# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | NW - 10km | POLIPACK TEAM GWE | |
2 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg Główny - 10km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
3 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny - 10km | EET ELBLĄG TRIATHLON TEAM | |
4 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg Główny - 10km | LKS Zantyr Sztum | |
5 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | NW - 10km | Maratonka | |
6 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | MKS Truso Elblag | |
7 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
8 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
9 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
10 | Madajczak Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
11 | Orłowska Magdalena | Malbork | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
12 | Ossowski Jakub | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | |
13 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | NW - 10km | Elite Team | |
14 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | Bieg Główny - 10km | Pacman Team | |
15 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg Główny - 10km | Leasing Polski Team | |
16 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | JBB | |
17 | SOWA Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | IKS ATAK ELBLĄG | |
18 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | IKS ATAK ELBLĄG | |
19 | Wardzinska Malgorzata | Kobyla Kepa | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
20 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | Bieg Główny - 10km | GPN | |
21 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
22 | Osadowski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
23 | Heyka Jarosław | Lębork | Polska | Bieg Główny - 10km | MJR | |
24 | piatek adam | elblag | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
25 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny - 10km | Maratończyk - Elbląg | |
26 | Joniak Barbara | Grodziec | Polska | NW - 10km | ||
27 | Joniak Adam | Grodziec | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
28 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
29 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
30 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
31 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Polska | NW - 10km | ||
32 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | NW - 10km | daj radość niepełnosprawnym | |
33 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | NW - 10km | Elite Team | |
34 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | NW - 10km | Lęborskie Lwy | |
35 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | NW - 10km | Elite Team |
Views: 10428