bieg Główny - 10km paid
66 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg Główny - 10km BEZTLENOWI MALBORK paid
67 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Główny - 10km Leasing Polski Team
68 mieczkowski tomasz pasłęk Bieg Główny - 10km paid
69 Sidorowicz Anna Stogi Bieg Główny - 10km paid
70 Jażdżewska Beata Rumia Bieg Główny - 10km Biegaj z Bzysiem paid
71 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie Bieg Główny - 10km RCI Gdynia paid
72 Siebert Monika Kobyla kępa Bieg Główny - 10km paid
73 Stachórko Krzysztof Pasłęk NW - 10km paid
74 Zygarowska Ewelina Sztutowo Bieg Główny - 10km paid
75 Pierzchała Marta Elblag NW - 10km paid
76 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg Główny - 10km JBB
77 SOWA Sylwester Elbląg Bieg Główny - 10km IKS ATAK ELBLĄG
78 Sowa Renata Elbląg Bieg Główny - 10km IKS ATAK ELBLĄG
79 WALCZAK Robert Braniewo Bieg Główny - 10km paid
80 Wardzinska Malgorzata Kobyla Kepa Bieg Główny - 10km
81 Puławski Kazimierz Łyse Bieg Główny - 10km GPN
82 Groszkowski Marcin Malbork Bieg Główny - 10km
83 Osadowski Przemysław Gdańsk Bieg Główny - 10km
84 Heyka Jarosław Lębork Bieg Główny - 10km MJR
85 Matczuk Agnieszka Braniewo Bieg Główny - 10km Rozbiegane Braniewo paid
86 piatek adam elblag Bieg Główny - 10km
87 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg Główny - 10km Rozbiegane Braniewo paid
88 Szewczyk Adam Malbork Bieg Główny - 10km BBKTS paid
89 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg Główny - 10km Maratończyk - Elbląg
90 Czerwiński Janusz Sztutowo Bieg Główny - 10km Ultrakrew paid
91 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg Główny - 10km paid
92 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg Główny - 10km paid
93 Kamiński Paweł Elbląg Bieg Główny - 10km paid
94 Bochon Agata Malbork Bieg Główny - 10km BBKTS paid
95 Gryglewski Kacper Miłoradz Bieg Główny - 10km paid
96 Joniak Barbara Grodziec NW - 10km
97 Joniak Adam Grodziec Bieg Główny - 10km
98 Danielski Waldemar Sokołów Podlaski NW - 10km JETSECURITY paid
99 Trzciński Krzysztof Tczew Bieg Główny - 10km
100 Przygoda Agnieszka Pasłęk NW - 10km Nordic Walking Pasłęk paid


Views: 3481

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ