# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Sadowska Julia Włocławek 300 metrów SPSK Modzerowo free participation
2 Pawłowska Maja Włocławek 300 metrów SPSK Modzerowo free participation
3 Kucharska Zofia Włocławek 300 metrów SPSK Modzerowo free participation
4 Wiśniewska Kaja Włocławek 650 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
5 Nagler Aleksander Włocławek 650 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
6 Nagler Apolonia Włocławek 200 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
7 Szczygielski Kacper Włocławek 200 metrów SPSK Modzerowo free participation
8 Nowakowski Paweł Włocławek 300 metrów SPSK Modzerowo free participation
9 Zdzienicka Magdalena Włocławek 300 metrów SPSK Modzerowo free participation
10 Gołebiowska Kaja Włoclawek 300 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku free participation
11 Małkowski Adrian Włocławek 300 metrów SPSK Modzerowo free participation
12 Skowroński Jakub Włocławek 300 metrów SPSK Modzerowo free participation
13 Braun Oliwia Włocławek 650 metrów SPSK Modzerowo free participation
14 Szczygielski Alan Włocławek 300 metrów SPSK Modzerowo free participation
15 Szparaga Alan Włocławek 650 metrów SPSK Modzerowo free participation
16 Sołtysiński Robert Włocławek 200 metrów SPSK Modzerowo free participation
17 Myziak Krystian Włocławek 200 metrów SPSK Modzerowo free participation
18 Ludwikowski Hubert Włocławek 200 metrów SPSK Modzerowo free participation
19 Kłobukowski Antoni Włocławek 200 metrów SPSK Modzerowo free participation
20 Górczyński Tobiasz Włocławek 200 metrów SPSK Modzerowo free participation
21 Abramczyk Ula Włocławek 200 metrów SPSK Modzerowo free participation
22 Zdzienicki Marcin Włocławek 1300 metrów SPSK Modzerowo free participation
23 Bąkowski Kacper Włocławek 650 metrów SPSK Modzerowo free participation
24 Kucharski Szymon Włocławek 650 metrów SPSK Modzerowo free participation
25 Naczmański Patryk Włocławek 1300 metrów SPSK Modzerowo free participation
26 Orłowska Maja Włocławek 650 metrów free participation
27 Rafalska Gabriela Włocławek 300 metrów LKS Vectra Włocławe free participation
28 DERUCKI FILIP włocławek 100 metrów free participation
29 FIGAS KRZYSZTOF włocławek 300 metrów free participation
30 Braun MACIEJ włocławek 100 metrów free participation
31 Wrocławski Oliwier Baruchowo 650 metrów SP Baruchowo free participation
32 Jędrzejewska Marta Baruchowo 650 metrów SP Baruchowo free participation
33 Grudzińska Maja Baruchowo 650 metrów SP Baruchowo free participation
34 Krysztoforski Filip Włocławek 200 metrów Publiczna szkoła podstawowa im. KS. Jana Długosza we Włocławku free participation
35 Krysztoforski Kamil Włocławek 200 metrów Publiczna szkoła podstawowa im. KS. Jana Długosza we Włocławku free participation
36 Staniaszek Sebastian Baruchowo 300 metrów SP Baruchowo free participation
37 Jabłońska Zuzanna Baruchowo 300 metrów SP Baruchowo free participation
38 Winnicki Cezary Baruchowo 300 metrów SP Baruchowo free participation
39 Sarzyńska Nikola Baruchowo 650 metrów SP Baruchowo free participation
40 Brzezińska Martyna Baruchowo 650 metrów SP Baruchowo free participation
41 Wojdyła Alicja Baruchowo 100 metrów SP Baruchowo free participation
42 Sadlak Igor Baruchowo 300 metrów SP Baruchowo free participation
43 Sadlak Maja Baruchowo 200 metrów SP Baruchowo free participation
44 Bronikowski Piotr Baruchowo 1300 metrów SP Baruchowo free participation
45 Pawiński Jan Baruchowo 300 metrów SP Baruchowo free participation
46 Suwała Jakub Baruchowo 650 metrów SP Baruchowo free participation
47 Słomska Hanna Baruchowo 650 metrów SP BARUCHOWO free participation
48 Rybicki Brajan Baruchowo 650 metrów SP Baruchowo free participation
49 Gospodarowicz Marta Baruchowo 650 metrów SP Baruchowo free participation
50 Skowroński Piotr Baruchowo 650 metrów SP Baruchowo free participation
51 Suchomski Szymon Baruchowo 300 metrów SP Baruchowo free participation
52 Bronikowska Aleksandra Baruchowo 200 metrów SP BARUCHOWO free participation
53 Jabłoński Piotr Baruchowo 1300 metrów SP BARUCHOWO free participation
54 Seroczyński Michał Baruchowo 200 metrów SP Baruchowo free participation
55 Stępień Wiktoria Baruchowo 100 metrów SP BARUCHOWO free participation
56 Kieszkowska Zuzanna Lubanie 200 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza free participation
57 Deska Szymon Baruchowo 650 metrów SP BARUCHOWO free participation
58 Olszewski Hubert Włocławek 1300 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
59 Mechuła Nadia Baruchowo 650 metrów SP BARUCHOWO free participation
60 Wojdyła Oliwier Baruchowo 300 metrów SP BARUCHOWO free participation
61 Bajek Ewa Włocławek 100 metrów Katolickie Publiczne "Pod Aniołem Stróżem" free participation
62 Seroczyński Aleksander Baruchowo 300 metrów SP BARUCHOWO free participation
63 Wojciechowski Szymon Baruchowo 300 metrów SP BARUCHOWO free participation
64 Bajek Tymon Włocławek 300 metrów Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku free participation
65 Markowska Martyna Włocławek 200 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
66 Markowski Bartosz Włocławek 100 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
67 Zaborowska Lena Włocławek 200 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
68 Mazurek Karolina Włocławek 200 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku free participation
69 Adamczyk Stanisław Mikorzyn 100 metrów Przedszkole Lubanie free participation
70 Adamczyk Hanna Mikorzyn 100 metrów Przedszkole Lubanie free participation
71 Gasparyan Emil Wielgie 300 metrów UKS Cyprianka free participation
72 Kwiatkowski Andrzej WŁOCŁAWEK 200 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
73 Ziemann Patryk Wloclawek 650 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
74 Kwiatkowski Aleksander WŁOCŁAWEK 650 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
75 Kwiatkowska Zofia Włocławek 1300 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
76 Szeląg Aleks Nowa Wieś 200 metrów ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku free participation
77 Maciejewski Jakub Włocławek 100 metrów Publiczna szkoła podstawowa im. KS. Jana Długosza we Włocławku free participation
78 Łuczak Kryspin Włocławek 100 metrów Publiczna szkoła podstawowa im. KS. Jana Długosza we Włocławku free participation
79 Kacprowicz Oliwier Włocławek 100 metrów Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku - Katolickie Publiczne Przedszkole "Pod Aniołem Stróżem" free participation
80 Kacprowicz Oliwia Włocławek 100 metrów Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku - Katolickie Publiczne Przedszkole free participation
81 Arkuszewska Adriana Włocławek 100 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza free participation
82 Duda Lena Włocławek 100 metrów ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku free participation
83 Duda Bartosz Włocławek 300 metrów ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku free participation
84 Jóźwiak Antoni Szpetal Górny 300 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
85 Jóźwiak Jan Szpetal Górny 650 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
86 Zimny Antoni Włocławek 200 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku free participation
87 Piernikowska Antonina Włocławek 100 metrów Przedszkole Publiczne nr 30 free participation
88 Piernikowski Aleksander Włocławek 300 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
89 Górczyński Aleksander Wistka Królewska 200 metrów free participation
90 Górczyńska Adrianna Wistka Królewska 200 metrów ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku free participation
91 Górczyńska Zuzanna Wistka Królewska 300 metrów ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku free participation
92 Nowakowska Zuzanna Nieszawa 650 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza free participation
93 Szepczyńska Kamila Włocławek 200 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
94 Kołtun Bartosz Włocławek 100 metrów Sp 12 free participation
95 Kołtun Michał Włocławek 300 metrów Sp 12 free participation
96 Kruszka Marcel Włocławek 300 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza free participation
97 Gapińska Patrycja Włocławek 300 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation
98 Bromirski Jan Włocławek 300 metrów Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza free participation
99 Wasielewska Zofia Grochowalsk 100 metrów free participation
100 Nowacki Jakub Włocławek 650 metrów ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku free participation


Views: 2732

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ