# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Śledź Karolina Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Szkoła Podstawowa w Siedlcach paid
2 Krzewniak Maciej Żelków Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) MKS POGOŃ Siedlce LA paid
3 Gręziak Ewa Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce paid
4 Adamski Tomek Kotuń Start
5 Gójski Jakub Gójski siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) MKS POGOŃ Siedlce paid
6 Teca Sebastian Siedlce Start paid
7 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
8 Pluta Maja Żeliszew Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) paid
9 Kaminski Daniel Siedlce Start WATAHA łączy nas bieganie paid
10 Ostas Sebastian Siedlce Start paid
11 Turek Katarzyna Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
12 Dobrowolska Edyta Kotuń Start Kotuń Trekking Team paid
13 Gałązka Tomasz Płatkownica Start
14 Pasternak Joanna Warszawa Start PZU SPORT TEAM paid
15 Kosiacki Karol Warszawa Start paid
16 Sobczak Justyna Wyszków Start KB Wyszków paid
17 Sobczak Daniel Wyszków Start KB Wyszków paid
18 Dziewulski Robert Zbuczyn Start Zbucki Ruch paid
19 Rodzik Maria Cegłów Start MKB DREPTAK paid
20 Marciniuk Leszek Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce paid
21 Hapunowicz Tomasz Zbuczyn Start Zbucki Ruch paid
22 Solnica Jan Cisie -Zagrudzie Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
23 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
24 Suduł Joanna Węgrów Start Aktywni Węgrów paid
25 Kubaj Patrycja Kotuń Start paid
26 Kubaj Adrian Kotuń Start paid
27 Zdun Grzegorz Lublin Start paid
28 Gorgol Emilia Pietrusy Start PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE paid
29 Aleksiuk Marcin Siedlce Start paid
30 Kubaś Marta Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
31 Kulik Karol Siedlce Start paid
32 Skóra Tomek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
33 Bednarczyk Marek Mokobody Start paid
34 KRUPA WOJCIECH MOKOBODY Start paid
35 Twardowski Piotr Zakole Wiktorowo Start paid
36 Czyżewski Szymon siedlce Start paid
37 Czyżewski Krzysztof siedlce Start paid
38 Dąbrowska Aneta Skórzec Start paid
39 Dąbrowski Mariusz Skórzec Start paid
40 Kodzis Lesław Siedlce Start
41 Baczynska Aneta Siedlce Start paid
42 STAŃCZUK leszek CHODÓW Start Yulo Run Team Siedlce paid
43 Kuźma Patrycja Mińsk Mazowiecki Start KS ZIELONO- CZARNI MIŃSK MAZOWIECKI paid
44 Mirosz Robert Siedlce Start paid
45 Wojciechowska JOLANTA Siedlce Start Yulo Run Team paid
46 Jakimiuk Adam Łosice Start PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE paid
47 Mikołajczuk Adrian Gołąbek Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
48 Wasiluk Ireneusz Mińsk Mazowiecki/Siedlce Start paid
49 Babiński Filip Chorzów Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SMS Chorzów
50 Mikołajczuk Kamil Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
51 Szubert Marcin Mińsk Mazowiecki Start KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki paid
52 Marciniuk Dariusz Siedlce Start Biegam bo... paid
53 Sakowski Grzesiek Siedlce Start paid
54 Sakowska Jula Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) paid
55 Ostrowska Dorota Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce paid
56 Okuniewski Grzegorz Mińsk Mazowiecki Start Alior Running Team paid
57 Jóźwiak Małgorzata Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Triathlon Siedlce Club / SP nr 5 Siedlce paid
58 Jóźwiak Barbara Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce paid
59 Strzalińska Emilia Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
60 Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki Start MKB DREPTAK paid
61 czerniawski romuald kobyłka Start ZABIEGANY WOŁOMIN paid
62 Węglińska Joanna Minsk mazowiecki Start MKB DREPTAK paid
63 Koć Zuzanna Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) paid
64 Koć Karol Siedlce Start paid
65 Czarnocki Paweł Skórzec Start GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA paid
66 Kaczorowska Anna Siedlce Start Slow Jogging Siedlce paid
67 Biernacki Piotr Siedlce Start paid
68 Sztandera Jakub Siedlce Start paid
69 Jagła Róża Żeliszew Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) paid
70 Kokoszka Dawid Pieróg Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
71 Komorzycki Janusz Mińsk Mazowiecki Start Klub Biegacza Orange paid
72 Kuźma Krzysiek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
73 Kuźma Dorota Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
74 Skorupka Leszek Nowe Iganie Start paid
75 Skorupka Anna Siedlce Start paid
76 Mazurek Ilona Golice Start Golice Team paid
77 Chojecki Paweł Zbuczyn Start Zbucki Ruch paid
78 Olszewski Piotr Siedlce Start TEAM 1431 paid
79 Żuk Łukasz Siedlce Start EmilKrólTeam paid
80 Stefaniuk Tomasz Siedlce Start paid
81 GRZECHNIK RENATA MIŃSK MAZ. Start brak paid
82 Czapski Kacper Golice Start EmilKrólTeam paid
83 Łobodowski Marcin Siennica Start RaceFighter Dębe Wielkie paid
84 Hajduk Tomek Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce paid
85 Hajduk Ola Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce paid
86 Lewczuk Norbert Łosice Start Biegacze Pomagacze/ Elite Runners paid
87 Krasuska-Błachnio Ewa Nowe Iganie Start Triathlon Siedlce Club / Yulo paid
88 Kalicka Anna Siedlce Start paid
89 Soćko Konrad Grabianów Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP nr 3 w Siedlcach paid
90 Soćko Jacek Grabianów Start 18 Dywizja Zmechanizowana paid
91 Troć Karol Siedlce Start MKS POGOŃ Siedlce paid
92 serbista tadeusz Józefin Start paid
93 Krupa Paulina Węgrów Start paid
94 Krupa Marek Węgrów Start paid
95 Burgs Hubert Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
96 Wróbel Kamil Wróbel Łosice Start CROSSFIT SIEDLCE
97 Płatkowska Natalia Ozorów Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
98 Cała-Kołucka Małgorzata Łączka Start
99 Kołucki Stefan Warszawa Start
100 Krasuska Amelia Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) CROSSFIT SIEDLCE


Views: 5394

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ